Προς το περιεχόμενο

TV 40'samsung full hd 100hz 299€ mediamarkt για αυριο σαββατο


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τρόπος που λειτουργούν τα μαγαζιά μας λέει να περιμένουμε γιατί θα πέσουν και καλύτερες προσφορές μέχρι τα Χριστούγεννα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και την είδα στο ΜΜ Σταυρούπολη. Είχε μόνο μια που έπαιζε στο ράφι. Καλή εικόνα μου φάνηκε, παρόμοια με τις διπλανές της με τα πιο ακριβά πάνελ. Για τα λ7 της μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωι πήγα 9 Μαρούσι στα μμ,να πάρω τιβι..

όσοι περίμεναν απο εξω μαζί μου και στα 25 λεπτα που εκανα να πάρω μια lg ,όλοι μα όλοι μα όλοι αναζητούσαν τη σαμμυ της προσφοράς..

 

έχει πέραση το ινσομνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plus1.gifΟι περισσότερες κριτικές που διάβασα λένε ότι είναι vfm (στην "κανονική" τιμή της, όχι στα 299 € της προσφοράς ;) ).

 

minus1.gifΤο πιο "αρνητικό" που διάβασα εδώ, είναι ότι θα ήταν προτιμότερη η 32" μικρή αδερφή της, γιατί όταν βλέπεις υπό γωνία χάνει πολύ σε ποιότητα (poor viewing angles).

 

 

Μάλλον "θα... το σκεφτώ" :P περιμένοντας τα Χριστούγεννα!iconsanta.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

minus1.gifΤο πιο "αρνητικό" που διάβασα εδώ, είναι ότι θα ήταν προτιμότερη η 32" μικρή αδερφή της, γιατί όταν βλέπεις υπό γωνία χάνει πολύ σε ποιότητα (poor viewing angles).

 

Αυτην στο review ειναι η Samsung UE40EH5000 https://www.skroutz.gr/s/442020/Samsung-UE40EH5000.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι η πρώτη φορά που γίνομαι ρεζίλι! :P (φταίει κι η πρεσβυωπίαsoldier_oldman.gif)
 
Πάντως & για την Samsung UE40H5000 που μιλάμε, εδώ λένε τα ίδια με την "παραλλαγή" που postαρα πριν:
samsungue4.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

bullshit, από κοντά που την είδα δεν πρόσεξα κάτι στις γωνίες θέασης, οπότε ή είμαι στραβός ή το content που έπαιζε μείωνε τρομακτικά το φαινόμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα και εγώ μια σήμερα από κοτσο, δεν ήμουν καθόλου για τηλεόραση αλλά αυτό σε βάζει σε μεγάλο δίλημμα. Ελπίζω να αξίζει για πολύ τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως υπο γωνια δ βλεπω τηλεοραση και απορω  πως αυτο αποθαρρυνει μερικους να μην την παρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα κι εγω παραγγελια απο το κωτσο.Βεβαια για gaming δεν διαβασα και τα καλυτερα, αλλα θα δουμε :D

Μα λέει ότι έχει gaming mode και βελτιώνονται πολύ τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εγω παντως υπο γωνια δ βλεπω τηλεοραση και απορω  πως αυτο αποθαρρυνει μερικους να μην την παρουν

εσύ ναι, αλλά αν μαζευτεί μια παρέα δεν κάθεται ο ένας πάνω στον άλλον, αναγκαστικά θα απλωθούν κι εκεί κάποιοι θα έχουν πρόβλημα...

 

το θέμα είναι ότι από κοντά checkάρα κι αριστέρα και δεξία και από κάτω και δεν πρόσεξα κάποια μείωση...

 

ίσως να "έφταιγε" αυτό που έπαιζε εκείνη τη στιγμή και μείωνε σημαντικά το φαινόμενο ή απλά δεν ισχύει αυτό που έγραφε ο άλλος στο review...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...