Προς το περιεχόμενο

Νέα αναβολή για το GTA V για PC, πλέον θα κυκλοφορήσει στις 14 Απριλίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη εχω την εκδοση για το ps4 μπορω να πως πως ειναι ανετα playable,μια χαρα το ευχαριστιεσαι και με 30fps,αλλωστε third person ειναι και δεν απαιτει ιδιαιτερα skills για να το παιξεις,δεν ειναι και battlefield για να ζητας 60fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι off topic το ξέρω, αλλά επειδή ειπώθηκαν κάποια πράγματα PS4 vs PC

 

Περιμένω το GTA V πόσο καιρό ρε παιδιά, έχω το Macbook Pro 15 late 2013 με i7, 8GB, και την Iris Pro

 

Θα τρέχει φαντάζομαι ε; Όχι και στα καλυτερα γραφικά αλλά θα είναι οκ;;

 

Αξίζει να πάρω PS4;

- αυτό που δεν αντέχω στο ps4 είναι που δεν εχει ποντίκι.. το έχω δοκιμάσει το χειριστήριο αρκετά και δεν μου αρέσει. Το θεωρώ πολύ σπαστικό σε τέτοια παιχνίδια..

 

Θα το τρεχει μια χαρα σε Low-Mid settings σιγουρα, και πιθανον να παιξεται και σε mid-High settings.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει απαιτησεις το παιχνιδι.

Minimum εχει καρτα 7 ετιας dx10!

Εγω παντως το κοβω για καλο καλοκαιρι να βγαινει.

Μεγαλο φαουλ για εμενα απο την rg να ταλαιπωρει τους χρηστες του υπολογιστη. Ισως και αυτος να ειναι ο λογος να μην αγορασω το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ; ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ 'Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΨΕΤΕ ΕΜΑΣ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ;;;

Δεν θα περασω ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδιά. Ξυπνήστε επιτέλους. Σας πετάνε τη λέξη πειρατεία και τσιμπάτε αμέσως. Ένα καλό παιχνίδι το τιμά ο PC Gamer. Η CD Project Red είναι ηλίθια δηλαδή που διαθέτει το Witcher στο GOG (DRM-free games για όσους δεν γνωρίζουν);

Όταν σέβεσαι το χρήστη, θα σε σεβαστεί κι αυτός. Η Rockstar δεν το έκανε ΠΟΤΕ. Αντί να πει ότι απλά γλύφει τις κονσόλες ώστε να παραμείνουν ζωντανές, κάθετε και λέει τους PC Gamers κλέφτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδιά. Ξυπνήστε επιτέλους. Σας πετάνε τη λέξη πειρατεία και τσιμπάτε αμέσως. Ένα καλό παιχνίδι το τιμά ο PC Gamer. Η CD Project Red είναι ηλίθια δηλαδή που διαθέτει το Witcher στο GOG (DRM-free games για όσους δεν γνωρίζουν);

Όταν σέβεσαι το χρήστη, θα σε σεβαστεί κι αυτός. Η Rockstar δεν το έκανε ΠΟΤΕ. Αντί να πει ότι απλά γλύφει τις κονσόλες ώστε να παραμείνουν ζωντανές, κάθετε και λέει τους PC Gamers κλέφτες.

Παιχνίδι tech-demo (όποιος δει τα requirements θα καταλάβει). Αυτοί θα τα πάρουν απο τα bundles με τις κάρτες γραφικών.

 

Και τέλος πάντων, άντε την CD projekt red δεν την νοιάζουν τα κέρδη. Αν η Rockstar θέλει να μεγιστοποιήσει το κέρδος της καθυστερώντας να στείλει το GTA V στα PC για σπάσιμο, ποιός μπορεί να την κατηγορήσει; Επιχείρηση είναι. Και γω το ίδιο θα έκανα στη θέση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μέχρι τώρα μετρήσεις του digital foundry που συγκρίνει τα ίδια παιχνίδια και στις τρείς γνωστές πλατφόρμες,ps4,xbox one και pc έχουν δείξει ότι οι κονσόλες παίζουν σε ρυθμίσεις high και ανάλυση 1080p το ps4 και 900p το xbox one οπότε κάπου εκεί θα πάει λογικά και το gta v. Τώρα όποιος έχει το hardware και την υπομονή να το παίξει σε 4k και ultra settings στο pc απλά θα πρέπει να (ξανα)περιμένει μέχρι τις 14 Απριλίου και..βλέπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίω εγώ να το κατεβάσω απο torrent μετά.Λυπάμαι rockstar αλλά θα πάρεις τα @@ μου.Δεν θα δώσω 60 ευρώ για παιχνίδι του 13 που με γ****** στην αναμονή.Ένα 30 max θα το έδινα.

 

.... Ενώ αν έβγαινε 20 μέρες νωρίτερα , θα τους έλεγες το : shut up and take my money

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας έρθει και τον Αύγουστο... να δώσω 55 ευρώ να το πάρω στο ps4 δεν παίζει, οπότε PC και "θείος" όποτε κι αν βγει. Σε άλλα rehashed παιχνίδια (Last of Us, Diablo3) είχαν την ευθιξία να μειώσουν κάπως τις τιμές, αλλά εδώ όχι γιατί ξέρουν τη "δίψα" του κόσμου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... Ενώ αν έβγαινε 20 μέρες νωρίτερα , θα τους έλεγες το : shut up and take my money

Όταν περιμένεις σχεδόν δύο χρόνια και σε κοροιδεύουν τότε και μια μέρα αναμονής παραπάνω σε εκνευρίζει..Οπότε απο μένα δεν εχει χρήμα.Δεν θα τους λείψουν ούτος η άλλως..Εκτός και αν κάνουν κάνα θαύμα και το δώσουν στα 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην δώσουμε 50 ευρώ για παιχνίδι του 2013. Να ήταν 25-30 παέι στο διάολο.

 

Έτσι και αλλιώς δεν έχω τερματίσει ποτέ μου κανένα gta. Τα vice city, san andreas ήμασταν μικροί και τα νοικιάζαμε με ένα φίλο απο βιντεοκλάμπ για ps2 και κάναμε βλακείες μέχρι που τα βαριόμασταν, το 4, το πήρα 10 ευρώ σε προσφορά έπαιξα μέχρι την μέση και μετά το παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...