Προς το περιεχόμενο

Motorola Moto 360 Review


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι καλό στο να παίρνει προσωπικά δεδομένα και να τα στέλνει εκεί που πρέπει... Γι αυτό βγήκε άλλωστε... Στα βασικά, που ενδιαφέρουν το χρήστη/αγοραστή (πχ μπαταρία,εφαρμογές κτλ, λεπτομέρειες δηλαδή...) έχει πρόβλημα.

Επεξ/σία από Jophiel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ρωτησε μια φιλη που θελει να κανει σκονακι (προφανως) αν μπορει ενα smart watch να δεχτει αρχεια pdf /doc ή αν συγχρονιζει τετοια αρχεια απο το κινητο.

για πειτε ;)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πλάκα να βλέπεις σε κάθε thread με κάποιο κινητό ή gadget τους μετρ του μάρκετινγκ να αποφαίνονται ότι το συγκεκριμένο προϊόν ντε και καλά θα πάει άπατο. Δεν αντέχουν άμα δεν κάνουν την πρόβλεψη τους.

 

On topic εμένα προσωπικά μ αρέσει απλά και μόνο λόγω του απλού στυλ. Δεν θέλω φουτουριστικα πράγματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω τέσσερις μήνες τώρα ,σε συνδυασμό με note3.απαρατήρητο δεν το λες . Με βολεύει στα:

να βλέπω την ώρα

Να βλέπω τα μηνύματα με το κινητό στην τσέπη και να τα απαντάω αν είναι σύντομη και εύκολη η απάντηση

να μου βγάζει γρήγορα το επόμενο ραντεβού και τον χρόνο που θέλω για να φτάσω εκει ( Google now )

γενικά πράγματα από τα μαιλ μου και στο να απαντάω τις κλήσεις στο αμάξι χωρίς να ψάχνω το τηλέφωνο ( απαντάω από το ρολόι και μπαίνει στο Bluetooth )

Έχει διαφορά παιχνιδάκια και εφαρμογές άθλια εντελώς αλλά το θετικό είναι ότι μπορείς να βάλεις πάρα πολύ watchfaces και δεν το βαριέσαι για κανένα λόγο, μπορείς να το κάνεις ακόμα και να ταιριάζει με τα ρούχα σου κάθε μέρα.

Δεν μετανιώνω που το πήρα ,το απολαμβάνω περισσότερο από όσο θα απολαμβάνα τα 100 πητογυρα που θα μπορούσα να πάρω αντί γι αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Οραιο το moto 360 και το review βεβαια!
Ηθελα να ρωτησω αν μετραει μονο τα βηματα η και τα χηλιομετρα την ταχυτητα και αν ναι πως τα μετραει αφου δεν εχει gps. Επίσης θα ηθελα να ρωτησω αν το μικροφωνο ειναι μονο για το google now ή μπορω να απαντησω σε κλησεις με ανοιχτη συνομιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...