Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν έχω δει την ταινία, μάλλον θέλεις το: «Nikkfurie De La Caution - The U La Menthe». [img']http://www.mplampla.gr/files/Trillian/blink.gif[/img]

 

Μπα, δεν εννοεί αυτό Cris, θέλει αυτό που είναι κάπου σε μια πλατφόρμα, που έκανε "γυμναστική" όχι την σκηνή με τα laser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, δεν εννοεί αυτό Cris, θέλει αυτό που είναι κάπου σε μια πλατφόρμα, που έκανε "γυμναστική" όχι την σκηνή με τα laser

Α... Μάλιστα... OK! tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cristina thanks very much αλλά θέλω αυτό της προετοιμασίας , λογικά πάντα γιατί ένας φίλος μου το ψάχνει, οπότε δεν έχω και ιδιαίτερη εμπειρία τί είναι σωστό και τι όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

syngnwmh pou tha eimai aoristos,omws psaxnw ena ellhniko tragoudi an de kanw lathos emoiaze me zempekiko kai to mono pou thimame apo to refren einai h lexh mesogeios...an thimaste kanena tetoio apanthste na to psaxoume.

sas eyxarhstw prokatabolika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

syngnwmh pou tha eimai aoristos' date='omws psaxnw ena ellhniko tragoudi an de kanw lathos emoiaze me zempekiko kai to mono pou thimame apo to refren einai h lexh mesogeios...an thimaste kanena tetoio apanthste na to psaxoume.

sas eyxarhstw prokatabolika[/quote']

 

Προφανώς αναφέρεσαι στη "Μεσόγειο" Του Τερζή (...[για σένα τη Μεσόγειο θα κάψω.../I].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kserei kaneis pws legete to tragoudi pou paizei stin ekpompi paixe mpala ston alpha?

 

Περισσότερες πιθανότητες να πάρεις απαντήσεις στο ερώτημά σου, υπάρχουν εδώ!

Για παράδειγμα, εγώ τις περισσότερες φορές εκεί κοιτάζω να δω τι ερωταπαντήσεις υπάρχουν, παρά εδώ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

syngnwmh pou tha eimai aoristos' date='omws psaxnw ena ellhniko tragoudi an de kanw lathos emoiaze me zempekiko kai to mono pou thimame apo to refren einai h lexh mesogeios...an thimaste kanena tetoio apanthste na to psaxoume.

sas eyxarhstw prokatabolika[/quote']

 

Μήπως λές το Νυχτώνει στη Μεσόγειο του Σφακιανάκη????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ικαριώτη, άσχετο το ερώτημά μου, αλλά το tk στην κατάληξη της διεύθυνσής σου, τί σημαίνει;

Υ.Γ. Το τραγούδι που ψάχνεις είναι σίγουρα ζεϊμπέκικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...