Προς το περιεχόμενο

Δώρο για νεογέννητο


Fan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαζι με σανιδα snowboard ειναι οτι πρεπει!

επισης και το ψαροντουφεκο, σετ με τη στολη

 

 

 

οκ, για το κασκολ μπορει να εχεις δικιο. για τα αλλα;

btw οτι και να παρεις στο νεογεννητο ειναι ΑΧΡΗΣΤΟ (για το ιδιο)

 

 

 

μηπως ο τιτλος να αλλαξει σε: δωρο για νεους γοννεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Frezyderm:  αν τσεκάρεις στο skroutz, βρίσκεις τρελές διαφορές. 7,80 ευρώ έναντι έως και 17 ευρώ για τα 175ml. Αδιανόητα πράγματα

 

4moms Origami: υπέροχο φαίνεται, δεν το είχα υπ' όψιν μου. ΑΛΛΑ: τις τιμές τις είδες; κάνα χιλιάρικο για καρότσι; Φακ δατ, προτιμώ να κουβαλάω battery bank και να φορτίζω το κινητό μου με τον παραδοσιακό τρόπο. :P

 

 χαλαρά μέσω σκρουτζ τα παντα γαλατα, αφρολουτρα κλπ.

 

το χιλιάρικο είναι οντως υπερβολή αλλά το είδα απο κοντά και ζήλεψα το άτιμο, το ιδανικό καρότσι για τον άντρα, κοντερ με τα χιλιόμετρα, φώτα θέσης για να κυκλοφορείς το βράδυ και να σε βλέπουν καθώς και να βλέπεις στο δρόμο, usb φορτιστής με κίνηση για να φορτίζεις όσο surfareis και το κυριοτερο μαζέυει και ανοίγει με ενα κουμπί ενώ εχει και αισθητήτα μωρού για να μην κλείνει οταν έχεις το παιδί μεσα.....

 

έλα τώρα να μου πεις ότι gadgetakias σαραντάρης που γουστάρει μηχανοκίνητα σπορτ απο εποχής gp 500 στην ερτ2 πως κρατιέται να μην το σκάσει το χιλιάρικο.  δυστηχως κρατήθηκα.   :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw οτι και να παρεις στο νεογεννητο ειναι ΑΧΡΗΣΤΟ (για το ιδιο)

Η αλήθεια να λέγεται. Και τα σκασμένα τα λουλούδια τζάπα τα ποτίζουμε για να μείνουν ζωντανά, λίγη επίγνωση, ένα γαμημένο ευχαριστώ δεν θα τ' ακούσεις να σου πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...