Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς αυτούς που λένε ότι οι γυναίκες θέλουν άντρες γυμνασμένους/ξυρισμένους ή χοντρούς-φραγκάτους και αυτό είναι κανόνας και δεν υπάρχει τίποτε άλλο:

Ο κάθε άνθρωπος μέσα από τις επιλογές του για τα μέρη στα οποία συχνάζει και από τη γενικότερη συμπεριφορά του και τρόπο ζωής, συναναστρέφεται με "like minded" κόσμο του ίδιου και αντίθετου φύλλου.

Υπάρχουν άνθρωποι για όλα τα γούστα σε διαφορετικά μέρη.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 480
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προς αυτούς που λένε ότι οι γυναίκες θέλουν άντρες γυμνασμένους/ξυρισμένους ή χοντρούς-φραγκάτους και αυτό είναι κανόνας και δεν υπάρχει τίποτε άλλο:

Ο κάθε άνθρωπος μέσα από τις επιλογές του για τα μέρη στα οποία συχνάζει και από τη γενικότερη συμπεριφορά του και τρόπο ζωής, συναναστρέφεται με "like minded" κόσμο του ίδιου και αντίθετου φύλλου.

Υπάρχουν άνθρωποι για όλα τα γούστα σε διαφορετικά μέρη.

 

Kι αυτό είναι ένας πολύ καλός λόγος αυτοί οι άνθρωποι να μη συναντηθούν ποτέ μεταξύ τους  :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και προτιμώ άντρες χωρίς κουβέρτα στο πρόσωπο, ΑΝ έχει, τουλάχιστον να είναι περιποιημένη και...νορμαλ :P

 

Σαν αυτό ας πούμε; Το μούσι Σουλειμαν ως γνωστόν. :P

 

10443420_1117625938251194_66228254139860

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι, ολοι οι κλισεδιαριδες εδω μαζευτηκαν. Ή θα είναι καλογυμνασμενος ή δεν θα ειναι αλλά να ειναι φουσκωτος στη τσεπη. Δλδ ποσο πιο κλισε.....

 

Εμεις που προτιμαμε τη 3η περιπτωση, δλδ το να εχει εξυπνο μυαλο, τι κερδιζουμε;;;;

 

Ιιιιιιιιισα ρε.

 

Τιποτα δε μετραει, γιατι πολυ απλα η καθε μια σκεφτεται διαφορετικα. Δεν ειναι ολες λουσα, πο^τσ@ και χορό.

 

Ε μην μου πεις ότι ομοίως δεν είναι κλισέ το "εγώ αυτό που κοιτάω σε έναν άντρα είναι να έχει χιούμορ και να μπορείς να μιλήσεις μαζί του" :-)

Ειδικά αυτό το "χιούμορ" έχει "φορεθεί" τόσο πολύ και είμαι σίγουρος ότι η πλειοψηφία δεν ξέρει καν τι εννοούμε λέγοντας "αυτός/ή έχει χιούμορ"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμάς που ανέκαθεν μας άρεσε το τάκα-τούκα στην παραλία και πλέον έχει ξεφτιλιστεί και αυτό, πως το διαχειριζόμαστε;

 

Mε σύνεση;  Πάντως το πολύ το τάκα-τούκα το γουστάρει κι η Ματσούκα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και προτιμώ άντρες χωρίς κουβέρτα στο πρόσωπο, ΑΝ έχει, τουλάχιστον να είναι περιποιημένη και...νορμαλ :P

 

τι αλλα απο αυτα που δεν θες μου βρηκες? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...