Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ψαχνω ενα τραγουδακι ρυθμικο το οποιο μιλαει και ανδρας και γυναικα .....

το μονο που εχω συγκρατησει ειναι τα female vocals σε αισθησιακη φωνη λεει

 

hey boss i m on the mic i like to teach you what i like .....

 

το ειχα ακουσει πριν λιγο καιρο στο ραδιο το ξεχασα .... το ακουσα και σημερα στην τιβι σε καποια επιδειξη μοδας .....

 

ελπιζω να καταλαβετε ποιο ρωταω ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω κομμάτι από αγγλόφωνη μπάντα Boutique λεγονται. Το κομματι λέγεται I've told you before. Οποιος γνωρίζει το αλμπουμ ή αν το έχει ας στείλει αν pm. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω κομμάτι από αγγλόφωνη μπάντα Boutique λεγονται. Το κομματι λέγεται I've told you before. Οποιος γνωρίζει το αλμπουμ ή αν το έχει ας στείλει αν pm. Ευχαριστώ.

 

Νομίζω πως το album λέγεται "Trade 2", αν και πρέπει να έχει κυκλοφορήσει και ένα album με το ίδιο όνομα (I've told you before), δεν είμαι σίγουρος για αυτό βέβαια. Όσο για το κομμάτι το ίδιο δυστυχώς δεν το έχω. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Outliner σε ευχαριστω για την πληροφορια. Το αναζητω καιρο αυτο το κομματι. ΚΑι εισαι ο μονος μεταξυ ακομα και ραδιοφωνικων σταθμων που μου εδωσε καποιο στοιχειο...Το προβλημα ειναι οτι στο internet δεν υπαρχει πουθενα το I've told you before η το ονομα Boutique σα συγκροτημα.

Και παλι ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τρεις εξαιρετικά σπάνιες ηχογραφήσεις! Τη "Μαντουμπάλα", τη "Ζιγκουάλα" και το "Γυρίζω απ' τη νύχτα" σε εκτελέσεις του Μανώλη Αγγελόπουλου. Όποιος έχει κάποιο από αυτά τα κομμάτια ας κάνει τον κόπο να μου στείλει ένα PM γιατί ίσως να μην πέσει στην αντίληψή μου η απάντησή του ανάμεσα στις τόσες άλλες του θέματος αυτού... Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τρεις εξαιρετικά σπάνιες ηχογραφήσεις! Τη "Μαντουμπάλα", τη "Ζιγκουάλα" και το "Γυρίζω απ' τη νύχτα" σε εκτελέσεις του Μανώλη Αγγελόπουλου. Όποιος έχει κάποιο από αυτά τα κομμάτια ας κάνει τον κόπο να μου στείλει ένα PM γιατί ίσως να μην πέσει στην αντίληψή μου η απάντησή του ανάμεσα στις τόσες άλλες του θέματος αυτού... Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά! :-D

 

Ξέρει κανείς ποιο είναι αυτό το τραγούδι;

http://www.fileupyours.com/files/83009/koka.mp3

 

Το έχει κανείς;

Γιάννης Κούτρας - Στο πηγάδι

Ψάξε και λίγο ρε φιλαράκι. Δεν χάθηκε ο κόσμος. Πού 'σαι ρε billpeppas! :twisted:

Ψαχνω κομμάτι από αγγλόφωνη μπάντα Boutique λεγονται. Το κομματι λέγεται I've told you before. Οποιος γνωρίζει το αλμπουμ ή αν το έχει ας στείλει αν pm. Ευχαριστώ.

 

Ρε 'σεις, τους κανόνες του forum στα @@ σας, ε; Έλεος πια! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια sos

το προηγουμενο σαββατο πηγα σ ενα club με την κοπελα μου κ ακοουσαμε ενα τραγουδι που τ ελεγε γυναικα κ τ λογια στο περιπου ηταν αυτα

(εγω κ συ εχουμε μαζι εναν μαγικο σκοπο να φυγουμε απο εδω να παμε μια φορα στα αστερια μακρια εκει που δεν μπορει...........μονο εμεις)

ξερετε πιοια το λεει κ τιτλο? μ εχει ζαλισει να τις το βρω

καθε μερα μου λεει αν τις τ εγραψα!please sos!

εχω να προτεινω το 20 fingers-lick it before we kick it τα σπαει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, ζητώ τη βοήθεια σας

Μήπως ξέρετε ένα τραγούδι παλιό μάλλον που λέει:

να νυχτώνει να χαράζει και εγώ δίπλα σου να λέω δε με νοιάζει

και λίγο παρακάτω:

από ολα μου τα λάθη εγώ διαλέγω εσένα

Δυστυχως δεν ξέρω κάτι άλλο, μόνο ότι το τραγουδάει άντρας.

Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, ζητώ τη βοήθεια σας

Μήπως ξέρετε ένα τραγούδι παλιό μάλλον που λέει:

να νυχτώνει να χαράζει και εγώ δίπλα σου να λέω δε με νοιάζει

και λίγο παρακάτω:

από ολα μου τα λάθη εγώ διαλέγω εσένα

Δυστυχως δεν ξέρω κάτι άλλο, μόνο ότι το τραγουδάει άντρας.

Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη..

 

Εκείνος + Εκείνος - Το Πάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...