Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi ανακοίνωσε την Mi Pro Action Camera


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την Gopro Hero3 black. Κουνιέται το σύμπαν. Ένα καλό βίντεο δεν έχω τραβήξει. Αν το ήξερα θα έπερνα Sony που το έχει standard.

Σε ποια Sony (μοντέλο) αναφέρεσαι ;;;;;

Κόστος ;;;;

Κανένα link για να την δούμε ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την Gopro Hero3 black. Κουνιέται το σύμπαν. Ένα καλό βίντεο δεν έχω τραβήξει. Αν το ήξερα θα έπερνα Sony που το έχει standard.

Εγώ είχα την 2 και κάνω και Parkour να φανταστείς και όλα οκ...Σε τι ακτιβώς την χρησιμοποιείς και δεν μπορείς να βγάζεις βίντεο.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το "εεεε τι" το εγραψα γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι θελει να πει...πρωτα ζηταει λινκ απο καπου να μπορει να το παραγγειλει και μετα λεει το αγορασε χθες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το "εεεε τι" το εγραψα γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι θελει να πει...πρωτα ζηταει λινκ απο καπου να μπορει να το παραγγειλει και μετα λεει το αγορασε χθες...

 

Ειναι εκφραση.Εννοει οτι θα την παρει ASAP. Σκεψου το λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι εκφραση.Εννοει οτι θα την παρει ASAP. Σκεψου το λιγο..

εχει βρει κανενας link για αγορα?Την εχω αγορασει χθες..

Το σκέφτηκα και δεν έχω ξανακούσει ποτέ μου τέτοια έκφραση σε αυτή τη χώρα.Να έλεγε ¨την αγόρασα κιόλας ή ήδη να πω βγάζει νόημα....anyway.peace ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα την 2 και κάνω και Parkour να φανταστείς και όλα οκ...Σε τι ακτιβώς την χρησιμοποιείς και δεν μπορείς να βγάζεις βίντεο.?

Στερεωμένη στο στήθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στερεωμένη στο στήθος

Περίεργο φίλε μου.Έχεις δίκιο πάντως.Αλλά μου κάνει εντύπωση γιατό τόσο πολύ.Ειδικά στο 2:20 που πας ευθεία δεν θα έπρεπε να κουνάει καν,και έιχες και mount στήθους...Δεν ξέρω τι να πω μου κάνει εντύπωση πάντως.Δοκίμασε να τραβάς σε 60fps τουλάχιστον θα φανεί πιο smooth το τράταγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...