Προς το περιεχόμενο

Η ακριβότερη έπαυλη στο Beverly Hills ανήκει πια στον... Markus "Notch" Persson. Ακόμα να ξεκινήσεις το coding;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπράβο στο τύπο.. άλλοι βάζουν τρελή δουλειά και πετυχαίνουν και άλλοι μένουν στα ίδια και στα ίδια...

 

Αυτό μου θυμίζει την μοντέλα που δήλωνε οτι δεν θα πήγαινε με κάποιον που παίρνει 700 ευρώ γιατί αυτό σήμαινε οτι δεν θα είχε επιθυμία να εξελιχθεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

και ολοι ελεγαν οτι μαλακια εκανε που πουλησε το minecraft και αλλα τετοια

Αν το πουλούσε αργότερα θα έβγαζε άνετα τα διπλά. Πολλές εταιρίες ξεκίνησαν μικρές, κάποια άτομα πούλησαν τις μετοχές τους για μια τιμή που τότε φαινόταν καλή (10000 πχ) και αν τις πουλούσαν τώρα που οι εταιρίες έγιναν κολοσσοί θα είχαν και 4 ψηφία ακόμα στο ποσό που προανέφερα

Το μόνο που ζηλεύω από την έπαυλη:

 

amdmd.JPG

Πρέπει να φέρω όλη την παρέα μου να τα φάμε και δεν θα γίνει. Μα καλά δεν λήγουν ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εγώ αν είχα ξαφνικά 2 δις θα τα χάριζα όλα στους φτωχούς.<br> Ούτε έπαυλη θα έπαιρνα, ούτε ακριβα αυτοκίνητα, ούτε δεκάδες πουτάνες να κολυμπάνε στην πισίνα μου, ούτε τσουβάλια κόκα, ούτε θα πήγαινα ταξίδια με ιδιωτικό τζετ κάθε βδομάδα.<br> * SPOILER *</p>

 

Πόσο σωστά τα λες! Και χίλια μπράβο σου. Φίλε φαίνεσαι άτομο που "τα" σέρνει. Αν οι άνθρωποι είχαν αγάπη πραγματική, το χρυσάφι θα το χρησιμοποιούσαν όπως ακριβώς έπρεπε. Για αγωγούς και σφραγίσματα δοντιών. Μιχάλης.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πουλούσε αργότερα θα έβγαζε άνετα τα διπλά. Πολλές εταιρίες ξεκίνησαν μικρές, κάποια άτομα πούλησαν τις μετοχές τους για μια τιμή που τότε φαινόταν καλή (10000 πχ) και αν τις πουλούσαν τώρα που οι εταιρίες έγιναν κολοσσοί θα είχαν και 4 ψηφία ακόμα στο ποσό που προανέφερα

Πρέπει να φέρω όλη την παρέα μου να τα φάμε και δεν θα γίνει. Μα καλά δεν λήγουν ;

 

Φαντάζομαι ότι αν μπορείς να δώσεις 70 εκατομμύρια για σπίτι μπορείς να δίνεις 5-6 χιλιάδες δολλάρια για γλυκά το χρόνο και μετά να πετάς τα περισσότερα.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My my ...

 

Ποτέ δεν μου άρεσαν οι τύποι που δείχνουν την ματαιοδοξία τους σε κάθε περίσταση.

 

Θα μπορούσε απλά να απολαμβάνει αυτό που απέκτησε σε χαμηλούς τόνους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My my ...

 

Ποτέ δεν μου άρεσαν οι τύποι που δείχνουν την ματαιοδοξία τους σε κάθε περίσταση.

 

Θα μπορούσε απλά να απολαμβάνει αυτό που απέκτησε σε χαμηλούς τόνους.

Λες τα media και η γειτονιά να το άφηνε να περάσει απαρατήρητο;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα ειχα αυτη την απορια τι τα κανουν τοσο τεραστια σπιτια, εγω αν πχ ειχα φραγκα ας πουμε πχ κερδιζα το Τζοκερ αντε να επαιρνα ενα σπιτι με 150-200 τετραγωνικα τα οποια ειναι υπερ αρκετα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα ειχα αυτη την απορια τι τα κανουν τοσο τεραστια σπιτια, εγω αν πχ ειχα φραγκα ας πουμε πχ κερδιζα το Τζοκερ αντε να επαιρνα ενα σπιτι με 150-200 τετραγωνικα τα οποια ειναι υπερ αρκετα νομιζω.

Καλη ερωτηση.

 

Να το δουμε ομως το θεμα απο μια αλλη ματια.

 

Πες οτι εχεις 25.000 ευρω στην τραπεζα και σκεφτεσαι να αγορασεις σπιτι. Υπεθεσε, οτι μπορεις με 700 ευρω να παρεις το καλυτερο σπιτι με θεα, πισινα κτλ, η μπορεις με 100 ευρω να παρεις ενα αρκετα ακριβο με 200 τετραγωνικα στο Μπεβερλι Χιλς. Ποιο θα επαιρνες; Εγω σιγουρα θα εδεινα τα 600 ευρω παραπανω!

 

Πολλαπλασιασε τα νουμερα με 100.000 για να δεις πως σκεφτηκε ο Notch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ερωτηση.

 

Να το δουμε ομως το θεμα απο μια αλλη ματια.

 

Πες οτι εχεις 25.000 ευρω στην τραπεζα και σκεφτεσαι να αγορασεις σπιτι. Υπεθεσε, οτι μπορεις με 700 ευρω να παρεις το καλυτερο σπιτι με θεα, πισινα κτλ, η μπορεις με 100 ευρω να παρεις ενα αρκετα ακριβο με 200 τετραγωνικα στο Μπεβερλι Χιλς. Ποιο θα επαιρνες; Εγω σιγουρα θα εδεινα τα 600 ευρω παραπανω!

 

Πολλαπλασιασε τα νουμερα με 100.000 για να δεις πως σκεφτηκε ο Notch...

 

Μα δεν ειπα να μην παρει ενα καλο σπιτι απλα οταν εχεις 35 κρεβατοκαμαρες, 23 μπανια και 35 στρεμματα γκαζον ειναι υπερβολη για μενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...