Προς το περιεχόμενο

[Tablet] HP Stream 7 Signature Edition ~€68.34 [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ειπαν απο UPS Ελλαδας οτι Μ.Δευτερα θα το εχω αν και η Microsoft επιμενει μεχρι Πεμπτη επειδη λενε 5-7 εργασιμες με standard UPS απο την ημερομηνια αγορας (το εχουν σαν καραμελα αυτο).

 

Τα δεματα τα συγκεκριμενα ταξιδευουν με φορτηγο και ερχονται οδικως Ελλαδα και οχι αεροπορικως λογω του οτι επιλεχθηκε η UPS standard σαν διαδικασια μεταφορας και οχι η UPS express.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Για να σας το λεω το εχω δει δεκάδες φορες, παντα σε αποστολες κολανε σε αεροδρομια κλπ όταν περασει η 12η νυχτερινη προς αργια. Συνεχιζουν μετα τις 0:00 της επομενης εργάσιμης.

Oκ, χωρις παρεξηγηση ετσι παιδια... Απλα δεν εχω εγω τουλαχιστον αντιστοιχη εμπειρια σε αγορες με ups απο ευρωπη περαν αυτης που ανεφερα νωριτερα και ανελυσε ο matrix περι standard και express saver οποτε βλεπουμε.. Οποτε και να ερθουν καλοδεχουμενα!! Εδω παραγγελνουμε πραγματα απο ebay και ερχονται οταν ξεχναμε οτι τα χουμε παραγγειλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά διαθέσιμο , θα έφεραν και άλλα κομμάτια.

 

 

Μην πειραξει ο TS τον τιτλο, γιατι δεν μπορούμε να αλλαζουμε 10 φορες την εβδομαδα το tag. :)

 

Πιο καλα να λεει εξαντλημενο όταν υπαρχει αποθεμα για 5 λεπτα, παρα να λεει "ισχυει" επι ωρες ενώ δεν υπαρχει στοκ και ψάχνονται τα μελη.

OK chief  :-) . Πάντως τώρα είναι out of stock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τι τόση αγωνία; Στη λαμπάδα θα τα δέσετε;

 

Ελα ντε... εδω ηταν να ακυρωθουν αποτι ειχε γραφει, στις λιγες μερες παραπανω θα κολησουμε ?

 

Περαν της πλακας εγω δεν καιγομαι απλα το θεωρησα καλο εφοσον ασχοληθηκα να κανω ενημερωσεις για να γνωριζουν και οι υπολοιποι τι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

OK chief  :-) . Πάντως τώρα είναι out of stock!

Είδες; Τους μάθαμε. :) Πάλι ελάχιστα κρατησε. Πετάνε 5-10 κομμάτια, να γίνεται ντόρος.

Τα δεματα τα συγκεκριμενα ταξιδευουν με φορτηγο και ερχονται οδικως Ελλαδα και οχι αεροπορικως λογω του οτι επιλεχθηκε η UPS standard σαν διαδικασια μεταφορας και οχι η UPS express.

Ακριβώς, οδικώς είναι το standard. Δε νομίζω όμως αργίες να έχουν μονο τα εξπρές που είναι και εξπρές και να μην έχουν τα αργά και οδικώς. Δεν είναι άνθρωποι αυτοί; 5 εργάσιμες λέει άλλωστε και η εταιρία, δεν λέει 5 ημερολογιακές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλησα εγω για αργιες κτλ. Στην τελικη απο χωρα σε χωρα καποια υπηρεσια κανει τα σκαναρισματα οποτε λογικο ειναι να επηρεαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι το ups standard δεν το φέρνει η ίδια η ups στο σπίτι αλλά η speedex ή γενική ταχυδρομική δηλαδή ελληνική εταιρεία ταχυμεταφορών. Δεν είμαι και σίγουρος όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε μεγαλες πολεις τουλάχιστον, το φερνει η ups. Αν εισαι καπου που δεν εχει ups μπορει να στο φερει ο συνεργαζόμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο update της UPS εφυγε σημερα το πρωι απο Μιλανο!!

 

Νεο update της UPS εφυγε σημερα το πρωι απο Μιλανο!!

Εμενα απο χτες εφυγε απο το Μιλανο. Αντε να δουμε, λογικα μεχρι Μ. Τριτη θα το εχουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...