Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια! πραγματικα στεναχωριεμαι γιατι δεν παιρνω απαντησεις στισ ερωτησεις μου! αλλα τι να κανω ελπιζω τουλαχιστον ο λογος να ειναι το οτι δεν γνωριζει κανεις! ψαχνω ενα ακομα τραγουδακι... Οι στιχοι ειναι: Υou wont let me indifferend on the walkin on the inoccent of the people... καπως ετσι.. ακουγεται συχνα στον village το τραγουδαει αντρας! εχω ψαξει στο google μα τιποτα!!!! please help!

 

prepei na einai to I Only Ask Of God - Outlandish

e?:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω τίτλο και τραγουδιστή από ένα τραγούδι που λέει "ooo..tonight..so beautiful, so wild..". Νομίζω έπαιζε στην εκπομπή Prive της Κατρίτση (ή σε κάποια άλλη παρόμοια). Νομίζω tonight πρέπει να είναι ο τίτλος αλλά δε ξέρω τραγουδιστή και δύσκολο να το βρω..

Thanks..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω τίτλο και τραγουδιστή από ένα τραγούδι που λέει "ooo..tonight..so beautiful, so wild..". Νομίζω έπαιζε στην εκπομπή Prive της Κατρίτση (ή σε κάποια άλλη παρόμοια). Νομίζω tonight πρέπει να είναι ο τίτλος αλλά δε ξέρω τραγουδιστή και δύσκολο να το βρω..

Thanks..

 

Reamonn- Tonight τραγουδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω τίτλο και τραγουδιστή από ένα τραγούδι που λέει "ooo..tonight..so beautiful, so wild..". Νομίζω έπαιζε στην εκπομπή Prive της Κατρίτση (ή σε κάποια άλλη παρόμοια). Νομίζω tonight πρέπει να είναι ο τίτλος αλλά δε ξέρω τραγουδιστή και δύσκολο να το βρω..

Thanks..

Reamonn-Tonight

 

des Sarah Jane Morris - Missing you

 

Αν και δεν το έχω βρει ακόμα για να το διασταυρώσω ο τίτλος κάτι μου λέει..ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα club καινουργιο τραγουδακι που λεγεται relax..........αλλα δεν ξερω ποιανου ειναι....

 

mallon Mika - Relax, Take It Easy

 

@kostasdirtt tipota... des an einai auto giati missing lene ta misa komatia :P

 

mipos kaneis mporei na voithisei exo katevasei/akousei 200 komatia apo xthes

klasiko disco komati gynaika artist kai leei sigoura "every night" mesa poles fores

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mallon Mika - Relax, Take It Easy

 

@kostasdirtt tipota... des an einai auto giati missing lene ta misa komatia :P

 

mipos kaneis mporei na voithisei exo katevasei/akousei 200 komatia apo xthes

klasiko disco komati gynaika artist kai leei sigoura "every night" mesa poles fores

Αυτό ήταν!!! νά'σαι καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mipos xerei kapoios ena tragoudi to opoio leei:"are you ready to play the game,ready to lose it all?So you want to play the game"..den mboro na to vro pouthena euxaristw

 

«Kwan - Tainted Love» blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,ψάχνω ένα ελληνικό τραγούδι που πάει κάπως έτσι:

τον χάρο τον αντάμωσαν 5-6 χασικλήδες και τον ρωτάγανε πως παίρναν στον Αδη οι μερακλήδες .μήπως γνωρίζει κανεις τίτλο και όνομα τραγουδιστή?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...