Προς το περιεχόμενο

Razer Blackwidow Ultimate BF4 Edition 78ΕΥΡΩ Crazy Sundays [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γελάω με το marketάρισμα των μπλε για games.

 

Γελάω ότι "οι μπλε είναι οι καλύτεροι που έβγαλε ποτέ". Το "οι καλύτεροι" διαφέρει με τον εκάστοτε χρήστη και την χρήση.

 

γελάω με κάτι μυρωδιές που διαβάζουν ότι θέλουν από τα ποστ, το imo και όλη την κουβέντα και την σύγκριση blue cherry mx  με τους αντίστοιχους κινέζικους που βάζει πλέον η razer στα bw ούτε που τα πήρες πρέφα, ε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελάω με κάτι μυρωδιές που διαβάζουν ότι θέλουν από τα ποστ, το imo και όλη την κουβέντα και την σύγκριση blue cherry mx  με τους αντίστοιχους κινέζικους που βάζει πλέον η razer στα bw ούτε που τα πήρες πρέφα, ε;

Αν έκανες τα στραβά μάτια και πόσταρες μόνο και μόνο για να γίνεις καυστικός, μπράβο, πήρες και 2 λαικ.

 

Αλλιώς δες το ποστ 31.

 

Τι πρέπει να ποστάρω, βίντεο να κλαίω για να με συγχωρήσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν υπάρχει πλεον η τιμή αυτή, να βάλουμε ένα τέλος στον τίτλο;
Να μην ασχολούνται και άτομα που νομίζουν ότι ισχύει ακόμη η προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έκανες τα στραβά μάτια και πόσταρες μόνο και μόνο για να γίνεις καυστικός, μπράβο, πήρες και 2 λαικ.

 

Αλλιώς δες το ποστ 31.

 

Τι πρέπει να ποστάρω, βίντεο να κλαίω για να με συγχωρήσεις?

Να μπει ένα τέλος στο θέμα καθώς δεν υπάρχει πλέον το προϊόν. Τέλος φίλε Voliminal εκτιμώ ότι παραδέχτηκες  το απο πολλές απόψεις λανθασμένο Post σου, αλλά να θυμάσαι οτι όταν μιλάς με ειρωνεία ανταμείβεσαι με τον ίδιο τρόπο γι' αυτό καλό είναι να την αποφεύγεις σε μελλοντικά σου post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω πρωτα να δουμε αν παραλλαβανε και ποσα ατομα μιας και γρηγορα βαλανε αλλο πληκτρολογιο.Κορυφαιοι τυποι στο eshop σαν αντιπροταση για μηχανικο πληκτρολογιο βαλανε πληκτρολογιο μεμβρανης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω πρωτα να δουμε αν παραλλαβανε και ποσα ατομα μιας και γρηγορα βαλανε αλλο πληκτρολογιο.Κορυφαιοι τυποι στο eshop σαν αντιπροταση για μηχανικο πληκτρολογιο βαλανε πληκτρολογιο μεμβρανης 

Εγω το τσίμπησα για τον αδερφό μου και παρέλαβα σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μπει τελος τοτε στον τιτλο.

Και να τελιωσουν ,επιτελους, οι προσωπικες ειρωνικες αναφορες μεταξυ μελων, γιατι κουραζουν και ειναι ανεφ ουσιας.

Ο καθενας εχει τις προτιμησεις του για τα διαφορα ειδη που εχει ή αγοραζει..................μπορει ομως να βοηθαει τους υπολοιπους με τις εμπειριες του σ΄αυτα που χρησιμοποιει.

 

 

ΥΓ.......

τα καλυτερα πληκτρολογια ειναι με τα συγκεκριμενα κουμπια :-D :P

 

 

funny-pictures.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μπει τελος τοτε στον τιτλο.

Και να τελιωσουν ,επιτελους, οι προσωπικες ειρωνικες αναφορες μεταξυ μελων, γιατι κουραζουν και ειναι ανεφ ουσιας.

Ο καθενας εχει τις προτιμησεις του για τα διαφορα ειδη που εχει ή αγοραζει..................μπορει ομως να βοηθαει τους υπολοιπους με τις εμπειριες του σ΄αυτα που χρησιμοποιει.

 

 

ΥΓ.......

τα καλυτερα πληκτρολογια ειναι με τα συγκεκριμενα κουμπια :-D :P

 

 

funny-pictures.jpg

 

 

Nipple MX blue :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας τις εντυπώσεις σου,γενικά.

Όπως είχα πει και σε προηγούμενο post είναι πολύ ποιοτικό μηχανικό για 78 ευρώ. Είναι βαρύ, οι μπλε διακόπτες καταπληκτικοί(ανάλογα με το χρήστη πάντα), ποιοτική κατασκευή κουμπιών, και πολύ δυνατά led που μπορείς να τα ρυθμίσεις σε όποιο επίπεδο θες, ρυθμιζόμενα stand για το ύψος. Δυο (-) μόνο βάζω και αυτό είναι τα χρώματα και το bf4 logo που έχει πάνω αλλά αυτό το ξέρεις εξαρχής πριν το αγοράσεις και το glossy υλικό γύρω γύρω(σε κάποιους ίσως δεν είναι αρνητικό αυτό) αλλά θέλει προσοχή καθώς μπορεί να γρατσουνιστεί πολύ εύκολα. Επειδή δεν είναι η πρώτη φορά που το χρησιμοποίησα και ήξερα οτι είναι ποιοτικά καλό ήταν και ο λόγος που το πρότεινα στον αδερφό μου καθώς δεν τρέφω μεγάλη συμπάθεια για τα προϊόντα της Razer. Τέλος, όποιος σκοπεύει να δώσει πάνω από 100 ευρώ για μηχανικό θα του πρότεινα να πάει σε κάτι άλλο όπως το K70 που το έχω δουλέψει και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο ποιότητα κατασκευής.

 

PS. Έχει Cherry MX Blue και νομίζω είναι από τα τελευταία καθώς η Razer πλέον βάζει κινέζικους διακόπτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είχα πει και σε προηγούμενο post είναι πολύ ποιοτικό μηχανικό για 78 ευρώ. Είναι βαρύ, οι μπλε διακόπτες καταπληκτικοί(ανάλογα με το χρήστη πάντα), ποιοτική κατασκευή κουμπιών, και πολύ δυνατά led που μπορείς να τα ρυθμίσεις σε όποιο επίπεδο θες, ρυθμιζόμενα stand για το ύψος. Δυο (-) μόνο βάζω και αυτό είναι τα χρώματα και το bf4 logo που έχει πάνω αλλά αυτό το ξέρεις εξαρχής πριν το αγοράσεις και το glossy υλικό γύρω γύρω(σε κάποιους ίσως δεν είναι αρνητικό αυτό) αλλά θέλει προσοχή καθώς μπορεί να γρατσουνιστεί πολύ εύκολα. Επειδή δεν είναι η πρώτη φορά που το χρησιμοποίησα και ήξερα οτι είναι ποιοτικά καλό ήταν και ο λόγος που το πρότεινα στον αδερφό μου καθώς δεν τρέφω μεγάλη συμπάθεια για τα προϊόντα της Razer. Τέλος, όποιος σκοπεύει να δώσει πάνω από 100 ευρώ για μηχανικό θα του πρότεινα να πάει σε κάτι άλλο όπως το K70 που το έχω δουλέψει και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο ποιότητα κατασκευής.

 

PS. Έχει Cherry MX Blue και νομίζω είναι από τα τελευταία καθώς η Razer πλέον βάζει κινέζικους διακόπτες.

Καλα αστο το K70 απαγορευτικο μεχρι αηδιας στην Ελλαδα στην τιμη που εχει τωρα. Οσο για το παραπανω πληκτρολογιο συνηθιζεται μετα απο καιρο τα προιοντα με Logo παιχνιδιων ,ενω στις αρχες λογω του Hype των παιχνιδιων που προμοταρουν ειναι ανεβασμενες οι τιμες,αργοτερα λογω χαμηλης ζητησης να τους ριχνουν σε τιμη για να ξεστοκαρουν.Το κανανε αυτο και με το αντιστοιχο ποντικι της εταιριας που το εβρισκες στα 30 και 35ευρω. Αρα δεν ειναι τοσο το οτι ειναι η Super προσφορα που εβαλε το Eshop αλλα που αλλα καταστηματα δεν ειχαν ριξει πιο παλια την τιμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παράγγειλα όταν ήταν "Άμεσα διαθέσιμο".

Την επόμενη ημέρα έγραφε "Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες".

Το βράδυ της ίδιας μέρας έγραφε, "Αναμένεται παραλαβή στις 12 Φεβρουαρίου"

και τώρα το έχει "Εξαντλημένο".

Ενώ η παραγγελία μου έχει κολλήσει στο Αναμονή παραλαβής..

 

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...