Προς το περιεχόμενο

bypass χειρουργείο


GiwrgosP-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρωτά τον χειρουργό ρε φιλε, τι περιμένεις να σου πουν εδω μεσα.

 

Ουτε ο πρώτος ειναι ουτε ο τελευταίος παχύσαρκος με ζάχαρο και κοιτά να ηρεμήσεις γιατι το άγχος και νευρικότητα μεταδίδεται στον ασθενή.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε κανει ο πατερας μου ολα μια χαρα .Πονεσε βεβαια και εχασε καποια κιλα λογικο...Τσιγαρο και κακη διατροφη ομως κομμενα αλλιως τσαμπα γινεται η εγχειριση(ετσι ειχαν πει οι γιατροι ).Εμενα ο πατερας μου μετα την εγχειριση ειχε παθει τετοια τρομαρα που το εκοψε μαχαιρι το τσιγαρο και πλεον τρωει σωστα και γυμναζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε κανει ο πατερας μου ολα μια χαρα .Πονεσε βεβαια και εχασε καποια κιλα λογικο...Τσιγαρο και κακη διατροφη ομως κομμενα αλλιως τσαμπα γινεται η εγχειριση(ετσι ειχαν πει οι γιατροι ).Εμενα ο πατερας μου μετα την εγχειριση ειχε παθει τετοια τρομαρα που το εκοψε μαχαιρι το τσιγαρο και πλεον τρωει σωστα και γυμναζεται.

Καλά αν δω τσιγάρο μετα το χειρουργείο δεν ξέρω τι έχει να γίνει.. Αλλά είναι κάτι που ο καθένας πρεπει να το καταλάβει μόνος του...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζάχαρο του να προσέξουν πολύ ...Έκανε ο πατέρας μου πέρσι τον Γενάρη . Όλα πήγαν μια χαρά...72 χρονών τζόβενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...