Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul (MMORPG)


Hykman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το κορυφαίο είναι πως ποτέ δεν κοιτάζω το level μου , απλά παίζω και το διασκεδάζω , βοηθάει και το gameplay που προσωπικά μου είναι πολύ ευχάριστο , καμία σχέση με το tera που αν και μου άρεσε στην αρχή μετά απο 2-3 μέρες άρχισα να το βαριέμαι 

όπως φαίνεται και το game με αγαπάει
μπαίνω μια infernal και πέφτουν ring, earring,  necklace , staff @ lvl 34 (σε 2 level θα κάνω τα evolve) 

^_^

 

Επεξ/σία από Vapir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κορυφαίο είναι πως ποτέ δεν κοιτάζω το level μου , απλά παίζω και το διασκεδάζω , βοηθάει και το gameplay που προσωπικά μου είναι πολύ ευχάριστο , καμία σχέση με το tera που αν και μου άρεσε στην αρχή μετά απο 2-3 μέρες άρχισα να το βαριέμαι 

 

όπως φαίνεται και το game με αγαπάει

μπαίνω μια infernal και πέφτουν ring, earring,  necklace , staff @ lvl 34 (σε 2 level θα κάνω τα evolve) 

 

^_^

 

 

Τι class εχεις φτιαξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι class εχεις φτιαξει;

summoner που παρεμπιπτόντως σε open world pvp σπέρνει , τώρα σε arena έπαιξα 3 match τα κέρδισα , αλλα προς το παρόν δεν ασχολούμαι με arena 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

summoner που παρεμπιπτόντως σε open world pvp σπέρνει , τώρα σε arena έπαιξα 3 match τα κέρδισα , αλλα προς το παρών δεν ασχολούμαι με arena 

Summoner σκεφτομουν και εγω για alt..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορεί να γίνει ακόμα καλύτερο όμως? Ήδη το απλοποίησαν μια φορά. Είναι core feature όλο το game από τα instances μέχρι το crafting γύρω από αυτό το σύστημα περιστρέφονται και αυτό στηρίζουν. Και πάλι δεν είναι υποχρεωτικό. Μπορείς να το αποφύγεις να πας 45 και μετά να ελπίζεις σε drop από το supply base και την Pohwaran.

Θεωρείς οτι δεν θα μεινω πολύ πισω σε dps που θα με καθυστερήσει στο leveling?

Eπίσης,το drop που λες στο late game,ειναι πιο πολυ πιθανό ή απίθανο?

Δεν γνωριζω καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-353959-0-28516800-1453840498_thumb.jpg

ωραίο το infernal , όχι τίποτα ιδιαίτερο αλλα απο τα staff με τα κουδουνάκια κάτι είναι κ αυτό 
btw ιδέα δεν έχω γιατί βγάζει διαφορετικά γραφικά στα ss απότι βλέπω ingame , έχει πουθενά ρύθμιση ? oO

μερικά outfits απο μελλοντικό content update

gallery_2_176_212166.jpg

sloutfit03.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρείς οτι δεν θα μεινω πολύ πισω σε dps που θα με καθυστερήσει στο leveling?

Eπίσης,το drop που λες στο late game,ειναι πιο πολυ πιθανό ή απίθανο?

Δεν γνωριζω καθολου

 

Όχι ιδιαίτερα.Θα πας 45 σχετικά γρήγορα έχεις δεν έχεις evolved weapon. Για το drop είναι πιθανό όσο και όλα τα άλλα στο game, κοινώς τελείως random.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα παιχνίδια που το loot είναι το τελευταίο πράγμα που μετράει είναι απίστευτα εύκολο να βρεις ό,τι χρειάζεσαι οπότε μην αγχώνεσαι για drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Starting at January 27 3:00 AM PST / January 27 11:00 AM UTC, all servers will undergo maintenance for approximately 4 hours. An in-game notice will be given 30 minutes prior to the maintenance starting.

 

Below are the list of changes introduced within the update:

  • The amount of Hongmoon Keys and Hongmoon Unsealing Charms obtained from certain quests has been increased
  • Fixed an issue where the client would crash when using the Spar Request function in PvP Arena
  • Fixed an issue where the “Blue Porcelain” and “Scarlet Shade” costumes could not be put within the Wardrobe
  • Lowered the amount of Salt Lake Crystals required for the quest “Top Chef” from 7 to 5
  • The Healing Tonic given during the tutorial quest will now be bound to the hotkey 8 by default
  • Fixed an issue where it was possible to skip NPC dialogue by using the “F” key during a cinematic
  • Fixed certain chat commands (emotes) which were not working in French and German
  • Fixed an issue where items bought from the Hongmoon Store in French or German would display the English name in the mailbox

  • Fixed various localization issues

 

Based on the community's feedback, we have implemented the below highly requested features:

  • We have added a level 10 or below chat restriction for Region, Faction and Party Finder Chat Channels
  • We have removed the level restriction to report a bot or spammer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την άλλη ξέρεις πόσο κόσμο βοήθησα στο Region chat στα αρχικά maps πριν καν πάμε lvl10? Δίκοπο μαχαίρι είναι το cap για το region

 

Για εμένα αυτό είναι πιο σημαντικό

 

The amount of Hongmoon Keys and Hongmoon Unsealing Charms obtained from certain quests has been increased

 

 

Κρίμα που το αλλάζουν τώρα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://forums.bladeandsoul.com/topic/159277-scheduled-maintenance-%E2%80%93-1272016/

 

January 27 11:00 AM UTC ξεκίνησε είμαστε UTC + 2 άρα στις 1 ξεκίνησε θα κρατήσει 4 ώρες περίπου οπότε θα λήξει στις 5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...