Προς το περιεχόμενο

Νέα έκδοση του LG Watch Urbane με LTE και δυνατότητα τηλεφωνικών κλήσεων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα βγει σε kinetic; Να κουνάς το χέρι και να φορτίζει σαν τα SEIKO.

 

 

Την ώρα που θα βγει Seiko Kinetic smartwatch θα είμαι και ο πρωτος αγοραστής του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μπαταρία για το παραδοσιακό με τον μηχανισμό του και μια για το smart κομμάτι και η οθόνη; Γράφουμε για να γράφουμε....

Το ρολόι αν και δεν είμαι οπαδός είναι όμορφο ίσως και να το δοκίμαζα μόνο και μόνο γιατί μου προσφέρει αυτό που δεν μου προσφέρει το παραδοσιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μπαταρία για το παραδοσιακό με τον μηχανισμό του και μια για το smart κομμάτι και η οθόνη; Γράφουμε για να γράφουμε....

Το ρολόι αν και δεν είμαι οπαδός είναι όμορφο ίσως και να το δοκίμαζα μόνο και μόνο γιατί μου προσφέρει αυτό που δεν μου προσφέρει το παραδοσιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω δικιο το εγραψα για πλακα και μονο, σεβομαι την αποψη ολων, και ας ειναι αντιθετη με την δικη μου.

 

το ρολοι το βγαζω μονο στο μπανιο και το βρισκω γελοιο να φορτιζω το ρολοι μου ασυρματα η μη. Για μενα ειναι χαζο gadget απο την στιγμη που η πρωταρχικη του χρηση ειναι ρολοι. Αν βγει ενα που να εχει ξεχωριστες μπαταριες, μια για παραδοσιακο ρολοι να μην σε αφηνει για 3 χρονια χωρις ωρα και μια για εξυπνες λειτουργιες, θα σταματησω να το θεωρω χαζο και ακριβο gadget και θα αρχιζω να το θεωρω απλα ακριβο παιχνιδι που θα συνεχιζει να ειναι για μενα περιττο με τις μεχρι τωρα λειτουργιες που εχουν.

ειχα δει ενα hybrid, οπως λες, ειχε αλλη μπαταρια για το μηχανικο μερος και αλλη για την οθονη. εαν δεν κανω λαθος το "kairos smartwatch" ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μπαταρία για το παραδοσιακό με τον μηχανισμό του και μια για το smart κομμάτι και η οθόνη; Γράφουμε για να γράφουμε....

Το ρολόι αν και δεν είμαι οπαδός είναι όμορφο ίσως και να το δοκίμαζα μόνο και μόνο γιατί μου προσφέρει αυτό που δεν μου προσφέρει το παραδοσιακό.

το ρολοι φιλτατε ειναι κατ εξοχην το μονο αντρικο αξεσουαρ για τον καρπο του αντρα που επιτρεπεται να φοραει.....ενα καλο ρολοι συμβολιζει πολλα περισσοτερα απο οσα μπορεις να φανταστεις ....επισης ενα καλο ρολοι μετα την παροδο των ετων γινεται συλλεκτικο και η τιμη του ανεβαινει σε αντιθεση που ενα κοσμημα χρυσο χανει αξια οταν το πουλησεις στο χρονο καποια στιγμη ....δεν ειναι τυχαιο αυτο που γινεται !Οσο και να μην το πιστευει καποιος ισως γιατι δεν εχει ασχοληθει ,ενα ρολοι μηχανικο κρυβει μια επιστημη μεσα του (γραναζια,ελατηρια,σουστες,αντιβαρα,γυροσκοπια κλπ) ....οσα καλα smartwatch βγουν στο μελλον και οση αυτονομια αποκτησουν μεγαλυτερη.....ποτε δε θα φτασουν τον πηχη ενος breitling ,ενος rolex ,ενος tag heuer ,ενος seiko kinetic και αλλων καλων ρολογιων τα οποια δεν τα φορας μονο για να βλεπεις την ωρα..........οπως για την γυναικα τα κοσμηματα ειναι το κατι τις τους ....ετσι και για τον αντρα ενα καλο ρολοι θα ειναι κατι παραπανω απο ενα ρολοι .Ειναι ακριβως η ιδια διαφορα μεταξυ μιας καλης φωτογραφικης με φιλμ σε σχεση με μια ψηφιακη .....ο καλος ο φωτογραφος οταν θελει να βγαλει φωτο τελεια ,θα παει στο φιλμ.....για κανα γαμο και βαφτησια θα παει με την ψηφιακη !!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που με την γόμα στην φιλμάτη φωτό, μετά δεν θα μπορεί να σβήσει τα ψωμάκια από τον πισινό της μοντέλας..ούτε να μειώσει την φωτεινότητα σε ένα τοπίο..ενώ στα raw αρχεία με PS γίνεται...οπότε και οι καλοί φωτογράφοι..βγάζουν τέλειες φωτογραφίες..πάντα μετά το πέρασμα από το pc τους...καλημέρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορώ να παίρνω τηλέφωνο και να μιλάω μέσω ΒΤ, τότε θα στείλω το κινητό μου στον αγύριστο!

 

Υ.Γ.: Το κινητό το χρησιμοποιώ κατά 99% ως τηλέφωνο και 1% ως smart συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μπαταρία για το παραδοσιακό με τον μηχανισμό του και μια για το smart κομμάτι και η οθόνη; Γράφουμε για να γράφουμε....

 

Εγραψα γιατι το πιστευω και οχι για να γραφω, σαρεσει δεν σαρεσει προβλημα σου. Εχεις καθε δικαιωμα να εχεις αλλη αποψη, εξαλου δεν πιεσα να υιοθετησει κανενας την δικη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που με την γόμα στην φιλμάτη φωτό, μετά δεν θα μπορεί να σβήσει τα ψωμάκια από τον πισινό της μοντέλας..ούτε να μειώσει την φωτεινότητα σε ένα τοπίο..ενώ στα raw αρχεία με PS γίνεται...οπότε και οι καλοί φωτογράφοι..βγάζουν τέλειες φωτογραφίες..πάντα μετά το πέρασμα από το pc τους...καλημέρα!

 

οτι λες ισχυει.....σε ελευθερη μεταφραση....για ψευτικη φωτο ,πας με ψηφιακη ....για αληθινη φωτο ,πας με φιλμ.....το δευτερο κοστιζει πολλα φραγκα ,το πρωτο ομως το κανει και το 15χρονο !!!! Επισης σε φιλματη μηχανη στο χειροκινητο ολα ,βγαζεις οτι φωτεινοτητα θες ,επισης παλι βγαζεις φωτο που καλυπτει τα ψωμακια αλλα θελει γνωσεις πανω στην φωτογραφια .........στην ψηφιακη ,και δημοτικο να βγαλεις,το ιδιο και το αυτο !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...