Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα θεματάκι. Μάλλον έκανε μόνο του την αναβάθμιση του android (δεν είμαι ειδικός έχω την version 4.4.2 )

Σήμερα πήγα να ανοίξω το google maps και μετά από λίγο κολάει.... έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα??

εδιτ : με το wifi πάντως δεν έχει Problem so far :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα για δωρο σημερα στα 89.90 απο e-shop.

 

το δωρισα κιολας και απο το λιγο που το ειδα ηταν μια χαρα...για τα λεφτα αυτα με 3G και σοβαρη εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το έχασα, μπορεί κάποιος να ποσταρει τον κωδικό; ελάτε βρε παιδιά οργανωθειτε, δεν είναι μυστικός ο κωδικός. Βέβαια δε θα το πάρω γιατί με χαλάει η ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ από τα Public για δώρο, ακόμα δεν έχω... feedback.

Αυτό με το ασύρματο που είδα να γράφεται ισχύει;

Έχει τσεκάρει κανείς αν υπάρχουν προβλήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το έχασα, μπορεί κάποιος να ποσταρει τον κωδικό; ελάτε βρε παιδιά οργανωθειτε, δεν είναι μυστικός ο κωδικός. 

 

Κωδικός προσφοράς 1463 γράφει το φυλλάδιο του email

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον μου εκατσε προβληματικο το ταμπλετ με το wifi,πηγε για DOA.

Παντως εμενα δεν μου εκανε αναβαθμιση οταν το ανοιξα,ξεχασα να κοιταξω και την εκδοση πριν το δωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο κωτσόβολος σε πόσες μέρες, πάνω κάτω, ολοκληρώνει μια παραγγελία για παραλαβή στο χώρο μου; Ξέρετε με ποια εταιρία courier συνεργάζεται;

Με γενικη ταχυδρομικη. Ο χρονος παιζει... απο 2-3 μερες εως εβδομαδα

Ρε παιδια εγω εκανα αγορα για παραλαβη απο καταστημα στο public, τι κανω σε αυτη την περιπτωση περιμενω τηλεφωνο ή να παω απο εκει απευθειας, φοβαμαι μη γινει μαλακια κ φαω ακυρο οποτε θα παω. Το περιεργο ειναι οτι στο mail ελεγε παραδοση απο 31 εως 8;;;;;

 

Sent from my U9200 using Insomnia

Εσενα φιλε σε τι κατασταση λεει στην εξελιξη παραγγελιας;
Σημερα το τσεκαρα κ ειναι υπο επεξεργασια, λετε να μυριζει μπαρουτι η φαση;Sent from my U9200 using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέρες που είναι να κάνω ένα δωράκι σε κάποιον.. υπάρχει ένα κρατημένο lenovo Α8-50 8'' white (89 ευρω) στο όνομα μου στο κατάστημα του Πειραιά. Είναι μεχρι σήμερα, εγω δεν θα το πάρω τελικά. Όποιος το θέλει π.μ. να του δωσω στοιχεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέρες που είναι να κάνω ένα δωράκι σε κάποιον.. υπάρχει ένα κρατημένο lenovo Α8-50 8'' white (89 ευρω) στο όνομα μου στο κατάστημα του Πειραιά. Είναι μεχρι σήμερα, εγω δεν θα το πάρω τελικά. Όποιος το θέλει π.μ. να του δωσω στοιχεία.

Με ενδιαφέρει εμένα αδερφέ! Ποιο κατάστημα είναι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...