Προς το περιεχόμενο

Merenda vs Nutella


nikolaos13

E.  

270 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Nutella ή Merenda;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για έξτρα κόλαση πάντως ανακατέψτε με φυστικοβούτυρο(κατα προτιμηση φτιαξτε δικο σας για να μην εχει ζαχαρη, οι νουτελομερεντες εχουν ηδη μπολικη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νιωθω χαλια που χτες εφαγα και τα 600gr πάντως...

Γιατι πολυ απλα δεν ν εχω τωρα να φαωωωωω

 

Επισης εδωσα 3 ευρω για 600gr και μολις ειδα το 1 κιλο στα 3.45. Ν παρω 5 να βρίσκονται για το σ/κ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιωθω χαλια που χτες εφαγα και τα 600gr πάντως...

Γιατι πολυ απλα δεν ν εχω τωρα να φαωωωωω

 

Επισης εδωσα 3 ευρω για 600gr και μολις ειδα το 1 κιλο στα 3.45. Ν παρω 5 να βρίσκονται για το σ/κ?

 

αμα το κανεις στο τελος θα την σιχαθεις και δεν θα σου αρεσει αλλο, συγκρατισου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για έξτρα κόλαση πάντως ανακατέψτε με φυστικοβούτυρο(κατα προτιμηση φτιαξτε δικο σας για να μην εχει ζαχαρη, οι νουτελομερεντες εχουν ηδη μπολικη)

 

σκετο το φυστικοβουτυρο δεν μου αρεσει με νουτελα δεν εχω δοκιμασει θα το σκεφτω αλλα ειναι πανακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκετο το φυστικοβουτυρο δεν μου αρεσει με νουτελα δεν εχω δοκιμασει θα το σκεφτω αλλα ειναι πανακριβο.

 

Δοκιμασε να φτιαξεις μονος σου, απλά ζεσταινεις φυστικι αραπικο στο φουρνο(2-3 λεπτα στους 180 μην τα καψεις) και το χτυπας στο μπλεντερ και γινεται κρεμα μετα απο λιγα λεπτά. Δεν χρειαζεται τπτ αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω φάει ποτέ μου γλυκιά κρέπα από έξω και στο σπίτι πάντα είχαμε μερέντα, οπότε παίζει να είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι φορές που έχω δοκιμάσει nutella (δεν θυμάμαι που και πότε, αλλά δεν παίζει, κάπου θα έχω φάει). Πάντως γενικά οι πραλίνες δε με τρελαίνουν, έχω χρόνια να φάω. Προτιμώ άλλου είδους γλυκά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Για έξτρα κόλαση πάντως ανακατέψτε με φυστικοβούτυρο(κατα προτιμηση φτιαξτε δικο σας για να μην εχει ζαχαρη, οι νουτελομερεντες εχουν ηδη μπολικη)</p>

 

arAetut.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifnucrema ion.jpg

 

Δοκιμάστε την και θα πάθετε πλάκα!!

 

Αυτο ακριβως!!

Και επειδη ειμαι 'της δουλειας'....(δουλευω σε βιομηχανια τροφιμων)....ξερω εκ των εσω το ποσο αψογη ποιοτικη δουλεια γινεται στο συγκεκριμενο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...