Προς το περιεχόμενο

Quick Button Intelligent για $0,39 free Shipping. gearbest.com [ΤΕΛΟΣ]


holy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα πατώντας το με δύναμη το αναγνώρισε. Όμως δεν ανταποκρινεται τα 1 και 2 κλικ του πλήκτρου αλλά μόνο το παρατεταμένο το οποίο το αντιλαμβάνεται ως μονό απλό κλικ.
Επίσης δεν το αναγνωρίζει πάντα και πρέπει να το πιέζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα εμενα δουλευει αψογα στην θηκη του!

Πάντως σε s3 για οποιον αναρωτιεται δουλευει μεν αλλα στο ασχετο χανει τον ηχο κλησης μηνυματων κτλ και ειναι φουλ σπαστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εμενα δουλευει αψογα στην θηκη του!

Πάντως σε s3 για οποιον αναρωτιεται δουλευει μεν αλλα στο ασχετο χανει τον ηχο κλησης μηνυματων κτλ και ειναι φουλ σπαστικο.

Τι συσκευή έχεις και ποια εφαρμογή δουλεύεις;

 

Εδώ πάντως δείχνει να παίζει κανονικά σε note 3

 

Smart Shortcut Dustproof Plug for Android Phone f…:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συσκευή έχεις και ποια εφαρμογή δουλεύεις;

 

Εδώ πάντως δείχνει να παίζει κανονικά σε note 3

 

το s3 εχω φιλε ξαναλεω οτι δουλευει μεν αλλα στο ασχετο μου χανει τον ηχο κλησης μηνυματων κτλ και επισης δυο τρεις φορες πηρα τηλεφωνο και ο αλλος δεν ακουγε τιποτα, λογικα θα το ειχε παρει σαν ακουστικα και δεν υπηρχε πουθενα μικροφωνο να με ακουσουν στην αλλη ακρη.

η ρφαρμογη που εχω ειναι η klick τουτη στα αγγλικα B)  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helloklick.android&hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το s3 εχω φιλε ξαναλεω οτι δουλευει μεν αλλα στο ασχετο μου χανει τον ηχο κλησης μηνυματων κτλ και επισης δυο τρεις φορες πηρα τηλεφωνο και ο αλλος δεν ακουγε τιποτα, λογικα θα το ειχε παρει σαν ακουστικα και δεν υπηρχε πουθενα μικροφωνο να με ακουσουν στην αλλη ακρη.

η ρφαρμογη που εχω ειναι η klick τουτη στα αγγλικα B) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helloklick.android&hl=el

Η εφαρμογή στο link δείχνει κινέζικα, εάν την κατεβάσω θα παίζει στα αγγλικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έφτασε και το δικο μου (Αποστολή του Gearbest στις 29/11) !!

Μάλλον είμαι ο τελευταίος   :-D

 

Δοκιμάζοντας το στο inew, και Sony Neo V  δεν δούλεψε .. Στο Lg G3 μια χαρά ...

Οπότε είπα να του δώσω μια ευκαιρία ακόμα, συνδέοντας το πρώτα με τον κλασσικό αντάπτορα που βάζουμε στα ακουστικά, που δεν δουλεύουν σωστα....... λόγο πολικότητας του βίσματος (αν το λεω σωστά)...

Αποτέλεσμα: Δούλεψε αμέσως και στα 2 .... 


Η εφαρμογή στο link δείχνει κινέζικα, εάν την κατεβάσω θα παίζει στα αγγλικά;

 

Ναι κανονικα αγγλικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την δουλεία που το θέλω πάντως μόνο το iKey μου έκανε αυτό που θέλω δηλαδή να καταγράφει βίντεο αυτόματα από την lock screen! Το μόνο θέμα που έχει είναι ότι δεν τραβάει σε FULL HD άλλα κάπως συμπιεσμένα.. Γιατί το κάνει αυτό δεν ξέρω! Σε όλες τις άλλες δεν κατάφερα να το κάνω . .

 

Εκτός απο την Pressy δεν δοκίμασα που ζητάει activation και δεν το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συσκευή έχεις και ποια εφαρμογή δουλεύεις;

 

Εδώ πάντως δείχνει να παίζει κανονικά σε note 3

 

Smart Shortcut Dustproof Plug for Android Phone f…:

Στο δικο μου Note 3 οταν πατω το install στο 1:47 δεν προχωρα.Πρωτη φορα μου το κανει σε third party εφαρμογη

Καπου διαβασα οτι μπορει να το μπλοκαρει καποια εφαρμογη αλλα αντε να τη βρεις μεσα στο χαος :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ορίστε https://mega.co.nz/#F!LNQB0YxS!8zi979978S6RKpyBK0-lcg

 

Και με ελληνικά η πιο παλιά έκδοση, οι δύο πιο καινούριες σε μένα έτρωγαν error. Λειτουργούν όλες πάντως. Δοκιμαστε δεν χάνεται τπτ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε σήμερα. Το είχαν στείλει στις Dec 23, 2014 αρκετές μέρες μετά την παραγγελία μου. Εντομεταξύ τώρα είδα ότι στην παραγγελία μου είχαν βάλει φωτογραφία με τον φάκελο που θα στέλνανε :lol: 

 

Λοιπόν μου ήρθε σε ένα διάφανο φακελάκι με μία κάρτα μέσα που δίνει δύο λινκ. Ένα για το Klick App (www.helloklick.com) το οποίο είναι όμορφο και φαίνεται εκ πρώτης άποψης να δουλεύει. Και ένα άλλο λινκ για το Android Button το οποίο δε δουλεύει (www.ishunny.com/en) 

Ψάχνω στο google βεβαια ishunny και με παει καπου αλλού. (έχω Galaxy S1 :P με SlimBean)

 

Δοκιμάζω διάφορες εφαρμογές τώρα. Το αναγνωρίζουν το κουμπάκι αλλά κάποιες ενέργειες δεν τρέχουν.

 

Edit: το keycut φαίνεται καλό! Μετα το Klick αλλα εχει πολυ λιγες δυνατοτητες. Το iKey το πέταξα μούφα ήταν. 

Επεξ/σία από .::NikoS::.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και έχει γίνει ψιλό - τόπικ gearbest να πω ότι είδα το xiaomi led usb φωτάκι για το Power bank ή για τον υπολογιστή με το κουπόνι 

XMLED στα 3,49 δολάρια (γύρω στα 3,10 ευρώ) ....  http://www.gearbest.com/batteries-chargers/pp_140785.html

 

Δε το βρήκα κάπου φθηνότερα... τώρα για την αυθεντικότητά του δε ξέρω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και έχει γίνει ψιλό - τόπικ gearbest να πω ότι είδα το xiaomi led usb φωτάκι για το Power bank ή για τον υπολογιστή με το κουπόνι 

XMLED στα 3,49 δολάρια (γύρω στα 3,10 ευρώ) ....  http://www.gearbest.com/batteries-chargers/pp_140785.html

 

Δε το βρήκα κάπου φθηνότερα... τώρα για την αυθεντικότητά του δε ξέρω.... 

 

Εγώ το πήρα απο δω....

http://www.tinydeal.com/genuine-xiaomi-portable-usb-led-mini-light-lamp-p-140066.html?zenid=f867023dtslmm1j53kcqh0dsi1&currency=USD

 

δεν έψαξα σημεία αυθεντικότητας γιατί δεν ξέρω, αλλά είναι πολυ δυνατό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Είναι αργό το Gearbest αλλά έρχονται... Μου ρθε σήμερα το Stylus Pen  που είχα παραγγείλει κάπου εκεί του Αι Γιαννιού.... Πολύ καλό πάντως, δεν είχα χρησιμοποιήσει ξανά... πολύ κομπλέ για 30 cents περίπου που το πήραμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...