Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μήπως ξέρετε ένα παλιό, μάλλον electro-pop κομμάτι, έχω την εντύπωση ότι τραγουδάει γυναίκα, αν και μπορεί να είναι μόνο instrumental.'Εχω ανεβάσει ένα sample απ' το τέλος του κομματιού εδώ.

Thanks in advance!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως ξέρει κάποιος ένα τραγούδι, που ακούγεται στο ράδιο τελευταία, και στο ρεφρέν λέει: "ρίξε μια στάλα.." .Μοιάζει με Νταλάρα η φωνή. Δεν είναι το " Ένας κόμπος η χαρά μου".

 

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σας παρακαλώ πριν καμια 10 χρονια ειχα ακουσει ενα τραγουδι instrumental σε μια συλλογη του περιοδικου ποπ κορν του 95' και μετα... το ξανακουσα σε μια εκπομπη στην Τν νομιζω εξαντα η κατι τετοιο (ντοκιμαντερ) μου εχει κολλησει ο ρυθμος για πανω απο μια δεκαετια και πρεπει να το βρω σας ευχαριστω εκ των προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως ξέρει κάποιος ένα τραγούδι, που ακούγεται στο ράδιο τελευταία, και στο ρεφρέν λέει: "ρίξε μια στάλα.." .Μοιάζει με Νταλάρα η φωνή. Δεν είναι το " Ένας κόμπος η χαρά μου".

 

ευχαριστώ.

 

Νταλάρας είναι.

 

Συγκεκριμένα: 04. Ρίξε μια στάλα στο φεγγάρι

από το cd: Με το 'να πόδι στ' άστρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταλάρας είναι.

 

Συγκεκριμένα: 04. Ρίξε μια στάλα στο φεγγάρι

από το cd: Με το 'να πόδι στ' άστρα

 

Χίλια ευχαριστώ φίλε μου...Αυτό είναι..Νάσαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως λεγεται η αγγλικη εκδοση του τραγουδιου ΑΥΡΑ-Παναγοπουλου '' Γιατί είμαι αέρας που περνά μέσα στης πόλης τα στενά Και κάνει τα κλειστά παράθυρα να τρίζουν...''????

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia katevaste opoios mporei auto to tragoudi (den einai olo mono i mousiki) kai peite mou an kserete poio elliniko palio tragoudi einai i mousiki.Nomizo oti einai palio tou Triantafillou.

 

 

http://rapidshare.com/files/72208156/The_way_i_are.wav.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...