Προς το περιεχόμενο

Razer Blackwidow Ultimate BF4 Edition 78ΕΥΡΩ Crazy Sundays [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα αστο το K70 απαγορευτικο μεχρι αηδιας στην Ελλαδα στην τιμη που εχει τωρα. Οσο για το παραπανω πληκτρολογιο συνηθιζεται μετα απο καιρο τα προιοντα με Logo παιχνιδιων ,ενω στις αρχες λογω του Hype των παιχνιδιων που προμοταρουν ειναι ανεβασμενες οι τιμες,αργοτερα λογω χαμηλης ζητησης να τους ριχνουν σε τιμη για να ξεστοκαρουν.Το κανανε αυτο και με το αντιστοιχο ποντικι της εταιριας που το εβρισκες στα 30 και 35ευρω. Αρα δεν ειναι τοσο το οτι ειναι η Super προσφορα που εβαλε το Eshop αλλα που αλλα καταστηματα δεν ειχαν ριξει πιο παλια την τιμη του.

To K70 όντως έχει απαγορευτική τιμή στην Ελλάδα, εγώ το είχα πάρει προσφορά στα 92 ευρώ αλλιώς δεν θα το άγγιζα..Αυτό όμως δεν λέει κάτι για την ποιότητα του επειδή έχουμε εδώ τους εξυπνάκηδες που θέλουν να βγάλουν από τη μύγα ξύγκι. Για μένα είναι προσφορά για αυτούς που ψάχνουν μηχανικό αρκετά καλό για τα λεφτά του με μπλε διακόπτες μιας και οι μπλε είναι αρκετά σπάνιοι στο Ελλάντα. :)

 

Τιμή skroutz: http://www.skroutz.gr/s/3898469/Razer-BlackWidow-Battlefield-4-Ultimate.html- 149 ευρώ

Αμαζον: http://www.amazon.de/Razer-Battlefield-BlackWidow-deutsches-Tastenlayout/dp/B00H3R88IY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1422996687&sr=8-1&keywords=blackwidow+ultimate+bf4- 100 ευρω χωρίς μεταφορικά

 

Άρα, μια χαρά τη κερδίζει τη θέση του στις προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ισχυει η τιμη του Skroutz.Παλιο μοντελο ειναι και εχει μεινει σε 3-4 καταστηματα απο παλια.Δες πχ το νεο Blackwidow ποσα καταστηματα το εχουν φερει... Δες πχ και στις Gtx 770 που εχουν μεινει σε καποια καταστηματα τι τιμες φτανουν http://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?from=catspan&keyphrase=gtx+770

Αλλωστε υπαρχουν 800προσφορες καλυτερες απο τα 140ευρω του Blackwidow Ultimate και με οτι διακοπτες θελει ο καθενας και με φωτισμο και με μεγαλυτερη εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει η τιμη του Skroutz.Παλιο μοντελο ειναι και εχει μεινει σε 3-4 καταστηματα απο παλια.Δες πχ το νεο Blackwidow ποσα καταστηματα το εχουν φερει... Δες πχ και στις Gtx 770 που εχουν μεινει σε καποια καταστηματα τι τιμες φτανουν http://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?from=catspan&keyphrase=gtx+770

Αλλωστε υπαρχουν 800προσφορες καλυτερες απο τα 140ευρω του Blackwidow Ultimate και με οτι διακοπτες θελει ο καθενας και με φωτισμο και με μεγαλυτερη εγγυηση.

  1. Όταν λες παλιό μοντέλο; Αυτό ειναι το πρώτο κατάστημα απο το skoutz http://www.guaranty.gr/product/933053/razer-battlefield-4-blackwidow-pliktrologio.html
  2. Στείλε μου λίγο ένα link απο το νέο blackwidow γιατί δεν κατάλαβα αυτό που λες.
  3. Εννοείτε πως το blackwidow δεν είναι προσφορά αλλά και ούτε καν άξιο της τιμής αυτής γι' αυτό και δεν αξίζει να το πάρεις σ'αυτή τη τιμή. Στα 78 όμως για μένα είναι. Αν μπορείς στείλε μου να δω τις προσφορές που λες γιατί εγω όταν έψαχνα πριν ένα χρόνο για μηχανικά δεν υπήρχαν και τόσες πολλές επιλογές. Τέλος είμαστε λίγο offtopic όταν μιλάμε για επιλογές των 140 ευρώ σ' ένα thread με προσφορά για 80 ευρω μηχανικό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Fulgore βλέπω τώρα ότι σου λένε με αρκετά ποστς από το μεσημέρι να βάλεις .τελος. στον τίτλο αλλα δεν τους δίνεις σημασία; Διαφωνείς; Δεν εχω καταλάβει για ποιον λογο δεν το έχεις κανει, ενώ συμμετέχεις στην κουβέντα και είσαι παρών. Το βάζω εγώ λοιπόν, μάλιστα θέλει "εξαντλήθηκε" για να είμαστε ακριβεις, αφού βλέπω αυτη είναι η ένδειξη (άλλωστε κρειζι είναι άρα χρονικά θα τελειωνε μετά από μια βδομάδα ως προσφορα) και όχι τέλος που βάζουμε όταν αλλάζει προς τα πάνω η τιμή και παύει μια προσφορα.

 

Να ξαναγράψω άλλη μια φορα με την ευκαιρία, ότι όταν βλέπετε κάτι που δεν υπάρχει πλέον, ο τρόπος που θα εχει σιγουρο αποτέλεσμα είναι ή πμ προς εμενα ή αναφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το ειχα διαβασει απλα περιμενα να πουν πρωτα τα ατομα αν ειχαν παραλαβει ή οχι και μετα να κλειδωνε μια και καλη το topic αυτο,δεν το γνωριζα δηλαδη οτι επρεπε να βαλω πρωτα οτι εξαντληθηκε :P Να και κατι που κερδισα και εγω απο αυτη την προσφορα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, παρέλαβα το πληκτρολόγιο σήμερα. Ήλπιζα να βγαίνει το αυτοκόλλητο του battlefield από πάνω αλλά τζίφος :P

 

Για ένα δεκάλεπτο που το δουλεύω φαίνεται πολύ καλή κατασκευή, γενικότερα θέλει συνήθεια το μηχανικό. Και το quickfire που πήρα απ τον κώτσο, δε με βόλεψε και το πούλησα ίδια τιμή. 

Ελπίζω να με βολέψει αυτό τουλάχιστον, αλλιώς θα μείνω στο παλιό καλό του 20άρικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...