Προς το περιεχόμενο

[Tablet] HP Stream 7 Signature Edition ~€68.34 [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δηλαδή για διεύθυνση βάζουμε τι; το οτιδήποτε; ανοίγουμε το google maps και διαλέγουμε κάτι στην τύχη;

 

Στο billing address εγω εβαλα κανονικα τα στοιχεια μου αλλα στην χωρα GB και ταχ.κωδικο RG6 1WG

 

Στο shipping address εβαλα κανονικα Ελλαδα και τα στοιχεια μου ολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας δουλέψει 8ρι με win, πραγματικά δεν παλευόταν, και τσάμπα να μου έδιναν το 7ρι θα έβαζα επιτόπου αγγελία, μπορεί να φαίνεται φτηνό αλλά αν δεν μπορείς να το δουλέψεις τι νόημα έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το link παρουσιάζει τρόπο μετατροπής της προεγκατεστημένης έκδοσης του Office 365 personal licence (1 PC/Mac + 1 Tablet) σε full Office 365 Home licence (5 PC/Mac + 5 Tablets) με κόστος $9.99.

 

Δεν το έχω δοκιμάσει. Το παραθέτω όπως το βρήκα.

 

Επίσης, στο hotukdeal γίνεται ψιλό χαμός με την συγκεκριμένη προσφορά tablet. Σε δύο μέρες έγιναν 7090 πωλήσεις. Πάντως πολλοί αναφέρουν κάποιο πρόβλημα στον ήχο, όταν ακούν από τα headphones.

 

Και μία ερώτηση... Στο Order  History των παραγγελιών μου, βγάζει status: In process και από κάτω Ship it. Τι σημαίνει; Το έχουν στείλει ή ακόμη;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας δουλέψει 8ρι με win, πραγματικά δεν παλευόταν, και τσάμπα να μου έδιναν το 7ρι θα έβαζα επιτόπου αγγελία, μπορεί να φαίνεται φτηνό αλλά αν δεν μπορείς να το δουλέψεις τι νόημα έχει..

Νομιζω οτι οταν δουλευεται σε tiles mode δεν εχει κανενα θεμα στην χρηση. Σε desktop mode βεβαια θα εχει θεμα. Αλλα εγω προσωπικα δεν θα το δουλευω σχεδον καθολου σε desktop mode. Το θελω αποκλειστικα για mail, office και internet (αντε και καμια ταινια-σειρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 8άρι τάμπλετ Windows 8.1 ,

έχω αυξήσει μεγέθη γραμματοσειρών και εικονοστοιχείων στο desktop

και μπορώ να πω ότι δουλεύεται με σχετική άνεση.

(Χωρις την προσαρμογή αυτή, προηγουμένως ήμουν απογοητευμένος λίγο,

αλλά πια θα έλεγα ότι ακόμα και το desktop προκαλεί ευχάριστα στη χρήση.)

 

Είναι μεγάλη υπόθεση που έχεις φορητό υπολογιστή στην πράξη

και μεγάλη υπόθεση που υπάρχει το desktop στο τάμπλετ.

 

Και ναι, θα είναι και το συγκεκριμένο tablet που θα πάρει κανονικά και πλήρη 10άρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νεωτερα ειναι οτι το ταμπλετ ταξιδευει απο το πρωι. Τριτη το πολυ τεταρτη θα το εχω και οπως εχω πει πληρωμη μεσω paypal. Το διευκρινιζω γιατι ειχε ειπωθει οτι οσοι παραγγειλαμε μεσω paypal ακυρωθηκαμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...