Προς το περιεχόμενο

Lapton Lenovo Y50-70 946e από amazon.de (16gb, 256ssd, i7-4710HQ, 4GB nvidia)


swtos_chem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλε, το θέμα εξετάζει αν είναι προσφορά κάτι ή όχι. Δεν προσφέρεται για τεχνική υποστήριξη.

 

Αν θέλεις ανοίγεις νέο θέμα στην αντίστοιχη κατηγορία λάπτοπ για να λάβεις και τις απαντήσεις που ζητάς (καισαφώς και την αντίστοιχη προβολή του θέματος).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ρε μαγκες κανενας???αφου σιγουρα καποιος ξερει γιατι δεν βοηθαει...εκατσα και εκανα ολοκληρη αναλυση για το λαπτοπ για να βοηθισω επειδη βαζεται τα λεφτουδακια σας και σεις κανενα να δωσει τα φωτα του...???

 

:lol:

 

Ενταξει μην το παιρνεις προσωπικα. Επειδη ειδικα εκατσες και εκανες μια αναλυση 20 γραμμων! :P

 

Εδω σε μενα δεν απαντανε που τρωω ωρες καθε μερα για να βοηθησω. :-)

 

Προσφατο παραδειγμα για την περιπτωση που σου φαινεται απιστευτο, σε θεμα που εχουν παραλαβει καμια 50αρια ατομα εδω και μηνες και ρωτησα κατι οντοπικ για την αμεση και μοναδικη χρηση που ειναι το προιον, την πραγματικη ταχυτητα εγγραφης σε ενα φλασακι:

 

δοκιμασε και να αντιγράψεις μεγαλο αρχειο (1-2GB) να δεις πραγματικη ταχυτητα mb/s κατά την εγγραφη αν μπορεις. Χρονομετρα τα δευτερολεπτα και κανε την διαιρεση size (σεΜΒ)/χρονος

 

Παλι καλα που μου απαντησε και ενας μετα απο λιγες μερες! Ηταν φιλος ομως και δεν τον μετραω σαν "ανταποκριση συμφορουμιτη των προσφορων" στο αιτημα μου (που σπανια ζηταω κατι φαντασου)... Ετσι ειναι η ζωη λοιπον, μην χαλιεσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι αν το βάλει στην σωστή κατηγορία το ερώτημά του, θα λάβει τις σωστές απαντήσεις κα ιίσως και παραπάνω συμβουλές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ελειξε θα κανω καινουριο ποστ......και μια καινουρια ανακαλυψη που μπορει να γελασετε αλλα ειαι αληθεια ειχα θεμα τοσες μερες με τα ματια και νομιζα ηταν θεμα οθονης χαμηλωσα φωτηνοτητες και τετοια αλλα τιποτα ΤΕΛΙΚΑ ηταν το πληκτρολογιο κει το φως που βγαζει εβλεπα ταινια τωρα σε παραπολυκαλη ποιοτητα εκλεισα το φωτισμο και τα ματια μου μεσα σε 30 ωρα ηρεμισαν καθομαι σε γωνια 45 μοιρες απο τα λαμπακια και ετσι που χτυπουσαν το ματι το ζαλιζαν επομενος χρηση μονο σε ορθια σταση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε ΑΠΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!! Κορυφαίο Πρόγραμμα. Με είχαν πεθάνει τα μάτια μου!!!

 

δοκιμασε και αυτο...https://justgetflux.com/

το κατεβασα και γω τωρα το σεταρα να το δοκιμασω και σας λεω το βραδυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...