Προς το περιεχόμενο

Οι έφηβοι συνεχίζουν να εγκαταλείπουν το Facebook


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω βρει πολλούς φίλους/παλιούς συμμαθητές κλπ που είχαμε χαθεί οπότε σε αυτό το κομμάτι είναι χρήσιμο. 

 

Πέρα απ αυτό όμως οκ δεν θα μου λείψει αν το σβήσω κάποτε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω βρει πολλούς φίλους/παλιούς συμμαθητές κλπ που είχαμε χαθεί οπότε σε αυτό το κομμάτι είναι χρήσιμο.

 

Πέρα απ αυτό όμως οκ δεν θα μου λείψει αν το σβήσω κάποτε

Αν ήθελες να είχες ακόμα επαφη δε θα μπορούσες να είχες;
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέμε διαφημίσεις εννοείτε τις χορηγούμενες που εμφανίζονται που και πού; 

 

Σιγά το μέγιστο κακό το fb. Εγώ το βλέπω σαν ένα forum όπου επιλέγεις εσύ την θεματολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήθελες να είχες ακόμα επαφη δε θα μπορούσες να είχες;

Δεν είναι πάντα τόσο απλό. Δε σου χει τύχει ποτέ να χαθείς με κάποιους? Έτσι απλά χωρίς λόγο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oλοι αυτοι που κραζουν το fb εχουν συνειδητοποιησει οτι ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ FB φαινεται ο κοινωνικος τους κυκλος και το οτι ο κοινωνικος τους κυκλος ειναι trash δεν σημαινει οτι ειναι και το δικτυο ?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oλοι αυτοι που κραζουν το fb εχουν συνειδητοποιησει οτι ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ FB φαινεται ο κοινωνικος τους κυκλος και το οτι ο κοινωνικος τους κυκλος ειναι trash δεν σημαινει οτι ειναι και το δικτυο ?

 

Αυτοί που το κράζουν δε νομίζω να έχουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να τελειωνει αυτη η αψυχη ιστορια να βγουνε εξω στους δρομους να μιλησουν με αληθεινους ανθρωπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ο μόνος λόγος που είμαι ακόμα στο facebook είναι μόνο διάφορα groups που είμαι γραμμένος και η επικοινωνία με φίλους. Αν οι φίλοι χρησιμοποιούσαν το skype ή κάποιο άλλο messenger και μπορούσα να βρω τα groups σε κάποια άλλη ιστοσελίδα bye bye facebook.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πάντα τόσο απλό. Δε σου χει τύχει ποτέ να χαθείς με κάποιους? Έτσι απλά χωρίς λόγο

Ναι με πάρα πολλούς, επειδή δε θέλω να τους βλέπω. Αυτούς που θέλω τους βλέπω ακόμα και αν δε μπορώ τόσο συχνα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω εδώ στην Ελλάδα θα είχαμε διαφορετικά αποτελέσματα, αν γινόταν η ερευνα και θα έβγαιναν αληθινά όλα όσα γράφονται παραπάνω για τη χρήση του FB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ο μόνος λόγος που είμαι ακόμα στο facebook είναι μόνο διάφορα groups που είμαι γραμμένος και η επικοινωνία με φίλους. Αν οι φίλοι χρησιμοποιούσαν το skype ή κάποιο άλλο messenger και μπορούσα να βρω τα groups σε κάποια άλλη ιστοσελίδα bye bye facebook.

 

Μ' αρέσει που παρουσιάζετε τον μόνο λόγο ως κάτι το αδιάφορο και το ασήμαντο ξερω γω. Ο καθένας επιλέγει τον τρόπο που το χρησιμοποιεί αν θέλει να το χρησιμοποιήσει.

 

Σταματήστε να θυμίζετε γκόμενες που αντιμετωπίζουν το gaming ως παιδική ασθένεια. (αυτό δεν πάει στο quote)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι το facebook άμα προσεχείς ποιον και τι κάνεις follow....

...επίσης δίνει δουλειά και σε πολλούς τεχνικούς γιατί δίνει έναν εxtra λόγο στις  νοικοκυρές και τα παιδιά, να βάλουν pc και να κολλήσουν malware και trash.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...