Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Heyzzz! Psaxnw ena song pou einai psiloargo, exei panw apo xrono pou vghke, to leei antras, tupou christian walz/james blunt/daniel powter/keane/travis (klapsiarikh fwnh) k epaize polu ston athens deejay. Kapou elege "i'm losing my baby..." kai "please somebody..."

3erw dn voh8aw alla mhpws kamia idea?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Το τραγούδι που προσπαθώ να βρω από το πρωί - και δεν τα κατάφερα- είναι το εξής:

Σε ένα επεισόδιο της τηλεοπτικής σειράς "Είσαι το ταίρι μου" στο Mega η ηθοποιός Δάφνη Λαμπρογιάννη (Αννέτα Μπεζεντάκου - Ζύγουρα στο σήριαλ) τραγουδά μετά από σκηνή με Σερραίο εραστή. Νομίζω είναι απο Βοσκόπουλο. Στο τέλος του επεισοδίου ο Γεράσιμος Γεννατάς διώχνει τον εραστή απειλώντας τον με πιστόλι.

Με το τραγούδι αυτό δηλώνει την ικανοποίηση της.

Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, ερώτηση: Έχει βγάλει η Patti Smith album με διασκευές γνωστών rock κομματιών, μεταξύ αυτών και του "Smells Like Teen Spirit"; Δεν βρίσκω κάτι, εκτός και αν μου είπαν λάθος τραγουδίστρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Το τραγούδι που προσπαθώ να βρω από το πρωί - και δεν τα κατάφερα- είναι το εξής:

Σε ένα επεισόδιο της τηλεοπτικής σειράς "Είσαι το ταίρι μου" στο Mega η ηθοποιός Δάφνη Λαμπρογιάννη (Αννέτα Μπεζεντάκου - Ζύγουρα στο σήριαλ) τραγουδά μετά από σκηνή με Σερραίο εραστή. Νομίζω είναι απο Βοσκόπουλο. Στο τέλος του επεισοδίου ο Γεράσιμος Γεννατάς διώχνει τον εραστή απειλώντας τον με πιστόλι.

Με το τραγούδι αυτό δηλώνει την ικανοποίηση της.

Ευχαριστώ..

 

Τόλης Βοσκόπουλος - Σαν της γαρδένιας τον ανθό :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, ερώτηση: Έχει βγάλει η Patti Smith album με διασκευές γνωστών rock κομματιών, μεταξύ αυτών και του "Smells Like Teen Spirit"; Δεν βρίσκω κάτι, εκτός και αν μου είπαν λάθος τραγουδίστρια...

 

To cd της Patti Smith που ψάχνεις λέγεται "Twelve" και κυκλοφόρησε τον Απρίλιο του 2007. Το δέκατο τραγούδι του cd είναι το "Smells Like Teen Spirit" των Nirvana σε μια πολύ... διαφορετική acoustic διασκευή. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heyzzz! Psaxnw ena song pou einai psiloargo, exei panw apo xrono pou vghke, to leei antras, tupou christian walz/james blunt/daniel powter/keane/travis (klapsiarikh fwnh) k epaize polu ston athens deejay. Kapou elege "i'm losing my baby..." kai "please somebody..."

3erw dn voh8aw alla mhpws kamia idea?

 

>>Morandi - Falling Asleep.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera!! psaxno merika tragoudakia!! na kanenas mporesei na vgalei kamia akri !!! efxaristo poli!!:X

 

Paul van Dyk - Let Go

http://www.youtube.com/watch?v=bO0PMclabt4

(2 από τα αποσπάσματά σου αντιστοιχούν στο παραπάνω)

 

Puressence - Don't know any better

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...