Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG GALAXY S5 ΛΕΥΚΟ 261eyro [ΑΚΥΡΑ-ΛΑΘΟΣ ΤΙΜΗ] [ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ]


Victus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μέγιστη απογοήτευση.Κολλάει σαν μονοπύρηνο με 512 ram. Πειραματίζομαι τώρα με διάφορα να δω τι φταίει...

Θα σου προτεινα να κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων,εκτος αν το εκανες ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μέγιστη απογοήτευση.Κολλάει σαν μονοπύρηνο με 512 ram. Πειραματίζομαι τώρα με διάφορα να δω τι φταίει...

Δεν παιζει να κολλαει, εκτος αν εχεις βαλει καποια εφαρμογη που δημιουργει προβλημα. Κανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, βαλε nova launcher και μπες στο xda να κατεβάσεις την τελευταια lollipop BOC7. Το κινητο στην έκδοση αυτη τα σπαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια..σασ παρακαλω παρα πολυ βοηθηστε με γιατι θα τρελαθω..

Πως γινεται καινουργιο κινητο απο το συγκεκριμενο μαγαζι να κανει score στο antutu 22.000 και μετα απο επαναφορα εργα. Ρυθμ 23.000? Δεν ειναι υπερβολικα μικρο το νουμερο

Καποιος ας με βοηθησει παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια..σασ παρακαλω παρα πολυ βοηθηστε με γιατι θα τρελαθω..

Πως γινεται καινουργιο κινητο απο το συγκεκριμενο μαγαζι να κανει score στο antutu 22.000 και μετα απο επαναφορα εργα. Ρυθμ 23.000? Δεν ειναι υπερβολικα μικρο το νουμερο

Καποιος ας με βοηθησει παρακαλω

εχεις το galaxy s5 και σου βγαζει μονο 22000 score? :/

κανονικα διπλασιο επρεπε περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ξερω ειδα και photos παιζουν απο 33 εως και 45,000.. το αγορασα απο forumiti εγω το ανοιξα ειναι το sm-g900f παιζει καποιο ρολο?

δεν το ειχα ανοιξει περιμενα να ερθουν οι θηκες του και εχθες το εβαλα σε λειτοθργια πρωτη φορα μου εκανα συνχγρονισμο απο το s4 και λεω ισως να εχει καποιο θεμα..εκανα επαναφορα και τωρα ειναι αδειο σε αυτο το score.τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το g900f ειναι ευρωπαικο μοντελο..ειναι το s5 

αλλα αν μπορεις κατεβασε την εφαρμογη cpuz απο το google play και ποσταρε τις φωτο.

μπορει το αυτοκολλητο και μεσα να γραφει οτι ειναι το g900f αλλα μπορει και ναναι κλωνος και να το κανουν να το ξεγελα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ξερω ειδα και photos παιζουν απο 33 εως και 45,000.. το αγορασα απο forumiti εγω το ανοιξα ειναι το sm-g900f παιζει καποιο ρολο?

δεν το ειχα ανοιξει περιμενα να ερθουν οι θηκες του και εχθες το εβαλα σε λειτοθργια πρωτη φορα μου εκανα συνχγρονισμο απο το s4 και λεω ισως να εχει καποιο θεμα..εκανα επαναφορα και τωρα ειναι αδειο σε αυτο το score.τι να κανω?

είσαι σίγουρος οτι είναι original s5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε τι λεει το ιμει.σου ειπα κατεβασε το cpuz και ποσταρε τις φωτο απο καθε καρτελα


το original s5 ειναι.απλα κατα εναν περιεργο λογο οι 2 πυρηνες ειναι σταματημενοι,προφανως δεν ειναι ενεργοποιημενοι (?)


ποσταρε και φωτο τν διπλανη καρτελα που γραφει το system

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αυθεντικο ειναι μν αγχωνεσαι απλα δν ξερω γτ αλλα οι 2 πυρηνες εχουν σταματησει :/ αν εχεις βαλει καμια εξοικωνομηση μπαταριας κτλπ απανεργοποιησε τα..στο xda forum κοιταξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχω κοιταξει γιατι δεν ξερω καθολου.

απο την εξοικονομηση ενεργειας ειναι ανενεργα και οι 2 επιλογες


παιζει να ειναι προβληματικο κ να δουλευει μονο με 2 πυρηνες?

παντος κολλαει και αργει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...