Προς το περιεχόμενο

[Mobile data στη Q] - 1GB/μήνα μέχρι το τέλος του 2015 - 8€ συνολικά


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφου στειλατε το μηνυμα για την ενεργοποιηση της προσφορας σας ηρθε καποιο μηνυμα επιβεβαιωσης;

Σε ποιον αριθμο καλουμε για να τσεκαρουμε ποσα mb εχουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου στειλατε το μηνυμα για την ενεργοποιηση της προσφορας σας ηρθε καποιο μηνυμα επιβεβαιωσης;

Σε ποιον αριθμο καλουμε για να τσεκαρουμε ποσα mb εχουμε;

Ηρθε αυτο:2015 GIGA ΠΡΟΣΦΟΡΑ!ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2015 ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΩΡΟ 1GB MOBILE INTERNET ΓΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου στειλατε το μηνυμα για την ενεργοποιηση της προσφορας σας ηρθε καποιο μηνυμα επιβεβαιωσης;

Σε ποιον αριθμο καλουμε για να τσεκαρουμε ποσα mb εχουμε;

 

Tο εστειλες και δεν πηρες απαντηση; Για μπες στο myq.gr ή καλεσε το 1225 και πατα το 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει Android ας κατεβάσει την εφαρμογή της Q από το Store, σου δείχνει ότι έχεις Bonus 1gb κάθε μήνα όταν ενεργοποιηθεί η προσφορά.

 

 

ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ, ευχαριστώ θερμά το παλικάρι που μας ενημέρωσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 gb το μήνα βάλεις δεν βαλεις, δεν ξέρω τι ισχύει με το υπόλοιπο όμως εεγώ όταν είχα βάλει 100 λεπτα με 2 ευρώ και 400mb με 3 η το ανάποδο και δεν μείναν λευτα μέσα γιατί έστειλα sms,δεν με άφηνε να τα χρισημοποιω, τα mb απλα δεν εμπενε στα λεπτά έλεγε οτι έχω μηδενικό υπολοιπο ενω είχα ενεργοποίηση τα 2 πακετα

 

Οποτε λίγη προσοχή, θα το ενεργοποίησω και εγώ σήμερα σε 2 νούμερα για το καλοκαίρι που θα μπουν σε 5 αιντσο dualsim,

 

Με 16 ευρώ 6gb γιατο καλοκαίρι μια χαρά θα μου ερθει ,θα δώσουν και κάνα δώρο λογικά όπως πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 gb το μήνα βάλεις δεν βαλεις, δεν ξέρω τι ισχύει με το υπόλοιπο όμως εεγώ όταν είχα βάλει 100 λεπτα με 2 ευρώ και 400mb με 3 η το ανάποδο και δεν μείναν λευτα μέσα γιατί έστειλα sms,δεν με άφηνε να τα χρισημοποιω, τα mb απλα δεν εμπενε στα λεπτά έλεγε οτι έχω μηδενικό υπολοιπο ενω είχα ενεργοποίηση τα 2 πακετα

 

Οποτε λίγη προσοχή, θα το ενεργοποίησω και εγώ σήμερα σε 2 νούμερα για το καλοκαίρι που θα μπουν σε 5 αιντσο dualsim,

 

Με 16 ευρώ 6gb γιατο καλοκαίρι μια χαρά θα μου ερθει ,θα δώσουν και κάνα δώρο λογικά όπως πάντα.

 

Τοτε μιλαμε για τρελη προσφορα!!!! Μεχρι 27 ισχυει ? Επισης απο CU μπορω να παω το νουμερο σε Q η πρεπει να παρω νεο νουμερο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε κατάστημα wind μου είπανε ότι δεν είναι δωρεάν η καρτα αλλά 5 ευρώ.

επειδη θα παω και γω σε λιγο που θα ανοιξουν τα καταστηματα, παιζει να το εξακριβωσουμε αυτο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ευρώ κοστίζει η sim από το κατάστημα wind και αγοράζετε και μια 10αρα Q απο περίπτερο.το έκανα χθες σε καινούριο αριθμό και ισχύει κανονικά η προσφορά.Για να δείτε ιντερνετ στην συσκευή σας πρέπει APN να βάλετε myq και να ενεργοποιήσετε το roaming. υπάρχουν οδηγίες εαν googlarete.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...