Προς το περιεχόμενο

Νέος κάτοχος PANASONIC LUMIX FZ72. Συμβουλές και γνώμες για ρυθμίσεις.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ αλλα αυτο οχι απο εμενα που δεν εχω ιδεα και που δεν ξερω αμα παιζει και σωστοτερα ε:ρ

-Εδω ενας φιλος http://www.insomnia.gr/topic/565086-νέος-κάτοχος-panasonic-lumix-fz72-συμβουλές-και-γνώμες-για-ρυθμί/?p=53963327δες αμα την θελει ακομα...

Ποσο την πουλας; (εχει προτεραιοτητα ο φιλος του λινκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγά σιγά θα μάθεις. όποιος προσπαθεί και γουστάρει αυτό που κάνει, γίνεται παιχνίδι στο τέλος.

 

Ναι φυσικά, του έστειλα π.μ. δεν έχω πάρει ακόμη απάντηση.

Μιάς και δεν την έχω δουλέψει και καθόλου, πιάνεται καινούρια. Οπότε όσο την πήρα, με την εγγύησή της, κλειστή στο κουτί της κομπλέ. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι πρόκοψα (ως συνήθως) και πήρα δυο μπαταρίες, 65Ευρω, για να μην ξέμενα όταν θα την χρησιμοποιούσα. θα πρέπει να τις δώσω και αυτές. Σύνολο λοιπόν στρογγυλά 200Ε για να μην μου κάνουν παζάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

μιας και οι κατοχοι εδω εχουν την μηχανη 6μηνο και κατι, λεω να την αγορασω αυριο.

Εχετε μεινει ευχαριστημενοι? υπαρχει κατι που μειονεκτει και ισως θα επρεπε να το ξανασκεφτω?
Την επελεξα κυριως γιατι βγαζει μπολικα καρε και ηταν το πρωτο που κοιταξα + το ζουμ που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να μειονεκτει (σε σχεση με καποια αλλη στην αγορα αυτη τη στιγμη) και με 170€ που την βρηκες εσυ η στα 150 που ηταν σε προσφορα οταν ανοιξε το νημα ...Οχι πουθενα!

Καλυτερη οθονη και "ματακι" EVF να ειχε μονο... αλλα  αυτο  αναλογα με αυτα που προσφερει και  με την τιμη εως τα 170 ειναι λεπτομερεια

...Με παραπανω χρηματα αμα την πετυχει καποιος -σημερα- καλυτερα να κοιταξει και αλλου 

Επεξ/σία από swkhj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α κριμα:/ Τωρα με 230 η με 240 που την εχουνε στο σκρουτζ ειναι καπως, απο τη στιγμη που αρκετοι την πηραμε με ενα κατοσταρικο λιγοτερο 
_Να κοιτας συνεχεια και να κλεινεις -οπου την ξαναδεις- ηλεκτονικη παραγγελια με τη μια...
Το mediamarkt για πχ μετα απο την προσφορα των 150 ειχε κατι μηνες που δεν την ειχε καθολου! μεχρι που ξαφνικα την ξαναφερε στα 170!
...Ετσι παιζει και να την ξαναφερει!

(Λιγο αργοτερα ηταν που την πηγε και το πλαισιο στα 170 αλλα αυτο συνηθως δεν ξαναφερνει τα ιδια μοντελα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επρεπε να παρω φωτογραφικη μηχανη, οποτε τελικα πηρα την Nikon Coolpix P530,

ας πουμε ενα σκαλι παραπανω, μιας και το ζουμ δεν με πολυαπασχολει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ok τοτε Με γεια!...γιατι και εδω παιζει στο τι ψαχνει ο καθενας

 

_Και με καλυτερο μεγεθος συγκριτικα με την fz72  που ειναι  καπως "γκουμουτσα"... 

...Εχει ενα θεμα με το μεγεθος της η fz72 ισως λογω του φακου της

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θενκς! επι του παροντος λεω να αποσυρθω απο εδω και να ανοιξω ενα σχετικο θεμα

να μαθω κατι παραπανω απο κανενα πιο εμπειρο χρηστη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν την εβρισκα θα την επαιρνα, αλλα οπως ειδες, ειναι οποιος προλαβει, αμα εχει για ξεσκαρταρισμα 5-10 κομματια

σιγα μην προλαβαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ασε!.. Την ξαναεβαλε ειδα το πρωι το mediamarkt στα 170 (αυτο θα ηταν πραγματικο ξεστοκαρισμα γιατι ειχε και την ενδειξη "ευκαιρια") ...αλλα μεχρι να ερθω σπιτι να την ποσταρω τους τελειωσε παλι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Καλημερα , μετα απο πολυ καιρο ξεθαβω το νημα να ρωτησω εαν εχουμε βρει καπου τα Ελληνικα DMC-FZ72 Owner's Manual (PDF) - Basic User Manual,  καθως και το DMC-FZ72 Advanced User Manual (PDF) - Operating Instructions for advanced features .
Την ξεθαψα απο το παταρι λογω το κοπη τη πιτα στην δουλεια αλλα την εχω ξεχασει ...... τι και πως ....
Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/1/2020 στις 11:28 ΠΜ, villasg είπε

Καλημερα , μετα απο πολυ καιρο ξεθαβω το νημα να ρωτησω εαν εχουμε βρει καπου τα Ελληνικα DMC-FZ72 Owner's Manual (PDF) - Basic User Manual,  καθως και το DMC-FZ72 Advanced User Manual (PDF) - Operating Instructions for advanced features .
Την ξεθαψα απο το παταρι λογω το κοπη τη πιτα στην δουλεια αλλα την εχω ξεχασει ...... τι και πως ....
Ευχαριστω

Και εγω χρειαζομαι

Πως γινετε να τα βρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...