Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εννοούσα εμένα στο εξώφυλλο. :P

Βρε κάτι μου λέει ότι με ξέρεις εσύ! Ομολόγα ποια είσαι. )

το δεύτερο account σου

 

 

πλάκα κάνω ρεεεεεεεεε  :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ινσομνια88 έφερε και το κοσμοπολιταν σαν παράδειγμα που έχει πηξει στους δροσερούς!!!! Τιγκαρισμένο ειναι απο δροσερούς που ψάχνονται να ψωνιστούν διχως αύριο με νταγλαράδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δεύτερο account σου

 

 

πλάκα κάνω ρεεεεεεεεε  :P 

 

 

Μέχρι στιγμής μου έχουν προσάψει 3 account. :P

Να δω πόσα θα φτάσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια λες και φρακάρει το inbox...

 

Tέτοια και χειρότερα.. To καλό είναι πως η πρώτη καταιγίδα των pm πέρασε. Πάντως έχω κάνει ήδη αίτηση για μεγαλύτερο inbox και περιμένω την έγκριση του Συμβουλίου Ινσομνίαξ.

 

 

Τις 24 άντρες πρέπει να τις έχουν γράψει.... :P

 

Mαλαπέρδεν παντού; Τι δηλαδή; Όλοι πάθαν μπερδεγουέη μαζί; τι στο καλό περονόσπορος έπεσε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμείς ξέρουμε ότι συνήθως όσοι ξημεροβραδιαζονται στα γυμναστήρια και κάνουν και αποτρίχωση, ειδικά με κερί (μπλαχ) δεν έχουν προτίμηση προς τα κορίτσια. Μυκονοοοοοος!!!! Για αυτό προτιμούμε τους νορμαλ ή αθλητικούς τύπους (μπάσκετ, ποδόσφαιρο) που δεν ξυρίζουν το κορμί τους.

παπαρίες... δεν μιλαω για υπερβολες αλλα αμα σου ειναι ο αλλος σαν αρκουδα μαλλον εσυ εχεις βιτσιο με τις τριχες.Ξερω τι ειναι φυσικο και τι οχι.Και στις γυναικες ειναι φυσικο να ειναι με τριχα μασχαλη,ποδι και....αλλου.

Εαν θες να γλυφθεις και να γλυψεις θα πρεπει και οι δυο να τα τριμαρουν ολα αν θες σεξ caveman στυλ χωρις πολλα πολλα (κρεας μπαινει κρεας βγαινει no significant foreplay)  αστα ολα χυμα.

Ταπεινη μου αποψη

 

Επισης ο νορμαλ αθλητικος τυπος μπασκετ ποδοσφαιρο και σχεδον ολα τα αθληματα που κανει καριερα ξυριζεται εσυ που τον ειδες αξυριστο δεν ξερω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιντεάκι είναι ασχετο με το θεμα αλλα θα μπορούσε να δημιουργήσει θεμα :devil: :devil:

https://www.youtube.com/watch?v=7o4uDXft_pU

 

 

I see what you did here. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να ειναι ο εαυτος του ισως ( εννοωντας να μην φτανει σε επιπεδο χοντραδας) και να ξερει τι θελει (κι ομως συμβαινει και σε αγορια αυτο φοβερο? :P ) ?

δεν αναφερομαι σε καποιο συγκεκριμενο εδω μεσα 'ξηγουμαι για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, αχτι κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...