Προς το περιεχόμενο

Tablet Lenovo A8-50 8", 16GB στα 89€, Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


nikko_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το πηρα για τη μητερα μου και κατι με χαλαει με η γωνια θεασης. Ειστε ικανοποιημενοι οσοι το πηρατε? Ακουω οτι ειστε οκ και φοβαμαι μην επεσα σε ελαττωματικο!

Για το 7άρι ή για το 8άρι μιλάς ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα το status της παραγγελίας στα Public γράφει "Προς διεκπεραίωση" κι έχω βάλει παραλαβή από κατάστημα Βόλου. Ημερομηνία παράδοσης γράφει 31/12. Αν έχω ειδοποίηση θα ενημερώσω, αν και σκέφτομαι να περάσω σήμερα μια βόλτα, μήπως το τσιμπήσω νωρίτερα.

 

Ευχαριστώ τον TS για την ενημέρωση

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωτσόβολος σε πόσες μέρες, πάνω κάτω, ολοκληρώνει μια παραγγελία για παραλαβή στο χώρο μου; Ξέρετε με ποια εταιρία courier συνεργάζεται;

 

σε έμενα απο 9/12 δεν έχουν παραδώσει και μάλιστα το προϊόν αν και φαινόταν διαθέσιμο τελικά δεν ήταν και πάει για γενάρη. 

η πιστωτική βέβαια χρεώθηκε κανονικά

 

να το έχετε υπ όψιν σας γιατί οι τύποι είναι επιεικώς απαράδεκτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα λεει Υπό εκτέλεση

Εχω μια παραγγελία απ το Γενάρη που λέει ακόμα υπό εκτέλεση αν και παρέλαβα (με καθυστέρηση 2 εβδομάδων) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λέει έχει παραληφθεί, έχω ζητήσει παραλαβή από το κατάστημα αλλά δεν  έχω λάβει κάποια ενημέρωση ώστε να πάω για την παραλαβή. 

Άλλος έχει το ίδιο θέμα; (παραγγελία από Κωτσόβολο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λέει έχει παραληφθεί, έχω ζητήσει παραλαβή από το κατάστημα αλλά δεν  έχω λάβει κάποια ενημέρωση ώστε να πάω για την παραλαβή. 

Άλλος έχει το ίδιο θέμα; (παραγγελία από Κωτσόβολο)

Στο κωτσόβολο νομίζω όταν βάζεις παραλαβή από κατάστημα, το προϊόν είναι ήδη στο κατάστημα διαθέσιμο και μετά από μία ώρα που κάνεις παραγγελία μπορείς να πας να το πάρεις. Επιπλέον η παραγγελία που έκανες για παραλαβή από κατάστημα ισχύει για 2 μέρες, μετά ακυρώνεται αυτόματα και πρέπει να ξανά κάνεις παραγγελία, άλλα σε αυτή τη περίπτωση το προϊόν έχει εξαντληθεί. Έτσι τη '' πάτησα '' εγώ σε παλιότερη παραγγελία και την έχασα, γιατί περίμενα ενημέρωση να πάω να παραλάβω η οποία δεν ήρθε ποτέ, πέρασαν οι 2 μέρες και φυσικά έχασα τη προσφορά, αφού το προϊόν είχε τελειώσει και δεν μπορούσα εκ νέου να κάνω παραγγελία. Οπότε πάρε τηλέφωνο το κατάστημα με το κωδικό παραγγελίας και δες αν είναι εκεί. Ενημέρωσε μας, όταν επικοινωνήσεις με το κατάστημα, αν ισχύουν τα παραπάνω, αλλιώς να το σβήσω το σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΗΜΕΡΑ....

-ΠΑΩ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ ΝΕΑς ΙΩΝΙΑΣ

-ΜΟΥ ΛΕΕΙ εχει ενα στην αγια λεω οκ
-Το Πληρωνω
-Φευγω Αγια
-Μου λεει δεν εχουμε.
-Γυρναω νεα ιωνια μου λενε λαθος στο συστημα
-Μου κανουν επιστροφη χρηματων
-Αλλα 2 πελατες με το ιδιο προβλημα να φωναζουν
-Φευγω για σπιτι απογοητευμενος,κρυωμένος με -3 ωρες απο την ζωη μου και πολλά νευρα.
-Οταν λεμε δωρο εννουμε κωτσοβολος οπως λεει κ διαφημιση.Αυταα.....

*Μην ασχολείστε ,να κλειδωθει το θέμα γιατι πολλοι θα τρεχουν και δεν θα φτανουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι δεν προλάβαμε, υπάρχει κάποια εναλλακτική προσφορά που να τρέχει για αντίστοιχο tablet απλής χρήσης στα ίδια λεφτά...; ή περιμένουμε να το ξαναρίξουνε...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι δεν προλάβαμε, υπάρχει κάποια εναλλακτική προσφορά που να τρέχει για αντίστοιχο tablet απλής χρήσης στα ίδια λεφτά...; ή περιμένουμε να το ξαναρίξουνε...;

 

 

 

Στα ίδια λεφτά εβγαλε το 7άρι lenovo το e-shop σήμερα με 3G.

 

Μετα τις γιορτές πάντα πέφτουν οι τιμές. Θα εχουμε και τις εκπτώσεις μέσα στον Γενάρη οπότε η λογική λέει οτι θα δούμε καλές ευκαιρίες.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργάζομαι κανά μισάωρο το tablet και δεν έχει κάνει καμιάαποσύνδεση το wifi. Για απλή χρήση που το θέλω μια χαρά είναι.

Σαν gps τι πρόγραμμα χρησιμοποιείτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Στα ίδια λεφτά εβγαλε το 7άρι lenovo το e-shop σήμερα με 3G.

 

Μετα τις γιορτές πάντα πέφτουν οι τιμές. Θα εχουμε και τις εκπτώσεις μέσα στον Γενάρη οπότε η λογική λέει οτι θα δούμε καλές ευκαιρίες.

 

 

 

το 3g που το ειδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...