Προς το περιεχόμενο

προσφορα banggood $0.01


is2k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ισχυει ακομη? γιατι κατεβασα την εφαρμογη και οταν παταω σε ενα προιον να το αγορασω μου βγαζει κανονικη τιμη....

εληξε η προσφορα ή κατι κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγώ είχα βάλει ένα φορτιστή αυτοκινήτου. Τον ξέχασα και χθες ήρθε τελικά. και το 10% κουπονάκι που δίνει μια χαρά να χτυπήσω ένα Arduinάκι να φάω μερικές ώρες από τη ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε και σε μενα ο φορτιστης σημερα. για 0.01 ευρω καλος δειχνει :P

 

btw τα untracked δεματακια απο κινα ερχονται σφαιρα....ενα αλλο που μου ηρθε χτες εκανε μολις 10 μερες. και περιμενω κατι tracked δεματα με ημερομηνια αποστολης 24-04 -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw τα untracked δεματακια απο κινα ερχονται σφαιρα....ενα αλλο που μου ηρθε χτες εκανε μολις 10 μερες. και περιμενω κατι tracked δεματα με ημερομηνια αποστολης 24-04 -.-

συμφωνώ και επαυξάνω.

ότι έχω πάρει χωρίς tracking έρχεται σε λιγότερο από 2 βδομάδες!

 

σήμερα έφτασε ο νυχοκόπτης, αξιοπρεπέστατος θα έλεγα!

δε το περίμενα να είναι τόσο καλός!

 

το πολύ-εργαλείο που μπαίνει σε κλειδί με το που το βάζω στο καλάθι μου το πετάει στα 2+ δολλάρια... συμβαίνει και σε άλλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω σήμερα πήγα να κάνω μερικά ψώνια από bang και έχει λήξει το κουπονάκι, φτου. Έχει κανείς 10% κουπονάκι αχρείαστο, να πάει για καλό σκοπό :P ?

 

 

συμφωνώ και επαυξάνω.

ότι έχω πάρει χωρίς tracking έρχεται σε λιγότερο από 2 βδομάδες!

 

σήμερα έφτασε ο νυχοκόπτης, αξιοπρεπέστατος θα έλεγα!

δε το περίμενα να είναι τόσο καλός!

 

το πολύ-εργαλείο που μπαίνει σε κλειδί με το που το βάζω στο καλάθι μου το πετάει στα 2+ δολλάρια... συμβαίνει και σε άλλους;

 
Μόνο 1 προϊόν per device λένε. Δοκίμασε από άλλο κινητό. Άσε βέβαια που δεν ξέρω αν τρέχει ακόμη η προσφορά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο banggood μου εχουν τυχει 2 περιεργες καταστασεις...

-μου εστειλαν  μια παραγγελια 2 φορες. Οταν τους το πα μου λενε...χμ τι να πουμε κρατηστε την λαθος

- εχω παραγγειλει δευτερα και την επομενη τριτη το μαυρο φακελακι που τους χαρακτηριζει ηταν στην πορτα μου

Δεν τους εχω δοκιμασει σε κατι ακριβο βεβαια να δω αν βηχουν αδιαφορα αν τους χρειαστεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο banggood μου εχουν τυχει 2 περιεργες καταστασεις...

-μου εστειλαν μια παραγγελια 2 φορες. Οταν τους το πα μου λενε...χμ τι να πουμε κρατηστε την λαθος

- εχω παραγγειλει δευτερα και την επομενη τριτη το μαυρο φακελακι που τους χαρακτηριζει ηταν στην πορτα μου

Δεν τους εχω δοκιμασει σε κατι ακριβο βεβαια να δω αν βηχουν αδιαφορα αν τους χρειαστεις.

Και εγω είχα πάνω απο 15 παραγγελίες έως 15€. Πάνω απο 15€ τα σκατωσαν σε 5 παραγγελίες η μια μάλιστα ηταν απο Αγγλία, 60€, για δώρο με δήθεν παράδοση σε 6 εργάσιμες. Δεν ήρθε ποτέ και είχα πληρώσει συστημένο κ το έστειλαν απλό. Οπως δεν ήρθαν και οι άλλες τέσσερις που οπως και να εχει ηταν απλά.

Τους έκοψα πλέον, αρκετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν τους εμπιστεύομαι για πράγματα αξίας που παίζει να χρειαστώ σέρβις αλλά για χαζομαρίτσες όπως αυτές του θέματος είναι μια χαρά (τουλάχιστον παραλαμβάνουμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...