Προς το περιεχόμενο

Επίσημα τα ZTE Nubia Z9 Max και Z9 mini με όμορφο σχεδιασμό και δυνατά τεχνικά χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω κινητο με 4,7"-5". Καθε φορά που βγαινει κατι ωραιο κανω παντα την ιδια συγκριση με το nexus 5. ακόμα δεν έχω βρει κανενα καλυτερο. και το νουμπια μινι τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω κινητο με 4,7"-5". Καθε φορά που βγαινει κατι ωραιο κανω παντα την ιδια συγκριση με το nexus 5. ακόμα δεν έχω βρει κανενα καλυτερο. και το νουμπια μινι τα ιδια

συγγνώμη αλλά δεν συγκρίνονται σαν συσκευές... και τι εννοείς τα ίδια; σε πολλά είναι αρκετά καλύτερο από το νέξους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνώμη αλλά δεν συγκρίνονται σαν συσκευές... και τι εννοείς τα ίδια; σε πολλά είναι αρκετά καλύτερο από το νέξους

ακυρο....

 

κατα λάθος το συγκρινα με το ζτε 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω κινητο με 4,7"-5". Καθε φορά που βγαινει κατι ωραιο κανω παντα την ιδια συγκριση με το nexus 5. ακόμα δεν έχω βρει κανενα καλυτερο. και το νουμπια μινι τα ιδια

Ούτε το z3 compact;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είναι ο 810 μόνο φεραρι δεν τον λες.....υψηλες θερμοκρασίες και εσκεμμένο χαμήλωμα  επιδόσεων για να μην ζοριζεται....για αυτό και ετοιμάζει άρον άρον η Qualcomm τον 815 που μάλιστα φροντισε να τον βαλει και σε bench για να μας δείξει ότι δεν ανεβάζει μεγαλες θερμοκρασίες....ερχεται συντομα και 0 820....μακρια από τον 810 λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος που δεν θα παρω το flex 2 είναι το 810 και ο λόγος που δεν θα σκεφτόμουν να πάρω αυτό είναι επίσης ο 810. Μπορεί να είναι καλό κινητό αλλά παιδιά ο 810 μόνο προβλήματα βγάζει. Και όπως είπε και ο προλαλησασας τρεχουν να βγάλουν τον 815. Η γνώμη μ είναι ότι όπως και η lg έτσι και η zte βιάστηκε να πάρει τον 810. Δεν θα είχε καμια διαφορα στην απόδοση άμα έβαζε τον 805 και ίσα ίσα δεν θα είχε το θέμα με τη θερμοκρασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...