Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 480
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσεις που κοιτατε το μυαλο ειστε η μιωψηφια αγαπητη μου , αυτο δεν σημαινει τιποτα ομως ,  αν δεν αντιλαμβανεστε οτι υπαρχουν και αλλες , οι περισσοτερες κατ'εμε , που κοιτανε την τσεπη  ειστε η μικρη η ρομαντικη επιτρεψτε μου να σας πω  ..

 

προσωπικη  αποψη ? μακαρι να ηταν ολες σαν και σας , ή η  πλειοψηφία τουλαχιστον ..

Ποσο δικιο εχεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ανθρωποι πρεπει να ξενοκοιτανε, ωστε να ειναι σιγουροι οτι εχουν διπλα τους το καλυτερο

Παντου υπαρχει νομος - στα ματια οχι ομως  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι κοιτάνε και άντρες και γυναίκες το να δεις κάτι ωραίο και να μη το θαυμασεις ειναι ηλίθιο. Εγώ πάντα με όσες ήμουν σχολιαζαμε βυζια,κωλους λτλ

Ναι και εγω το ιδιο κανω και δεν θα μπορουσα να ειμαι με μια που με καταπιεζει ετσι, αν και καμια φορα ξεπερνάω λιγο τα ορια και ragearei η αλλη.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που κοιτατε το μυαλο ειστε η μιωψηφια αγαπητη μου , αυτο δεν σημαινει τιποτα ομως ,  αν δεν αντιλαμβανεστε οτι υπαρχουν και αλλες , οι περισσοτερες κατ'εμε , που κοιτανε την τσεπη  ειστε ή μικρη ή ρομαντικη επιτρεψτε μου να σας πω  ..

 

προσωπικη  αποψη ? μακαρι να ηταν ολες σαν και σας , ή η  πλειοψηφία τουλαχιστον ..

 

αν κουνας την μηλια, μην περιμενεις να πεσουν πορτοκαλια

Παντου υπαρχει νομος - στα ματια οχι ομως  :)

 

αν κανεις καμπινγκ με γυμνιστες, μετα απο 2 μερες δεν θα σε ενδιαφερει τιποτα. Το μονο που ισως θα προσεχεις ειναι κατι το εντελως ξεχωριστο-καλλιτεχνικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έρχεται το καλοκαίρι ο ήλιος θα λάμπει, άρα αφόρητη ζέστη, άρα πάμε παραλία. Και για να λέμε και τη "καυτή" αλήθεια (μιας και ταιριάζει με την εποχή που έρχεται) το καλοκαίρι είναι η καταλληλότερη περίοδος για σχέσεις, φάσεις, αταξιούλες και τα λοιπά. Εσείς τα κορίτσια πείτε μας ΤΩΡΑ πως θέλετε να 'ναι το αγόρι σας για το καλοκαίρι του 2015, κοιλιακοί και τέννις στις παραλίες. Πέιτε μας και δώστε μας και εμάς ένα κίνητρο με τη γυναικοσυζήτηση σας, για να βελτιωθούμε για το καλοκαίρι του 2016 γιατί για το 15 δεν προλαβαίνουμε  :P ..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχει σημασία είναι να βρούμε καθαρές παραλίες χωρίς νταβατζιδες, ρακέτες και γενικά σπασαρχίδ€ς που ζουν στην κοσμάρα τους και ενοχλούν τους άλλους με τα χούγια τους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εινσι το θεμα σε τέτοιες μη ανθρώπινες παραλίες....παντως το μοντέλο της δεκαετίας του 60-70 που ήθελε άλλες επιλογές στις παραλίες εχει ξεπεραστεί....θελω να μάθω αν οι κοπέλες περιμένουν σε διακοπες στη γενέτειρα τους ή στη πόλη που μεγάλωσαν αν περιμένουν μια περιπετεια, μια σχέση ή απλα μονο διασκέδαση κσι one night stand...γιατί η γκλαμουριά χωρις περιεχόμενο παρά την κρίση υπαρχει ακόμα στην επαρχία και σε αστικά κέντρα, σήμερα έβλεπα αυτοκίνητα στη πένα, για χθες, μαγκιά, αλλα οι γκόμενες έριχναν φτύσιμο στη παραλία....απλα κάποιοι νομίζουν οτι τα ξέρουν και τα εχουν ολα....οπως λέει και το τραγουδάκι Δυστυχία μου ΕΛΛΑΣ ´στο ένα πόδι λουστρίνι και στο άλλο τσαρούχι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...