Προς το περιεχόμενο

προσφορα banggood $0.01


is2k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ιδιο wifi, ιδιος λόγαριασμος google, διαφορετικες συσκευες (κινητο + ταμπλετ)

 

εκανα αγορα 1 βραχιολακι (απ το ταμπλετ) και 1 φορτιστη (απ το κινητο)

 

 

ακυρο. μολις μπηκα paypal και ειδα μονο την 1 συναλλαγη. η αλλη δεν υπαρχει :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα μου έγιναν κανονικά και οι δύο συναλλαγές απο το ίδιο wifi, διαφορετικά ταμπλετ και ίδιο λογαριασμό Paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα μου έγιναν κανονικά και οι δύο συναλλαγές απο το ίδιο wifi, διαφορετικά ταμπλετ και ίδιο λογαριασμό Paypal

 

Υπάρχει μια βασικη διάφορα όμως...εσύ μιλάς για συναλλαγές 16-18 Απρίλη απο οτι είδα στην εικόνα που ανεβασες κι εμείς μιλαμε για 8-9 Μάη.

Μάλλον στο μεταξύ άλλαξαν τους περιορισμούς όταν είδαν φαινόμενα διπλο-τριπλο παραγγελιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτές τις 2 μέρες φαγαμε άκυρο 3 ατομα, μέχρι αποδείξεως του ενάντιου θα έλεγα οτι το μπορεί τείνει στο σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ κατάφερα 4 φορές να πάρω.

  • 2 φορες όταν βγήκε το post κάνοντας κανονικά 2 διαφορετικά account από 2 διαφορετικά κινητά με πληρωμή από διαφορετική paypal
  • Πριν δύο μέρες ξαναδοκίμασα με άλλη συσκευή χωρίς να κάνω account κατευθείαν πληρωμή από paypal και όλα κομπλε.
  • Σήμερα δοκίμασα ξανά από άλλη συσκευή  και ολοκληρώθηκε κανονικά. Όταν ξαναπροσπάθησα από άλλο κινητό όμως μου έβγαλε το παραμυθάκι για 1 τεμάχιο ανά συσκευή.

Με τα παραπάνω καταλήγω στο γεγονός ότι ο έλεγχος γίνεται με βάση την paypal. Από τα 4 κομμάτια τα 3 ήταν με την ίδια paypal αλλά με χρονική διαφορά, οπότε λογικά μόλις επιβεβαιώνετε η αποστολή μπορείς με άλλη συσκευή (χωρίς account γιατι θα σε καταλάβουν από εκεί) να ξαναπάρεις κάτι από αυτά ξανα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα πως όποιος έχει κάνει παραγγελία ας περιμένει 2-3 μέρες και ας προσπαθήσει να πάρει και δεύτερο πράγμα με το ίδιο Paypal και άλλη συσκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

3-4 φορες εχεις γραψει ότι το εκανες "με ιδιο paypal και άλλη συσκευη". Δεν ειπες ποτε όμως αν το εκανες με το ιδιο ή με διαφορετικο account (του μαγαζιου), χωρις account Κλπ. Δεν με νοιαζει προσωπικα να παραγγειλω αυτές τις μαλακιουλες, αλλα γινε λιγο πιο συγκεκριμένος για οσους ενδιαφέρονται και βασανίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μιλησα σε σενα φυσικα, αλλα στο τελευταιο ποστ πριν το δικο μου από την στιγμη που δεν εχω quote!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σου στέλνουν email πότε φεύγει. Περίμενε λίγο ακόμα αν είναι...

 

Βασικά τώρα θυμήθηκα ότι δεν είχα κάνει account. Την παραγγελία την έκανα σαν guest. Μάλλον γι'αυτό ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...