Προς το περιεχόμενο

Κουζινομηχανή Creations 18553-56 της Russel Hobbs - 99€ - Media Markt - ΤΕΛΟΣ *


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσωπικα δεν θεωρω απαραιτητη μια κουζινομηχανη...για πολλους λογους..καταρχην πρεπει να εχεις πολυυυ απλα πανω στο παγκο αν θες να την εχεις μονιμα εκει...ειχαμε μια και ζητημα να την χρησιμοποιησαμε πεντε φορες στα πεντε χρονια,ωσπου την "εφαγε" η αποθηκη...εκτος βεβαια αν κανεις καθε μερα κουλουρακια και φοβασε μην σπασει το μανικιουρ...τοτε ναι ειναι απαραιτητη... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέκει η καταγγελία σε αυτή την περίπτωση? Αφού οι περισσότεροι έχουν παραλάβει

 

και τι σχέση έχει αυτό ? (Δηλαδή αν θέλω π.χ. να φτιάξω μακαρόνια να πηγαίνω σε έναν που έχει παραλάβει ?)

Εδώ γίνεται καταγγελία σε πχ. tv που κάνει 2€ και γιατί δεν του την έδωσαν εδώ που η τιμή είναι σχετικά νορμάλ να μην κάνουμε λες?

Η καταγγελία δεν γίνεται από εμένα για τον λόγο ότι δεν θα παραλάβω αλλά για την πονηριά τους που θέλουν με δήθεν προσφορές να ξεστοκάρουν τα σκουπίδια που έχουν πίσω. Δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνουν το και καλά δεν έχουμε άλλα αποθέματα!

edit

1.  Θα σας βάλω όλους σε μια συζήτηση για την καταγγελία που θα κάνω και εγώ αρκεί να συμφωνεί και το άλλο μέλος ( εκεί είναι και το κείμενο ). 

2.  Οποίος ακόμα θέλει αν σου στείλει pm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτοί που παραγγείλατε και δεν παραλάβατε ενω η παραγγελία σας έγινε δεκτή πρέπει οπωσδήποτε να κάνετε καταγγελία για τους εξής λόγους:

1. η μηχανή αξίζει τα 94€ και αν πιέσετε είμαι σίγουρος ότι θα την πάρετε.

2. Όταν παραγγέλνεις ηλεκτρονικά εν έτη 2014 δεν μπορεί κανείς να ισχυρίζεται ότι δεν μπορεί να ελεγχθεί η αποθήκη του και να δεχθεί παραπανω παραγγελίες χωρίς να υπάρχει δόλος.

3. Υπάρχουν υπηρεσίες προστασίας του καταναλωτή που έχουν συσταθεί για την αποτροπή των πωλητών να εξαπατούν τους καταναλωτές και από προσωπική περίπτωση σας λέω ότι κάνουν πολύ καλά τη δουλειά τους.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση το Μ.Μ. Οφείλει να ικανοποιήσει τις παραγγελίες που δέχθηκε ακόμη κι αν το λάθος είναι δικό του, με νεα προμήθεια συσκευών ή αν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα με άλλη συσκευή παρόμοιων τεχνικών προδιαγραφών που θα αφήσει ικανοποιημένο τον πελάτη και θα έρθει σε συμβιβασμό.

Μην τα παρατήσετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπράβο φίλε και ακόμα μερικοί λόγοι είναι :
1. Το media markt μετά από το δικό του λάθος και σαν να μην έφτανε αυτό από μόνο του έκανε και μια αντιπρόταση η οποία ουσιαστικά είναι μόνο για γέλια , θεωρώντας ότι είναι εντελώς ηλίθιος ο καταναλωτής.
2. Είναι η 2η μεγαλύτερη εταιρία ( ηλεκτρικών ειδών στην Ελλάδα μετά από τον kotso ) οπότε αυτά τα δεν υπάρχει απόθεμα δεν μπορούμε να βρούμε δεν ισχύουν!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η μηχανη για τι χρηση ειναι?Εχει σχεση με την χρηση του πολυμιξερ η οχι?

 

Θελει η μητερα μου να παρει πολυμιξερ και μου εδειξε 2,το 1 ηταν της Bosch στα 110€ απο διαφημιστικο φυλλαδιο.Της ειπα να περιμενει να το ψαξω να μαθω ποια μαρκα ειναι καλη και απο ποσα χρηματα και πανω.Μπορει πχ το ιδιο που μου εδειξε να εχει φθηνοτερο στο Σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβε η μητέρα μου σήμερα και μου είπε ότι υπάρχει μόνο το μεγάλο μεταλικό μπωλ μέσα και όχι το γυάλινο μπωλ του mixer!! Συνέβει και σε κανέναν άλλον αυτό; Το κουτί ήταν σφραγισμένο. Αύριο θα πάω να το ελέγξω και εγώ να δω τι παίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβε η μητέρα μου σήμερα και μου είπε ότι υπάρχει μόνο το μεγάλο μεταλικό μπωλ μέσα και όχι το γυάλινο μπωλ του mixer!! Συνέβει και σε κανέναν άλλον αυτό; Το κουτί ήταν σφραγισμένο. Αύριο θα πάω να το ελέγξω και εγώ να δω τι παίζει..

εχει αρκετες μερες που παρελαβα και τα ειχε ολα μεσα.το κουτι σφραγισμενο και ειχε κανονικα τη γυαλινη κανατα για το μπλεντερ και τα εξαρτηματα για μακαρονια που γραφει εξω στο κουτι οτι τα εχει δωρο στη συσκευασια.εννοειτε οτι πρεπει να την ζητησεις.λογικα καποιος την αφαιρεσε απο μεσα η ηταν κανα εκθεσιακο κομματι και ξεχασαν να την βαλουν οταν το πακεταραν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον σε εκθεσιακό κομμάτι έπεσα. Άντε απέδειξε ότι δεν είσαι ελέφαντας τώρα. Κρίμα... Το πολύ πολύ να μου πούν στείλτην πίσω και refund (και να την πατήσει κάποιος άλλος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον σε εκθεσιακό κομμάτι έπεσα. Άντε απέδειξε ότι δεν είσαι ελέφαντας τώρα. Κρίμα... Το πολύ πολύ να μου πούν στείλτην πίσω και refund (και να την πατήσει κάποιος άλλος).

 

δες το

πάντως κανάτα γυάλινη έχει όχι μπωλ γυάλινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...