Προς το περιεχόμενο

προσφορα banggood $0.01


is2k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαι χαρά....εγω πηρα για τον μικρό το LED βραχιολάκι


Είμαι τόσο τσατισμένος μαζί τους που περιμένω μια παραγγελία από 13 Μαρτίου. Δέκα μέρες μετά τα έστειλαν και δεν φαίνεται τίποτε στο τράκινγκ. Στα ψιλικά είναι καλοί αλλά στα 350 δολάρια μου έχουν σπάσει τα ούμπαλα.

Μην φοβάσε εχω κάνει πάνω απο 100 παραγγελίες εκει.......οποτε ειχα προβλημα είχα ξανα αποστολή η refund.
Μετά απο refund η αποστολή ξανα προιοντος εχει τύχει να ερθει η δευτερη αποστολή και μετα απο 3μήνες!!!!!!! να ερθει και η πρωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://deals.banggood.com/deals/edm/topic/001app150415/001app150415_13.jpg

 

Και 10% δώρο για την πρώτη αγορά μέσω εφαρμογής! Και ήθελα να πάρω μια sj cam 4000!

 Αν το προιον εχει κάποια έκπτωση τελικά, δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί το 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις περισσότερες αν όχι όλες τις αγορές που εχω κανει απο το banggood δε δέχεται εκπτωτικά -5% κοκ που μου έρχονται με μέιλ με τη δικαιολογία οτι ειναι ήδη σε έκπτωση οποτε αυτα ειναι απλά κοροϊδία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα παρέλαβα τον φορτιστή αυτοκινήτου με 0,01€!! Δεν περίμενα να το στείλουν δεδομένου οτι ποιος μετα θα κανει dispute για 0,01€!!! Βέβαια φοβάμαι να τον συνδεσω με το κινητό μη μου το κάψει!! Χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα σήμερα τον νυχοκόπτη. Καλός φαίνεται :-). Λέω να το ρισκάρω, να τον συνδέσω με τα νύχια μου, κι ο θεός βοηθός!

Τα ίδια κι εγώ . Χαχαχ . Μου φάνηκε σαν να μυρίζει κάπως ... Λες να μου κάψει τα νύχια ? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...