Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όποιον δεν το είδε με 1 χρόνο εγγύηση με οτι συνεπάγεται αυτό.

 

Το είχα πιάσει στα χέρια μου πριν λίγες ημέρες . Προσωπικά η οθόνη δεν με ικανοποίησε. Φυσικά δεν είναι άσχημη για την τιμή που το προσφέρουν.

 

Βέβαια εχω συνηθίσει σε οθόνες τύπου ipad και pad pro 8.4 της samsung.

Καλό θα ηταν να το δείτε πρώτα στην έκθεση για να κρίνετε.

τωρα να καθεσαι και κανεις συγκριση αναμεσα σε ταμπλετες που τις χωρίζει τιμολογιακό χάος, δεν μπορώ να το καταλαβω, και επιπλεον η apple δεν δινει και αυτη 1 χρονο εγγύηση για τα προϊοντα της? τι το υπογραμμιζεις και βαζεις και bold, οταν το παραδειγμα σου (ipad) ειναι το ιδιο προβληματικο..

Ξερουμε πουθενα να ειναι ετοιμοπαραδοτο, απο αυτους που το πηρανε ισως?

Θα με ενδιεφερε να το δω κι απο κοντα, ανοικτο.

για ανοικτο ειπα παραπανω τα καταστηματα, κλειστο ο κωτσοβολος συγγρου ειχε 1 μονο στην ντανα, στα αλλα δεν εχω ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα να καθεσαι και κανεις συγκριση αναμεσα σε ταμπλετες που τις χωρίζει τιμολογιακό χάος, δεν μπορώ να το καταλαβω, και επιπλεον η apple δεν δινει και αυτη 1 χρονο εγγύηση για τα προϊοντα της, τι το υπογραμμιζεις και βαζεις και bold, οταν το παραδειγμα σου ειναι το ιδιο προβληματικο..

για ανοικτο ειπα παραπανω τα καταστηματα, κλειστο ο κωτσοβολος συγγρου ειχε 1 μονο στην ντανα, στα αλλα δεν εχω ιδεα

εννοει πως υπαρχει ταμπλετ low budget με 2 χρονια...και εχει δικιο αλλα τα ζυγιζεις και επιλεγης. Πολλες φορες ειναι και θεμα χρησης καποιοι τα κακομεταχειριζονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανλαμβανω αν δεν έρθει με kitkat το ταμπλετ σκεφτείτε πριν αναβαθμισετε..πολλές αναφορές για προβλήματα στα forums της lenovo

ισχυει αλλα δεν ξερω ποσο καιρο το εχει παρει το κιτκατ.

 

 

απο οσο διαβασα δεν ερχεται με κιτκατ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμοπαραδοτο το εχει και στο Κωτσοβολο στην Γλυφαδα ..Στην Λαζαρακη...

Δεν ξερω βεβαια για ποση ωρα μιας και τωρα που το πηρα πουλησαν αλλα 4 ... μετα απο εμενα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stick to the θρεντ please...

Για εμάς που θέλουμε απλή χρήση(internet - διάβασμα) είναι καλή και φθηνή λύση???

θενξ

και φυσικα....Η οθόνη είναι 8 ιντσών LCD IPS wideview 1280 x 800.

 

@horror movie

χαλαρωσε.......γιορτες ειναι......μην φωναζεις

τι είπε ο καθηγητης τελικά; να δειτε την οθονη απο κοντα....αυτο και μονο αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς έχει θέμα με το twitch, μπαίνει στην σελίδα, εμφανίζει το chat, log in κλπ όλα καλά αλλά δεν εμφανίζει το stream με την καμία, ούτε με browser ούτε με το twitch app, μαύρη μαυρίλα δλδ. ψάχνοντας είδα ότι είναι γενικό το θέμα . Η ειρωνία είναι ότι λόγω twitch app ήμουν σίγουρος ότι θα δούλευε και δεν το τσέκαρα στον γούγλη και επειδή για μένα είναι βασικός λόγος που πήρα το tablet παμε γι'άλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS. :) παράγγειλα απο το public και στο μηνυμα επιβεβαίωσης γράφει "

Σημείωση: Η παραγγελία σου περιλαμβάνει προϊόντα με περιγραφή Τελευταία κομμάτια, Λίγα κομμάτια ή Κατόπιν Παραγγελίας που ενδέχεται να μην μπορούν να εκπληρωθούν, εάν δε βρεθεί επαρκές απόθεμα σε άριστη κατάσταση ή εάν τα έχει καταργήσει ο προμηθευτής.

Σε ευχαριστούμε!
Η ομάδα του Public.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS. :) παράγγειλα απο το public και στο μηνυμα επιβεβαίωσης γράφει "

Σημείωση: Η παραγγελία σου περιλαμβάνει προϊόντα με περιγραφή Τελευταία κομμάτια, Λίγα κομμάτια ή Κατόπιν Παραγγελίας που ενδέχεται να μην μπορούν να εκπληρωθούν, εάν δε βρεθεί επαρκές απόθεμα σε άριστη κατάσταση ή εάν τα έχει καταργήσει ο προμηθευτής.

Σε ευχαριστούμε!

Η ομάδα του Public.gr

ωπα αυτο τι είναι;

σας την ακυρώνουμε και δεν πα να κανετε καταγγελιες και να φωναζετε ειμαστε καλυμμένοι; ετσι μου φαινεται..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, με αφορμη καποιον που ειπε πως το εχουν εκθεσιακο στο Κωτσοβολο, πεταχτηκα στου ευοσμου και το εριξα μια ματια. Ομορφο, ελαφρυ, καλη φωτεινοτητα, καλη αναλυση, καλες καμερες. Γενικα με 90 ευρω και 8 ιντσο ουτε κινεζικο δε βρισκεις. Οπότε το ριξα και γω μια παραγγελια :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...