Προς το περιεχόμενο

Quick Button Intelligent για $0,39 free Shipping. gearbest.com [ΤΕΛΟΣ]


holy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες παρέλαβα και το quick button

δεν το δοκιμασα για να πω εντυπώσεις

 

απλά λόγω εορτών μου έχουν καθυστερήσει αρκετά πραγματάκια

κάντε λίγο υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιμπτοντως ο κινεζος απαντησε οτι τα εστειλε στις 2/12 αντι 27/11 που τα παρηγγειλα και οτι δε μπορει να κανει κατι οποτε να περιμενω κι αλλο και πηρε αναλογη ανταποκριση... Τουλαχιστον οι του ebay απολογουνται, αυτοι τερμα θρασος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αντε εριξα και εγω τα 2 disputes για συμπαρασταση πιο πολύ σε οσους δεν παρελαβαν ακομα και για μαθημα στον εκάστοτε πωλητη παρα για την στεναχωρια μου που δεν τα παρελαβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ανοιξα case καποια στιγμη νωρις το απογευμα. Δεκα λεπτα ειναι αυτα, δεν ειναι αστεια :)

 

Το προϊον παρεληφθη σημερα το πρωι, συνεπως δεν υπαρχει case. Τους ανταπτορες ειχα παραγγειλει εγω. Και στη δικη μου περιπτωση, παντως, το καταστημα ανεφερε οτι εστειλε το πακετο στις 2 Δεκεμβριου, γι' αυτο του ειπα οτι αν το ειχε στειλει εγκαιρως δεν θα χρειαζοταν να κανω dispute. Τελος παντων, δεν μπορω να πω οτι εμεινα παραπονεμενος, καλα πηγε η κινεζοαγορα (απο αποψη χρονου εννοω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παρεπιμπτοντως ο κινεζος απαντησε οτι τα εστειλε στις 2/12 αντι 27/11 που τα παρηγγειλα και οτι δε μπορει να κανει κατι οποτε να περιμενω κι αλλο και πηρε αναλογη ανταποκριση... Τουλαχιστον οι του ebay απολογουνται, αυτοι τερμα θρασος...

 

Εμενα μου απαντησε (μονο στο ένα του 0.10 και όχι στου 0.39 :huh:  :lol:  :P  ) σημερα χωρις ιδιαιτερο θρασος αλλα λιγο απολογητικα, γράφοντας μου ομως ότι εχω διαλεξει flat rate Shipping σαν να εκανα καποιο αμάρτημα lol, του εριξα μια ταπα απαντηση ότι σημερα είναι 26η εργασιμη μερα απο την αποστολη, 29η απο την πληρωμη, ενώ γραφει 7-25 με το flat rate Shipping στο σαιτ του, και του χαρισα μονο 2 μερες ακομα μεχρι να κανω escalate και τις 2 υποθεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε σε εμενα το ενα απο τα 2 που ειχα παραγγειλει

 

Εχει μεσα ενα χαρτι με το λινκ για την εφαρμογη (apk) αλλα δεν μπορει να εγκατασταθει.....καποια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε σε εμενα το ενα απο τα 2 που ειχα παραγγειλει

 

Εχει μεσα ενα χαρτι με το λινκ για την εφαρμογη (apk) αλλα δεν μπορει να εγκατασταθει.....καποια ιδεα;

 

Εγκατάσταση γίνεται, κινέζικα ξέρεις? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται;;;υπαρχει μηπως αλλη εφαρμογη;

 

Δεν ξέρω τι κινητό έχεις πρώτα από όλα, εφόσον έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή για να επιτρέπονται οι άγνωστες πηγές απλά το κάνεις εγκατάσταση. Δεν θέλει τπτ το ιδιαίτερο, τουλάχιστον σε μένα.

 

Αλλά και να μπορέσεις να την βάλεις είναι άχρηστη καθώς είναι στα κινέζικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την εφαρμογή iKey πάντως που δοκίμασα δουλεύει όποτε θυμάται, οπότε παραμένει μόνο ως τάπα για τις ψιχάλες και τη σκόνη.

Καλημέρα,

 

Επειδή από Αγγλικές version έχω βρει μόνο την Klick, υπάρχει κανένα link για την iKey?

 

Παρέλαβα σήμερα, ως τώρα έχω να παρατηρήσω πως θα ήθελα να έχει αρκετά μεγαλύτερο sensitivity. Το απλό κλικ-πάτημα δεν το πιάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε αυτό. KeyCut από το playstore.

 

Με αυτό το κάνετε κουμπί συντομεύσεων για ότι εφαρμογή θέλετε. Δυστυχώς με αυτό από όσο προσπάθησα φωτογραφίες με αυτήν την εφαρμογή δεν μπορείς να βγάλεις (να το λειτουργήσεις για capture button δλδ).

 

Αν εξαιρέσετε αυτό 1-2 ώρες που το κράτησα δούλευε άψογα. Δεν βόλευε όμως στην θήκη και πήρε πόδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...