Προς το περιεχόμενο

Razer Blackwidow Ultimate BF4 Edition 78ΕΥΡΩ Crazy Sundays [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

γενικότερα πέφτει αρκετό κράξιμο για την ποιότητα κατασκευής του BW από άτομα που ασχολούνται αρκετά με mech keyboards...

 

προσωπικά θεωρώ καλύτερη την επιλογή του Quickfire Ultimate...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γενικότερα πέφτει αρκετό κράξιμο για την ποιότητα κατασκευής του BW από άτομα που ασχολούνται αρκετά με mech keyboards...

 

προσωπικά θεωρώ καλύτερη την επιλογή του Quickfire Ultimate...

 

Αυτο εχει 110 ευρω και το bw 78.. 30 ευρω παραπανω δεν θα τα δινα... Οπως και να χει το bw στα 78 ευρω ειναι πολυ καλη προσφορα. Το cm storm μπορει να χει λιγο καλυτερη κατασκευη αλλα και το bw ειναι πολυ καλο. Ειναι αρκετα στιβαρο, ουτε λυγιζει ουτε τιποτα, braided καλωδιο, gold-plated υποδοχες με usb-in,audio-in,mic-in, και εχει και το προγραμμα για να κανεις customize τα κουμπια...Μην το πεις ουτε του παπα σε αυτη την τιμη.Και μην πεις περι προβληματων στα razer γιατι θα σου πω και γω για cm storm που οι μισοι τα trigger τα πηραν στην χερια...Ολες οι εταιριες εχουν προβληματα..

Οποιος θελει μηχανικο το bw σε αυτη την τιμη ειναι πολυ καλη επιλογη. Στην κανονικη του τιμη γελαει ο κοσμος προφανως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φέτος μάλιστα ήταν στα 69ευρω, πολυ πρόσφατα, πριν 15-20 μέρες. Δεν αποκλείεται λοιπόν να ξαναβγεί στην ιδια (69) αν όχι χαμηλότερη τιμή. Για 9 λιγότερα λοιπόν μιλάνε οι φίλοι, όχι για 30 περισσότερα.


Αυτο εχει 110 ευρω και το bw 78.. 30 ευρω παραπανω δεν θα τα δινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φέτος μάλιστα ήταν στα 69ευρω, πολυ πρόσφατα, πριν 15-20 μέρες. Δεν αποκλείεται λοιπόν να ξαναβγεί στην ιδια (69) αν όχι χαμηλότερη τιμή. Για 9 λιγότερα λοιπόν μιλάνε οι φίλοι, όχι για 30 περισσότερα.

 

 

Ααα δεν το ειχα δει αυτο...Τοτε οκ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι βασικό όταν μιλάμε για μηχανικά πληκτρολόγια να προσδιορίζουμε τι διακόπτες χρησιμοποιεί. Ας πούμε εγώ για μηχανικό με red switches δεν θα έδινα 70 ευρω όπως ήταν το quickfire ultimate που αναφέρατε ως προσφορά  πριν λίγες μέρες. Πάντα μιλάω για μένα, μπορεί κάποιος άλλος να θέλει red ή και να βολεύεται με τα υπόλοιπα switches. Επίσης σε παλιότερα threads αν δεν κάνω λάθος έχει πέσει αρκετό φτυάρι για την κακή ποιότητα του CM. Τέλος για γράψιμο όποιος έχει χρησιμοποιήσει blue ξέρει ότι δεν υπάρχει ανταγωνιστής. Γενικότερα στην Ελλάδα δεν έχω δει πολύ καλές προσφορές για μηχανικά με blue switches πάρα μόνο με red άντε και brown. Οπότε πιστεύω οτι το συγκεκριμένο είναι προσφορά για αυτούς που θέλουν blue για γράψιμο αλλά και γενική χρήση και επειδή το έχω χρησιμοποιήσει, η ποιότητα του είναι αρκετά καλή για τα 78 ευρω που θα δώσει κάποιος, αλλά για τα 150 που κάνει κανονικά υπάρχουν άλλες επιλογές πολύ καλύτερες.

 

PS. Στα games θέλει λίγο χρόνο μέχρι να το συνηθίσεις γιατί έχει feedback αλλά μετά θα το αγαπήσεις..Χαίρεσαι να γράφεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο πληκτρολογιο μου φενεται αντι για cherry mx,εχει κινεζικους διακοπτες η κανω λαθος;

Cherry MX Blue: http://www.awkwardgeeks.com/razer-blackwidow-mechanical-keyboard-review/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο πληκτρολογιο μου φενεται αντι για cherry mx,εχει κινεζικους διακοπτες η κανω λαθος;

Αυτοι μπηκαν ουσιαστικα απο τα μοντελα του 2014 και μετα,οι κινεζο πρασινοι διακοπτες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο πληκτρολογιο μου φενεται αντι για cherry mx,εχει κινεζικους διακοπτες η κανω λαθος;

cherry mx blue έχει, imo οι καλύτεροι που έβγαλε ποτέ, αν δεν σε ενοχλεί ο θόρυβος που κάνουν (εμένα με πορώνει :P)

 

το cm πάντως δεν είναι καλύτερο ποιοτικά, έχει βγάλει θέματα με τον φωτισμό και με νεκρά πλήκτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω με το marketάρισμα των μπλε για games.

Γελάω ότι "οι μπλε είναι οι καλύτεροι που έβγαλε ποτέ". Το "οι καλύτεροι" διαφέρει με τον εκάστοτε χρήστη και την χρήση.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω με το marketάρισμα των μπλε για games.

 

Γελάω ότι "οι μπλε είναι οι καλύτεροι που έβγαλε ποτέ". Το "οι καλύτεροι" διαφέρει με τον εκάστοτε χρήστη και την χρήση.

 

Οι καλυτεροι σε σχεση με τους κινεζικους εννοουν τα παιδια.

 

αλλαξε πλεον και έχει το deathstalker στα 70 http://www.e-shop.gr/razer-deathstalker-gaming-keyboard-us-p-PER.573195

Fail αν ισχυει οντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...