Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να αποχαιρετήσουμε τον Μάη,και να μπούμε στο καλοκαίρι,ένα GA που λήγει 31/5 παρέα με τα κοιμισμένα σκυλιά της Κίνας!

 

signature.png

 

ΠΡΟΣΟΧΗ,το παιχνίδι δεν ενεργοποιείται στην Γερμανία,όπως αναφέρει το STEAM,παρακαλώ μην μπείτε,αν βγει νικητής από εκεί,θα γίνει reroll.

 

invite only

lvl 0

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση τα παιχνιδια αυτα α κερδιζετε με καποιο τροπο?η απλα τα αγοραζετε και δεν τα θελετε?

Συνηθως ειναι απο bundles και ειναι παιχνιδια που ηδη εχουμε. Αλλες φορες αγοραζονται για giveaways λογω του CV που δινουν στο steamgifts.

 

(CV ειναι το επιπεδο συνεισφορας, λιγο ψιλα γραμματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα...

ναι μπένουν σε sales στο steam ή τα βρίσκω και φθηνά στο g2a,οπότε ευκαιρία είναι!

τώρα 11/6 που έχει steam sales,εκεί θα γίνει χαμός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μπένουν σε sales στο steam ή τα βρίσκω και φθηνά στο g2a,οπότε ευκαιρία είναι!

τώρα 11/6 που έχει steam sales,εκεί θα γίνει χαμός!

 

G2A ειναι και λιγο χρηματιστηριο, ειχα παρει τελη Απριλη LEGO Star Wars ~4ε τωρα εχει γυρω στα 8.

Στο sale ολοι 10lvl θα παμε :P

 

Τα bundled games τα δινεις στο bundlelicious?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G2A ειναι και λιγο χρηματιστηριο, ειχα παρει τελη Απριλη LEGO Star Wars ~4ε τωρα εχει γυρω στα 8.

Στο sale ολοι 10lvl θα παμε :P

 

Τα bundled games τα δινεις στο bundlelicious?

ναι εκεί είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά αντί να σου στείλει το κλειδί για το dow 2 σου έστειλε καταλάθος για το retribution. Γενικά δεν πρέπει να πατάς received σε παιχνίδια που δεν έχεις ενεργοποιήσει γιατί μπορεί να φας ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κοίταξε, μη σε πάρω στο λαιμό μου, αλλά ρεαλιστικά δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο τρόπο να τιμωρηθεί κανείς με ban, παρά μόνο αν υπάρξει συγκεκριμένη καταγγελία (να κερδίσεις, λ.χ. έναν τίτλο που δίνω εγώ και να σε πετύχω την επομένη να τον έχεις βγάλει σε GA...) Είναι χιλιάδες οι προσφορές, τι να πρωτοψάξουν οι υπεύθυνοι του site και με ποιο κριτήριο, αν δεν έχουν συγκεκριμένη πληροφορία. Συν του ότι, σήμερα που κέρδισα κάτι και το ενεργοποίησα, δε φαίνεται στο λογαριασμό μου, γιατί δεν έγινε sync.

 

Εννοείται πως ό,τι έχει τύχει να κερδίσω το ενεργοποιώ αμέσως, απλά στο πλαίσιο της κουβέντας είπα κάποιες σκέψεις.

 

Παρενθετικά, το απόγευμα θα έχω άλλους δύο τίτλους, ρίξτε μια ματιά στο νήμα, μπορεί να είναι κάτι που σας ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...