Προς το περιεχόμενο

Η Cosmote ξεκινά πιλοτικό στάδιο δοκιμών δικτύου 4G+, με ταχύτητες που φτάνουν έως και τα 300 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ καλη κινηση στην ουσια ειναι η μοναδικη σοβαρη εταιρεια κινητης και παροχος ιντερνετ στην Ελλαδα ,εγω εχω Wind στην κινητη και δεν εχει κανει 4g αν ειναι δυνατον .

Καλά η wind όντως τα ξύνει (κι εγώ wind), από την άλλη και ο ΟΤΕ σου δίνει 4g από ένα ποσό συμβολαίου και πάνω, οπότε ανούσιο και το 4g του για τους περισσότερους
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ολε! Τωρα οι συδρομητες κοτε θα απολαμβανουν αστρονομικες ταχυτητες ενω παραλληλα θα εξακολουθησουν να εχουν παρασιτα και διακοπες μες την πολη οταν μιλανε στο τηλεφωνο.

 

Τουλαχιστον με το 4G+ ισως πιασουν περισσοτεροι τις ταχυτητες του 4G οπως και με το 4G πιασανε ταχυτητες 3G. (Για πραγματικες συνθηκες μιλαω και οχι για τεστ σε εργαστηρια διπλα στην κεραια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια, είναι πολύ χρήσιμα τα 300MBPS στο κινητό, κατεβάζω πολύ συχνά από το κινητό αρχεία μεγάλου όγκου και βλέπω πολλά βίντεο, ενώ στο PC τίποτα, είμαι ικανοποιημένος με τα 12MBPS που πιάνω σταθερά από το 2008.

(Σε ένα παράλληλο σύμπαν)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απεριόριστο ίντερνετ και 300 mbps ταχύτητα; Και παίρνεις το ίντερνετ μαζί σου όπου θες; Για να σκεφτώ ποιούς δε συμφέρει...

Φιλαρακο με 50€ το μήνα συμβόλαιο για απεριόριστο ίντερνετ πίστεψε με συμφέρει και αυτούς και εσένα.ξεχνας σιτα μιτα οτε κτλ και αυτοί έχουν δέσμευσει τους παντες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marketing παίδες.

Εδώ και οι 2 πάροχοι παλεύουν για 3G κάλυψη, είναι δυνατόν να συζητάμε για 4G(+);

Όλα τα υπόλοιπα είναι να ´χουμε να λέμε.

 

Sent from my iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτε καλά? Ούτε το 3g δεν έχετε φτιάξει 100% μετά μας μιλάτε για 4g όπου αυτό σε λίγες περιοχές και τώρα για 4g+. Φτιάξτε πρώτα τα άλλα δυο σωστά και μετά να πάτε στο 4g+  5g κτλ και να δούμε πότε θα κάνετε μια ολοκληρωμένη σωστή δουλειά και όχι πατσάλιμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν και δεν το πιστευα, έπιασα 49 και ταχυτητα με 4g cosmote (sony ultra) σε δυτικη Θεσσαλονίκη.Εχω μετρηση απο ookla speedtest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου στο να ασχοληθεί ο ΟΤΕ με το VDSL,

απλά άλλο cosmote άλλο ΟΤΕ..

 

Άσχετο, νομίζω Ρουμανία έχετε δωρεάν wi-fi; (που διαφημίσαμε πέρυσι εμείς εδώ;!!!)

 

Τι θα λέγανε να ασχοληθούνε με το vdsl και την οπτική ίνα που στην Ελλάδα οι ταχύτητες είναι απαράδεκτες;!;!

Μένω στη Ρουμανία έχω σύνδεση 500mbps με 17 ευρώ το μήνα και άμα γουστάρω βάζω και 1000mbps με άλλα 5 ευρώ,σε μια χώρα που δεν φημίζεται για την οικονομική της ανάπτυξη....

Παρόλα αυτά, δεν κατακρίνω το γεγονός για το 4g+ ίσα ίσα μπράβο στη cosmote!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα, σήμα δεν έχουμε και όλο διεκοπές κάνει το σήμα της Cosmote και μας δίνει και 4G 300mbps? .......

Φτιάξτε το σήμα, βάλτε κεραίες, και μετά δώστε 4G+.

 

Σε 5 περιοχές της θεσσαλονίκης δεν έχω ούτε 3G... Και με δυσκολία πιάνει 2G.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...