Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γνωριζει κανεις κατι για ενα τραγουδι που λεει συνεχεια με αντρικα φωνητικα,80s "hey u u re looking hot tonight" το χα ακουσει στον blue space??????????????????????????????????????????/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι δεν είναι αυτό..αναφέρει και τη λέξη sex machine..lead vocals είναι αντρικά..back vocals είναι γυναικεία...το ξέρω ότι δεν βοηθάω και πολύ..:(

Αν και δεν είναι rock&roll, γιά δοκίμασε το Sex Machine του James Brown.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρα μου τωρα.Λοιπον ειναι ενα κομματι που αν θυμαμαι παλια ηταν στο FIFA μαζι με το song2 των Blur.Αυτο που λεω ηταν λιγο ελεκτρο αν θυμαμαι καλα και ελεγε σε καποια στιγμη "Fi-Fiftyfive"..Ηelp οποιος μπορει.Τωρα μου ηρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζει κανεις κατι για ενα τραγουδι που λεει συνεχεια με αντρικα φωνητικα,80s "hey u u re looking hot tonight" το χα ακουσει στον blue space??????????????????????????????????????????/

 

Μάλλον είναι το "Barry Manilow - You're Lookin' Hot Tonight"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και ενα αλλο.Το ακουσα σημερα σε ενα αυτοκινητο στο δρομο.Λοιπον μοαζει με το silence των delerium αλλα ειναι λιγο πιο γρηγορο και λεει νομιζω.."Magic box,mystic box,lalala,there is nobody like you..lalala,give more lalalalalalala..."Μια κοπελα το τραγουδαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...