Προς το περιεχόμενο

PIPO X7S miniPc {geekbuying} 97ευρω ***ΤΕΛΟΣ***


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εμενα μου ηρθε το δικο μου σε χρυσο ολα καλα αλλα τελικα δεν θα το χρειαστω γιατι μου κανανε δωρο λαπτοπ το οποιο θα εχω για htpc-nas οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ το δινω οσο το πηρα ειναι σχεδον αχρησημοποιητο μονο kodi περασα και ειδα 2 ταινιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

novago Νομιζω δεν μπορεις να δεις... θελει να εχει μπαταρια το μηχανημα και να μην εχει εξοδο σε hdmi...

 

αν δοκιμασεις και τα καταφερεις μας εχεις κανει μαγκες...

 

 

**καλοριζικο!

Οχι σε παλιες εκδοσεις novago λειτουργει. Εχω εδω κ μηνες ενα android tv box και βλεπω με μια παλια εκδοση novago κανονικοτατα στην tv ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ! Αρκετά καλό! Δεν βλέπω να ανεβάζει θερμοκρασία ιδιαίτερα, το είχα 6 - 7 ώρες σε λειτουργία. .

μην φανταζεσαι τρελα πραγματα.... αν παιζεις μονο Kodi δεν εχεις κανενα προβλημα... 

και για αλλες απλες δουλειες δεν ανεβαζει το  ευκολα θερμοκρασια....

αλλα καλο ειναι για εστω ενα thermal pad μεταξυ Motherboard και κουτιου.... ριχνει 10 βαθμους την θερκοκρασια και θα ζησει παραπανω το μηχανημα

 

Οχι σε παλιες εκδοσεις novago λειτουργει. Εχω εδω κ μηνες ενα android tv box και βλεπω με μια παλια εκδοση novago κανονικοτατα στην tv ;)

 

πολυ καλο... θα σε ενοχλησω το φθινοπωρο αν ισχυει ακομη....

 

Οσοι παραγγειλανε απο geekbuying, ποσες μερες εκανε για αθηνα? 

 

σε εμενα εκανε 18 μερες με nlpost

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι με τελωνεια δεν τιθεται καποιο θεμα. Αν και καπου διαβασα οτι ειχαν θεμα οσοι ηταν απο θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι με τελωνεια δεν τιθεται καποιο θεμα. Αν και καπου διαβασα οτι ειχαν θεμα οσοι ηταν απο θεσσαλονικη.

Αν σου τυχει σου ετυχε μαν... δεν υπαρχει εγγυηση πως δεν εχει τελωνειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοουσα απο αυτους που παραλαβανε αν ειχε καποιος θεμα. Εχω ψωνισει αρκετες φορες απο κινα (οχι απο geekbuying) και δεν ειχα ποτε προβλημα με τελωνειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου ηρθε το δικο μου σε χρυσο ολα καλα αλλα τελικα δεν θα το χρειαστω γιατι μου κανανε δωρο λαπτοπ το οποιο θα εχω για htpc-nas οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ το δινω οσο το πηρα ειναι σχεδον αχρησημοποιητο μονο kodi περασα και ειδα 2 ταινιες!

Αν το εχεις ακόμη, στείλε μου ενα pm please. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό  είναι λίγο καλύτερο ή όχι ; http://www.geekbuying.com/item/VOYO-Windows8-1-Android4-4-Dual-OS-Mini-PC-Intel-Z3735F-Quad-Core-2G-64G-802-11b-g-n-LAN-BT-4-0-HDMI-4K-OTG--Blue-345830.html

 

βλέπω έχει 64gb μνήμη, υποστηρίζει μέχρι 4k ανάλυση, θύρα micro usb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iceman

 

Δημοσίευση 17 Ιανουάριος 2015 - 04:14 μμ

PiPO X7 mini Windows 8 Intel PC / Media Player

PiPO X7 Technical Specifications

  • Chipset: Intel Baytrail quad core processor with Intel HD graphics (Z3736F)
  • RAM: 2 GB DDR3
  • Storage: 32 GB eMMC + micro SD slot up to 32GB
  • Video & Audio Output: HDMI 1.4, 3.5mm Audio
  • Connectivity: 802.11 b/g/n Wi-Fi (Realtek RTL8723BS), Bluetooth 4.0, 10/100 Ethernet
  • USB: 4x USB 2.0 port
  • Other Features: Power button, 1 Year Office 365 Subscription
  • OS: Windows 8.1 with Bing

http://hometheatreli...pipo-x7-review/

 

Σε Gearbest $89.98 με το κουπόνι PipoX7LM

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ειναι το ιδιο  χωρις android. το εχω απο 2/2015 πολυ καλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 95,56 ευρώ για τις επόμενες 5 ώρες και κάτι μόνο το μαύρο geekbuying.... http://www.geekbuying.com/item/PIPO-X7s-X7-Dual-Boot-Intel-Mini-PC-Windows-8-1---Android-4-4-Intel-Z3736F-Quad-Core-2G-RAM-32G-ROM-WiFi-Bluetooth---Black-343670.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 95,56 ευρώ για τις επόμενες 5 ώρες και κάτι μόνο το μαύρο geekbuying.... http://www.geekbuying.com/item/PIPO-X7s-X7-Dual-Boot-Intel-Mini-PC-Windows-8-1---Android-4-4-Intel-Z3736F-Quad-Core-2G-RAM-32G-ROM-WiFi-Bluetooth---Black-343670.html

 

θα προτιμουσα το x7 απο το gearbest με 89,98$~ 86,52 ευρω 

 

αν δεν χρειαζεσαι το android (στο δευτερο που πηρα δεν το εχω χρησιμοποιησιε ακομη) ειναι κριμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περίμενα μια προσφορά στο 64αρι πάντως, τα 32, ειδικα για dual boot, μου φαίνονται λίγα.

 

αν το χρησιμοποιεις για htpc πετας εναν σκληρο πανω και δεν εχεις κανενα προβλημα (ουτε τα 64 θα σε σωσουν)...

 

16 gb χρησιμοποιουμενα εχει το x7 και 11 το x7s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...