Προς το περιεχόμενο

Η Apple κατασκευάζει ηλεκτρικό αυτοκίνητο σύμφωνα με την WSJ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ασχολείσαι με το θέμα, η εταιρεία από τον Ιούνιο κάνει restart, αλλάζοντας την φιλοσοφία της, τέρμα τα μικρά αυτοκίνητα και το κυριότερο... ΤΕΡΜΑ Η ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΚΙΝΗΣΗ!

Τι να την κανεις την πισω κινηση? Μπατιλικια στο μπουρναζι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να την κανεις την πισω κινηση? Μπατιλικια στο μπουρναζι?

Ενώ την μπροστινή; Χειρόφρενα εκεί στα χωράφια, που παρκάρουν δίπλα από το mall?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που φοβάμαι είναι οι πατέντες όπως αναφέρθηκε παραπάνω.

Τους έχω πραγματικά ικανούς να πατενταρουν ρόδες τιμόνι τα πάντα.

Τώρα για τα υπόλοιπα τι να πω.... Alfa Romeo κτλπ οκ οτι να είναι; Γούστα είναι είπαμε αλλά και λίγο αντικειμενικότητα δεν βλάπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι νωρίς για σχόλια και μάλιστα για αρνητικά...

Ας δούμε πρώτα τι καινοτόμο έχει να προσφέρει και μετά μιλάμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έρχεται σε τρία χρώματα με το χρυσό να είναι η ναυαρχίδα (το πράσινο, μπλε, κόκκινο, κίτρινο και λευκό θα είναι από πλαστικό). Θα χρειάζεται νέο σύστημα φόρτισης, καθώς είναι ασύμβατο με όλα τα υπάρχοντα συστήματα, και το iTunes είναι απαραίτητο για να ξεκλειδώσει και να ξεκινήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έρχεται σε τρία χρώματα με το χρυσό να είναι η ναυαρχίδα (το πράσινο, μπλε, κόκκινο, κίτρινο και λευκό θα είναι από πλαστικό). Θα χρειάζεται νέο σύστημα φόρτισης, καθώς είναι ασύμβατο με όλα τα υπάρχοντα συστήματα, και το iTunes είναι απαραίτητο για να ξεκλειδώσει και να ξεκινήσει.

Και μιας και είπες iTunes να θυμίσουμε ότι δε θα έχει ραδιόφωνο, μόνο τη μουσική που έχεις αγοράσει από το itunes

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ακου εκει αυτόματο, κατεβάζεις απο 5η 3η και το ευχαριστίεσαι στην προσπέραση, τι να σου πει το αυτοματο :P

Οδήγησε ένα σύγχρονο αυτόματο και θα σου πω εγώ άμα θα θέλεις να ξαναπάς πίσω στο χειροκίνητο ☺

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κάνεις το αυτόματο; Ειδικά άτομα σαν εμένα που γουστάρουν αναβάσεις. Είναι ότι πρέπει. Χάνεται η επιθετική οδήγηση έτσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κάνεις το αυτόματο; Ειδικά άτομα σαν εμένα που γουστάρουν αναβάσεις. Είναι ότι πρέπει. Χάνεται η επιθετική οδήγηση έτσι!

φιλε μου και εγω ετσι ελεγα... μεχρι που οδηγησα την 520 του πατερα μου με M5 pack 2λιτρο στα 150 αλογα ατμοσφαιρα... μαουνα μεν αλλα αν πατησεις το γκαζι οσο μαουνα και αν φαινεται οργωνει βγαζεις αντισπιν στην στροφη και τραβαει μπαντιλικια που σου φευγει το κεφαλι... μετα απο λιγο ξαναμπαινει μονο του αλλα και με αντισπιν εχει επιθετικη οδηγηση... οχι τόσο οσο θα ειχε με χειροκινητο αλλα εχει..;) εχω οδηγησει και χειροκινητα... και δυνατα χειροκινητα και πειραγμενα... τετοια δυναμη ευσταθεια ασφαλεια δεν εχω ξαναδει... και μιλαμε για αμαξι του 2002

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά το link το έβαλες σαν άσχημο για την Samsung; Απίστευτος είσαι RTFM, το άρθρο στην περίπτωση σου.

 

Καταρχήν δεν το έβαλα σαν άσχημο για την Samsung, δεν με ενδιαφέρει αν ξοδεύει τους πόρους της να πατεντάρει λάστιχα και ηλεκτρομηχανές. Λέω απλά ότι μερικές φορές η apple παραπλανά με κάτι τέτοια τον ανταγωνισμό που παλεύει να την προλάβει στην αγορά με βιαστικές κινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καταρχήν δεν το έβαλα σαν άσχημο για την Samsung, δεν με ενδιαφέρει αν ξοδεύει τους πόρους της να πατεντάρει λάστιχα και ηλεκτρομηχανές.

Μηπως και τους στολους που εχει ,τους πηρε για να προλαβει την apple???

Η Samsung εχει ενα καρο parts,που ασχολουνται απο "τσιχλες" μεχρι πλοια και ενα απο αυτα ασχοληται και με την αυτοκινητοβιομηχανια και ΔΕΝ εχει σχεση με το κομματι της samsung που ασχολειται με ηλεκτρονικους υπολογιστες και κινητα!!!

 

 

Λέω απλά ότι μερικές φορές η apple παραπλανά με κάτι τέτοια τον ανταγωνισμό που παλεύει να την προλάβει στην αγορά με βιαστικές κινήσεις.

Μηπως αυτες οι παραπλανητικες αναφορες για το icar, ξεκινησαν το 1994?

Γιατι απο τοτε η samsung "σπαταλα" πορους στην αυτοκινητοβιομηχανια!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...