Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul (MMORPG)


Hykman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πράγματι female destroyer τα έχει μεγάλα τα όπλα. Το game λειτουργεί και ως αφροδισιακό

αυτό ξαναπέστο , κάθε φορά που προσπαθώ να παίξω απόγευμα ή βράδυ με τέτοια queue μου έρχεται να τους γ@μη$ω  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια,μπειτε σε εναν απο τους recommended servers 2 μερες τωρα δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα.

 

Έχει δίκιο ο φίλος, και εγώ αυτό έκανα εχθές το βράδυ που δοκίμασα έναν Blade Master...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θελω να πιστευω οτι δεν εχω καταλαβει καλα,το loot στα dungeon τα κανεις bid για να τα παρεις?Δλδ ο πιο πλουσιος θα τα παιρνει παντα?seriously?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες ξεκίνησα και εγώ με έναν φίλο και μας έβαλε στον cardinal gates, μια δύο φορές έχω συναντήσει ουρά, γενικά μπαίνει με τη μια. Το παιχνίδι φαίνεται αρκετά καλογυαλισμένο με πολύ καλό combat system, για το gear δεν ξέρω ακόμα τι παίζει καλά καλά, 20 λεβελ είμαστε. Υπάρχει κανένα ελληνικό guild να λέμε καμία μακακια; Έχουμε κανένα advice γενικότερα;;

 

Αποστολή από το HTC One_M8 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι 

το όπλο τα rings και amulet και η πίτσα έχει στατς 

το game πολύ καλό τελικά 

το μόνο μειονεκτήματα που εντόπισα εγώ είναι τα χρήματα μέσα στο game

ας πούμε χθες σκότωσα καμιά 100 humanoinds και ενώ σε όλα τα mmos 

o καθένας από αυτούς θα μου έριχνε από ένα κουπερ ας πούμε άρα 100Χ1=100 κουπερ=1 silver 

αλλά εδώ είναι η δυσάρεστη έκπληξη για μένα δεν ρίχνουν τπτ no loot από τα απλά kills

άρα ενώ κανονικά θα έπρεπε μόνο από τα kills να είχα 1 silver αυτό δεν υφίσταται 

και στο game παλεύω με τα λεφτά αφού είναι πολύ χρήσιμα και ακόμα και για ένα teleport πληρώνεις αδρά

το μόνο χρήμα που σου δίνει το game είναι μέσω των quest και είτε σκοτώσεις 100 είτε σκοτώσεις 1 δεν κερδίζεις τπτ από χρήμα 

το AH γίνεται διαθέσιμο στους free στο lvl 15-16 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,μπειτε σε εναν απο τους recommended servers 2 μερες τωρα δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα.

σωστό κ αυτό αλλα τον έχω lvl 25 και επειδή έπαιξα και beta , έπαιξα και τώρα σχεδόν όλα τα classes στα αρχικά level ψιλοβαριέμαι να φτιάχνω πάλι απ την αρχή. Βασικά το αρχικό tutorial να μπορούσα να skipάρω.. λολ

πάντως ρε γαμώτο εκτός απο τον summoner και τον warlock που δεν μπορώ να φτιάξω δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μ αρέσει .. :S

 

εντομεταξύ για πείτε σε ποιον recommended μπήκαν οι περισσότεροι Έλληνες, μπας και φτιάξω εκεί .. το θέμα είναι τι θα φτιάξω .. xD..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου μπορουμε παμε με τα ποδια, το τελεπορτ κοστιζει ακριβα.

Τα daily quest στα αργοτερα λεβελ σου δινουν καποια χρηματα για να βγαλεις τα αναγκαια.

Στα dungeon δεν πολυ κανουμε bid γιατι ετσι κι αλλιως τα περισσοτερα ειναι αχρηστα. Τα λεφτα που bidaroun υστερα μοιραζοντε στους υπολοιπους οποτε βγαζεις και απο εκει λιγα.

Στο λεβελ 20 περνουμε με τα εκεινα τα πρασινα τα reputation απο την κεντρικη περιοχη το soul shield που πραγματικα ειναι παρα πολυ καλο. Οτι αλλο soul shield απλα salvage να μην γεμιζει η τσαντα.

Τα καλυτερα για leveling οπλα - αξεσουαρ ειναι τα hongmoon που στα δινουν απο μονα τους τα quest.

Προσοχη θελει να μην τα κανετε salvage.

Επισης κλειδια - unsheal δεν τα χρεισιμοποιουμε σε οποια μαλακια βρισκουμε μπροστα μας, ειναι πολυτιμα για να τα σπαταλαμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ωραία 

πάω να ανοίξω marketplace και τρώω kick από το game

και τρώω στη μάπα 1250 άτομα στην ουρά

ακόμα και να θες να ασχοληθείς με το game δεν σε αφήνει  

 

edit

υποθέτω ότι τα random kicks επιμένουν γιατί βλέπω την ουρά και μεγαλώνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πρέπει να κάνουν , θα βγάλουν κ άλλους server όμως το πρόβλημα παραμένει γιατι φτιάχνεις νέο char σε recommended server και πάλι εξακολουθείς να τρως αναμονή στη μάπα αφου οι server που προσθέτουν δεν είναι αρκετοί για να καλύψουν τις ανάγκες. Τόσο δύσκολο είναι να υπολογίσουν πόσοι περίπου παίχτες μένουν εκτός? Τουλάχιστον να πέσουν τα queue στο 1/4. Δεν γίνεται κάθε δυο μέρες να φτιάχνουμε νέο char  
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο σίγουρα δεν είναι. Το πρόβλημα είναι ότι αν ανοίξουν πολλούς, σε λίγο καιρό που θα περάσει το hype θα διαμαρτυρονται για αδειους server. Άσε που καλύτερη διαφήμιση από αυτήν δεν υπάρχει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και γω  char και ανακαλυψα οτι εχω nc coins!!!!!,Φαινεται απο πολυ παλια που επαιζα  l2 και  aion.Μαλιστα ηθελα πολυ λιγα για να παρω 3 μηνες συνδρομη!!Τωρα παλι ειμαι στο περιμενε. 15λ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...