Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα άλλο κομμάτι θα ήθελα να μάθω. είναι στην μουσική του sweet dreams και όταν ξεκινάει μια αντρική φωνή κάνει αντίστροφη μέτρηση απο το 5 χωρίς ήχο από πίσω και όταν τελειώνει φωνάζει "Leeeets go"

 

Στο τέλος της παρακάτω σελίδας θα βρεις την απάντηση:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=106809&page=56&pp=15&highlight=sweet+dreams :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Hello all.Ν α ρωτησω κατι.Μου ηρθε ενα τραγουδι παλιο,το οποιο ελπιζω καποιος να το θυμαται.Λοιπον ο τιτλος αν θυμαμαι καλα ειναι "it's like that",αλλα δεν ειμαι σιγουρος.Το σιγουρο ειναι οτι το λεει μεσα στο τραγουδι αρκετες φορες.Το κομματι ειναι λιγο break,jungle,drum'n'bass.Θυμαμαι οτι στο βιντεο ηταν μια παρεα που χορευαν breakdance.Εψαξα αλλα βρηκα μονο απο run dmc,που σιγουρα δεν ειναι αυτο.Οποιος θυμαται εστο και κατι,ας το πει μηπως καιιιι βγαλουμε ακρη.Thank youuuuuu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo kapoia elliniki hiphop mpanta prepei na nai . to akousa xtes se club, alla to mono pou thimamai einai oti sto refrain mia andriki foni tragoudouse kati pou perieixe tous stixous "every night and day i think of you" (oi monoi pou sigkratisa). olo to refrain itan se aggliko stixo, se anti8esi me to ipoloipo song pou itan se elliniko (kai tragoudouse mia alli andriki foni)

fantazomai pos einai kapoio hitaki tis epoxis. anyone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα...

 

θα ήθελα μια βοήθεια με τρία τραγουδάκια...

Ξέρω ότι είναι εύκολα αλλά το μυαλό μου έχει κολλήσει... Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Song 1, Song 2, Song 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

song1 - judas priest _ diamonds and rust

Τα υπολοιπα 2 δεν τα ξερω δυστυχως...

 

Να 'σαι καλά φίλε μου

 

Τώρα έχω μόνο δύο... για εύρεση.

 

Song 2' date=' Song 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xxaaxaax MariaTs σε ευχαριστω και εσενα.Απλα κοιταγα απο κατω προς τα επανω,και δεν το ειδα.Ρε huge,τι το γραφεις και εσυ μας μπερδευεις???Ωωωωωωωω.Kidding haaaaaaah:):):)

Θα κοιταξω παιδια αν και δεν νομιζω οτι ειναι απο rundmc.Θα δω και θα σας πω.Thank you:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na rotiso kai edo mpas kai statho tyxeros,

Akoustiko komati, as poume kati san elafry sygxrono rock, apo to style, rythmo kai xroia tis fwnis tha elega sxedon sigoura oti einai R.E.M. mono pou pros to telos mpainei kai alli fwni (antriki) i opoia milaei/tragoudaei san rap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xxaaxaax MariaTs σε ευχαριστω και εσενα.Απλα κοιταγα απο κατω προς τα επανω' date='και δεν το ειδα.Ρε huge,τι το γραφεις και εσυ μας μπερδευεις???Ωωωωωωωω.Kidding haaaaaaah:):):)

Θα κοιταξω παιδια αν και δεν νομιζω οτι ειναι απο rundmc.Θα δω και θα σας πω.Thank you:)[/quote']

 

Αυτό ακριβώς που σου λέμε ψάχνεις.

 

Artist: Run DMC vs Jason Nevins

Song Title: It's Like That

 

Στο video:

 

Ξεκινάει με έναν που έχει ένα ράδιο στον ώμο του, μαζεύονται σιγά σιγά και ξεκινάνε να χορεύουν, ενώ ταυτόχρονα κάνουν σαν να "τσακώνονται" οι δύο συμμορίες...

 

Κάποια στιγμή αρχίζει και κάνει τα τρελλά του ένας αράπης, όσπου κάποια στιγμή του πέφτει η περούκα...κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...