Προς το περιεχόμενο

[Mobile data στη Q] - 1GB/μήνα μέχρι το τέλος του 2015 - 8€ συνολικά


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η q κανει κόλπα και σε εμένα που είμαι ποιο παλιός και έχω τις ρυθμίσεις.

 

Οποίος πήρε 4g sim μπορεί να πει μέχρι τι, του δίνει η q

Γιατί εγώ με κανονική sim και 4g τηλέφωνο εχω h+ , μονο στο mall στο μαρουσι είχα καταφέρει να έχω 3g 22mbps. Ενω με cosmote παλιά είχα μόνιμα 3g.

 

Πάντως τελευταία με αυτά που διαφημίζουν για νέα δίκτυα, το σήμα έγεινε καμπάνα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά κάτι δεν πάει καθόλου καλά!!! Νομίζω μας την παίξανε άγρια!!!

1 Gb και κουραφέξαλα!!! Μόλις είδα στο κινητό της γυναίκας μου ότι έχει ημερήσιο όριο 20ΜΒ

και αν τα ξεπεράσεις σου στέλνει μήνυμα που σου λέει ότι σου αφαιρεί άλλο 1€ για να μπορείς να έχεις άλλα 20ΜΒ!!!

Τώρα πως μπορεί κανείς να έχει 1000mb σε 30 μέρες με 20mb την μέρα δεν το ξέρω!!!

 

***Μόλις πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο και ότι είναι "λάθος του συστήματος", θα ενημερώσουν το αρμόδιο τμήμα για να μου επιστρέψουν το 1€!

Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To γνωστο bug που προσωπικα με εχει κανει  εδω και 3-4 χρονια να μην χρησιμοποιω ποτε data στο κινητο - στην κανονικη καρτα μου τουλαχιστον. Σε δουλεια να βρισκόμαστε: να βαζουμε apn, να βγαζουμε, να τσεκαρουμε κάθε μερα μην τυχον μας πηραν από συστημικο λαθος 1 ευρω, να στελνουμε αν εγινε κατι τετοιο αιτημα, να περιμενουμε 2-3-5 μερες να απαντησουν. Να μας ανεβαζουν "την πιεση". Η ζωη είναι ωραια για να την περναμε ασχολούμενοι με την κάθε εταιρια κινητης. Εγω αυτό εχω σκεφτει και 2 φορες ηταν αρκετες που εμπλεξα με το θεμα mobile-wind-νετ σε καρτα που εχω για τηλεφωνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ ωχ ωχ. Αρα τι γινεται; να ενεργοποιησω το πακετο ή θα δω καμια τετοια χρεωση και θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι;;; :mad:

 

Ειλικρινα, άλλη μια φορα να γινει και θα πεσει καταγγελια στο συνηγορο του πολίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενεργοποιησε το.

αν γινει κατι τετοιο, αμεσα μιλας με το αντιστοιχο τμημα και σου πιστωνουν το 1 ευρω

 

Το ωραίο είναι ότι για να μιλήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών, περιμένεις πόση ώρα και σου τσιμπάνε και 0,25€ για την κλήση

(πάλι καλά που η χρέωση είναι ανα κλήση!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι καρτες ειναι τουλαχιστον 3G. Δεν χρειαζεται αλλαγη sim για κατι τετοιο. Πηγαινε στις ρυθμισεις->δικτυα κινητης τηλεφωνιας να επιλεξεις στη λειτουργια δικτυου να μπει wcdma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...