Προς το περιεχόμενο

Κορίτσια τώρα καλοκαίρι πως θα θέλατε να είναι το αγόρι σας?


Downloader.me

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Με μένα τρως πάλι κρέας. Όσο για το άλλο ε οκ, κάνω συμβιβασμούς -.-

 

Στόκε!

 

εσυ τρως κρεας με εμενα οχι εγω ;)

 

Καλά αυτό με το γυμνασμενο κορμι και ότι δήθεν δεν έχει και τόση σημασία το καλοκαίρι..

Καλανταξ..

 

ειναι πολλες αυτες που δεν τους νοιαζει το σωμα και το αποδυκειεται συνεχως οταν βλεπεις κατι ομορφες γυναικαιες με "ευσωμους"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 480
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν άπειρα πράγματα πέρα από ένα γυμνασμένο κορμί για να σε τραβήξει στον άλλο. Η φάση που κοριτσάκια κάνουν κρα για μυς ή επειδή είναι "hot" αυτό με ξεπερνάει. Χέστηκα αν ο άλλος είναι γυμνασμένος ή όχι. Τώρα αν ο άλλος έχει το μυαλό που θέλω κ τον χαρακτήρα, να μου για τα υπόλοιπα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην κοιταει τσουλαρες στην παραλια :devil: :devil:

Απλα δεν γίνεται αυτο, οποιος το καταφέρνει πρεπει να εχει μαθητεύσει με τιποτα saolin μοναχούς στο θιβετ η να ειναι κρυφα gay.. :P

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απλα δεν γίνεται αυτο, οποιος το καταφέρνει πρεπει να εχει μαθητεύσει με τιποτα saolin μοναχούς στο θιβετ η να ειναι κρυφα gay.. :P

Όλοι κοιτάνε και άντρες και γυναίκες το να δεις κάτι ωραίο και να μη το θαυμασεις ειναι ηλίθιο. Εγώ πάντα με όσες ήμουν σχολιαζαμε βυζια,κωλους λτλ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι κοιτάνε και άντρες και γυναίκες το να δεις κάτι ωραίο και να μη το θαυμασεις ειναι ηλίθιο. Εγώ πάντα με όσες ήμουν σχολιαζαμε βυζια,κωλους λτλ

Κοιτάω περισσότερο από σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι, ολοι οι κλισεδιαριδες εδω μαζευτηκαν. Ή θα είναι καλογυμνασμενος ή δεν θα ειναι αλλά να ειναι φουσκωτος στη τσεπη. Δλδ ποσο πιο κλισε.....

 

Εμεις που προτιμαμε τη 3η περιπτωση, δλδ το να εχει εξυπνο μυαλο, τι κερδιζουμε;;;;

 

Ιιιιιιιιισα ρε.

 

Τιποτα δε μετραει, γιατι πολυ απλα η καθε μια σκεφτεται διαφορετικα. Δεν ειναι ολες λουσα, πο^τσ@ και χορό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που κοιτατε το μυαλο ειστε η μιωψηφια αγαπητη μου , αυτο δεν σημαινει τιποτα ομως ,  αν δεν αντιλαμβανεστε οτι υπαρχουν και αλλες , οι περισσοτερες κατ'εμε , που κοιτανε την τσεπη  ειστε ή μικρη ή ρομαντικη επιτρεψτε μου να σας πω  ..

 

προσωπικη  αποψη ? μακαρι να ηταν ολες σαν και σας , ή η  πλειοψηφία τουλαχιστον ..

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...