Προς το περιεχόμενο

Quick Button Intelligent για $0,39 free Shipping. gearbest.com [ΤΕΛΟΣ]


holy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε και σε εμένα μετά από 42 ημέρες αναμονής. 

Έβαλα την Klick app που είναι στα αγγλικά και επιβεβαίωνω τον συμφορουμιτη που έγραψε ότι σε Oneplus one δεν δουλεύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο gearbest στην σελίδα του προϊόντος κάτω από τα hihglights γράφει: "Before using the item, you should download an App for your mobile phone first (virus-free)" και από κάτω έχει ένα πράσινο κουμπί που γράφει download. Από εκεί κατέβασα την εφαρμογή ikey η οποία είναι στα Αγγλικά και συνεργάζεται άψογα με το quick button ( τουλάχιστον στο Οptimus G μου). Μια παρατήρηση. Από τον υπολογιστή που πήγα να την κατεβάσω δεν κατέβαινε, ενώ από το κινητό το link του gearbest λειτουργεί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο gearbest στην σελίδα του προϊόντος κάτω από τα hihglights γράφει: "Before using the item, you should download an App for your mobile phone first (virus-free)" και από κάτω έχει ένα πράσινο κουμπί που γράφει download. Από εκεί κατέβασα την εφαρμογή ikey η οποία είναι στα Αγγλικά και συνεργάζεται άψογα με το quick button ( τουλάχιστον στο Οptimus G μου). Μια παρατήρηση. Από τον υπολογιστή που πήγα να την κατεβάσω δεν κατέβαινε, ενώ από το κινητό το link του gearbest λειτουργεί κανονικά.

Δε δίνεις και σε μας το link ??

 

Edit : ΟΚ, το είδα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δουλευει με την εφαρμογή που δίνει το λινκ του πωλητη... γενικά το ταμπλετ κανει σα να μη το βλεπει...
Σε iphone δε πιστευω να δουλευει... ΑΛλη μια σαβουρα στο συρταρι  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δουλευει με την εφαρμογή που δίνει το λινκ του πωλητη... γενικά το ταμπλετ κανει σα να μη το βλεπει...

Σε iphone δε πιστευω να δουλευει... ΑΛλη μια σαβουρα στο συρταρι :ph34r:

Μα τα ταμπλετ γενικα δεν αναγνωριζουν handsfree. Το μαραφετι αυτο ουσιαστικα δουλευει σαν handsfree οταν πατας το κουμπακι του γιατι και τα handsfree δουλευουν με αυτα τα apps. Παντως ισχυει οτι στο Moto G μου δεν δουλευει παντα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο Note3 κατι μπλοκαρει την εγκατασταση εφαρμογων απο 3rd party ενω εχω ενεργοποιησει το unknown sources.Εχει καποιος ιδεα τι μπορει να ειναι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα ταμπλετ γενικα δεν αναγνωριζουν handsfree. Το μαραφετι αυτο ουσιαστικα δουλευει σαν handsfree οταν πατας το κουμπακι του γιατι και τα handsfree δουλευουν με αυτα τα apps. Παντως ισχυει οτι στο Moto G μου δεν δουλευει παντα.

 

my fault. Δεν εχω ασχοληθεί καθόλου με τα android απλα πηρα μια φτηνη ταμπλετα να υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως από το λινκ στη σελίδα του προϊόντος, η εφαρμογή είναι στα αγγλικά, αν μπεις από το κινητό.

 

Σε Xiaomi Red Rice δεν δουλεύει.

 

Μια το πιάνει σαν iKey, μια σαν handsfree.

 

Τζάμπα τα 39 λεπτά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι ψείρα είναι αυτή ,ευτυχώς που έδωσα μόνο 40 λεπτά γιατί με την κανονική τιμή δεν αξίζει τίποτα.Να ρωτήσω το άλλο μπιχλιμπίδι για τις sims το έχει ακόμα σε προσφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα σήμερα κι εγώ με πάνω από 40 μέρες. Ίσως και πάνω απο 45.
Το έβαλα στο Motorola Atrix 4G και δεν το αναγνωρίζει καθόλου. Δεν εμφανίζεται καν ένδειξη πως μπαίνουν ακουστικα.

Η εφαρμογή που προτείνονταν στο χαρτάκι που ήρθε μαζί με το button δεν επέφερε διαφορά.

Το ikey δεν εγκαθίσταται καν.

 

Μήπως λειτουργεί για κάποια έκδοση android και πανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παρελαβα και εγω σημερα. Και εμενα γυρω στις 46 μερες εκανε .

Τωρα οσον αφορα την λειτουργια του, σε εμενα δουλευει κανονικοτατα με την εφαρμογη Klick APP απο Play Store.

Το εχω βαλει σε Galaxy S3 με omega v58 4.3 android.

Το δοκιμασα με φακο, με camera fv-5 (το οποιο, οταν ειναι ανοιχτη η εφαρμογη, με το κουμπι κανει ληψη των φωτγραφιων),  με  το μενου των συντομευσεων κ.α.

Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ηθελε καλο  κουμπομα  με λιγο δυναμη  στο δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...