Προς το περιεχόμενο

[Mobile data στη Q] - 1GB/μήνα μέχρι το τέλος του 2015 - 8€ συνολικά


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ορίστε βρε άπιστε Θωμά...

 

3XRtQ8X.png

 

Το ενεργοποίησα και εγώ. ευχαριστώ.

 

Πως ακριβώς δουλεύει αυτή η προσφορά;

Στις 30/1 το ενεργοποίησα και μου έδωσε 1gb. Στις 1/2 μου έδωσε άλλο 1gb  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ενεργοποίησα και εγώ. ευχαριστώ.

 

Πως ακριβώς δουλεύει αυτή η προσφορά;

Στις 30/1 το ενεργοποίησα και μου έδωσε 1gb. Στις 1/2 μου έδωσε άλλο 1gb  :wacko:

 

Καθε πρωτη του μηνα (και για 8 μηνες) θα δινουν 1GB την ωρα,πανω κατω, που ειχες ενεργοποιησει την προσφορα. Να δουμε ποτε θα ληγει ομως. Θα κραταει οπως περσι μεχρι την πρωτη τις δυο του επομενου μηνα ωστε να μην υπαρχουν daily χρεωσεις internet ή θα ειναι για 30 μερες; Ας ελπισουμε το πρωτο.

 

Edit: Ισχυει το πρωτο.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το D στο 12000 με τα 1gb για 8 μηνες δηλαδη ισχυει μεχρι 2/3 ;;

Αν ειναι να το ενεργοποιησω κατα το τελος Φεβρουαρίου γιατι ηδη μ δινει 1gb μεχρι μαρτιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες δε ξερω για εσας ειχα τη προσφορα και περυσι αλλα μεχρι στιγμης σχεδον σε ολα τα σημεια σερνεται...

 

Και εγω δυστυχως την ιδια αποψη εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην λέμε τα ίδια. 3-4 ποστ πίσω αν διαβάσετε γράφει ότι η προσφορά Ήταν Μέχρι 31/1. Επίσης το ότι σέρνεται σημαίνει ότι είστε σε περιοχή με κακό σημα και σέρνεται η Wind. Αυτό είναι άλλο θέμα. Όλοι έχουν βάλει 4g παντού στην επαρχία εκτός την Wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην λέμε τα ίδια. 3-4 ποστ πίσω αν διαβάσετε γράφει ότι η προσφορά Ήταν Μέχρι 31/1. Επίσης το ότι σέρνεται σημαίνει ότι είστε σε περιοχή με κακό σημα και σέρνεται η Wind. Αυτό είναι άλλο θέμα. Όλοι έχουν βάλει 4g παντού στην επαρχία εκτός την Wind.

 

Οχι δεν σημαινει οτι εχουμε κακο σημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που ενεργοποίησα την περσινή προσφορά, πέταξα στην κυριολεξία τα 10 ευρώ. Και αυτό γιατί όπως υπόθηκε, ΣΕΡΝΕΤΑΙ παντού. Γιάννενα ειδικά θυμήθηκα εποχές modem 56k... Αλλά και Αθήνα Αμπελόκηπους, Καρδίτσα, Λάρισα και όπου αλλού πήγα το καλοκαίρι ΠΟΤΕ δεν χρησιμοποίησα πάνω από 20-30 ΜΒ απο το 1GB το μήνα, γιατί σερνότανε και δεν κατέβαζε τίποτα. Ενώ με COSMOTE στα ίδια μέρη πέταγε με 4G! Μάλιστα αρχικά νόμισα ότι έπεσα σε παλιά ή κακή κάρτα σιμ και την άλλαξα, αλλά δεν έγινε απολύτως τίποτα....

Οπότε αυτά που διαβάζω εδώ μου προκαλούν απίστευτη έκπληξη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα εδω αθηνα στα δυτικα πεταει.ακομα και στο υπογειο των σουπερμαρκετ και σε υπογεια παρκινγκ πιανει καμπανα.

ειναι αναλογως το μερος και περιοχη που εισαι.

Δεν εχω κανενα παραπονο,εχω βαλει τον αριθμο Q σε 3G tablet και ειναι μια χαρα.

Κανω την δουλεια μου πολυ γρηγορα και φορτωνει σελιδες και βιντεο και απ ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...