Προς το περιεχόμενο

TV 40'samsung full hd 100hz 299€ mediamarkt για αυριο σαββατο


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ρε παιδιά έχει Bug το σάιτ ή μου παίζουν με τα νευρα. Το έκανα παραγγελία και βγάζει ότι το προϊόν έχει παραληφθεί...

Τη γίνεται το έχει δεί κανένας αυτό;

 

Αγορά απο ΚΟΤΣΟΒΟΛΟ

 

 

kotsovolos.jpg

Oντως και εγω που το κοίταξα για παραλαβή απο το κατάστημα, έχει παραληφθεί μου λέει ενώ δεν έχω πάει ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάλι καλά να λες,  εγω ακομα περιμένω παράδωση εδω κατω κρήτη απο κοτσό. τώρα απεργουν τα βαπορια σήμερα μια χαρα μας παει 1 βδομαδα μην ξεχναμε οτι ειμαστε επαρχια , το ρεκορ το εχει το plaisio παρεδωσε σε 20 μέρες ετοιμοπαραδωτο προιον :wacko: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως απλά σκέφτομαι αν αξίζει να δώσω άλλα 100 για την smart.

 

μην κάνεις κανένα αστείο και πάρεις smart tv,

με 65€ αγοράζεις android tv box πύραυλο σε ανοιχτό λειτουργικό με εκατομυρια apps και είσαι άρχοντας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα. Καλές οι πρώτες εντυπώσεις.

Μόνο πρόβλημα το ότι δεν εμφανίζει σωστά τους ελληνικούς srt υπότιτλους.

Έψαξα λίλο το μενού αλλά λύση δεν βρίκα. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες την παρέλαβα από το Πλαίσιο και αντικατέστησα με αυτήν μια επίσης καινούρια LG 39LN5400 (την οποία θα πάω στο εξοχικό). Μέρα με την νύχτα οι δύο τηλεοράσεις... πολύ καλύτερη από κάθε άποψη η Samsung (χωρίς να είναι κακή η LG). Παίζει τόσο καλά που πλέον άρχισε να μην μου αρέσει η μεγάλη (αλλά παλιά ) Samsung που έχω στο σαλόνι. Οι γωνίες θέασης είναι επίσης μια χαρά... ανάλογες και καλύτερες της LG που είναι IPS. Σε ταινία 1080p που την δοκίμασα η εικόνα είναι εξαιρετική και η επιφάνεια εργασίας των Windows είναι απλά άριστη και αψεγάδιαστη (στην LG δεν ήτανε τέλεια).

 

Περισσότερο από όλα μου άρεσε το απίστευτα λεπτό πλαίσιο και ειδικά η μεταλλική γραμμή στο κάτω μέρος!!! Δεν περίμενα τέτοια σε αυτή την κατηγορία τιμής. Μπράβο στην Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους σκληρούς δίσκους (ειδικά usb 3) τους διαβάζει "κανονικά" χωρίς προβλήματα?

Σε αρκετούς φίλους μου (με samsung σειρά 5) σέρνονται (αν και "λειτουργούν" ας πούμε). Δεν παει μπροστά πίσω, δεν μπορούν να διαλέξουν σημείο έναρξης και τέτοια. Με "φλασάκια" δεν υπάρχει θέμα.

 

Με αυτήν τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα θα της βαλεις ενα φτηνο φλασάκι και εισαι ok. πχ εγω της εβαλα το http://www.e-shop.gr/intenso-3502490-rainbow-line-64gb-usb20-flash-memory-orange-p-PER.340327. δεν κολαει καθολου σε 1080p .avi ,  βαρύ .mkv κολαει συνηθως σε ολες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...